razboaie super funny:))

DeletedUser

Hop si eu, nu am mai intrat de mult pe aici pe forum:-s..Dar, dupa cum spun pe profil pe clasic:

Cand oamenii de la poalele muntelui devin puternici si vor razboi, Zeii de pe Munte coboara sa se joace

Fara sa fiu prea plin de mine sau altele, doar imi place citatul:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hop si eu, nu am mai intrat de mult pe aici pe forum:-s..Dar, dupa cum spun pe profil pe clasic:

Cand oamenii de la poalele muntelui devin puternici si vor razboi, Zeii de pe Munte coboara sa se joace

Fara sa fiu prea plin de mine sau altele, doar imi place citatul:D

fratimiu sti ca esti in plus aici, nu?:D

@kuray ... sa te iei de albertus si de sorin e cel mai urat lucru pe care poti sa il faci... fiindca nu ii cunosti si nu ai idee ce varsta au ( sorine sa nu te simti batran >:D< )
ai o lipsa de respect crasa... decat sa te certi cu noi aici nu te duceai tu mai bine si ne aratai ce poti pe harta?
 

DeletedUser9509

bai frate numai aia care nu au imaginatie deloc citeaza pe altii,si asta ca nu sunt ei in stare sa spuna ceva original
 

DeletedUser

Va spun eu ceva orginial. Suntem tribul cu cei mai multi conducatori si ex conducatori de triburi marea majoritate din L1. Probabil daia ne permitem sa ne batem cu oricine fara sa ne pese pentru ca stim ce putem. Triburile au inceput cu noi nu cu voi :p.
 

DeletedUser

aici am eu ceva de adaugat...sunteti tribul cu cele mai mari cunostinte acolo unde trebuie..nu vreau sa zic mai multe ci vreau doar sa iti reamintesc faza cand m-ai injurat pe privat apoi ti-am raspuns cu aceeasi moneda...tu ai depus ticketul si tot eu am fost banat.apoi cand am depus si eu ticket???Nici rezolvare
nu acuz pe nimeni cu postul meu doar vreau sa evidentiez ceva
 

DeletedUser8950

si ce daca au cunostinte felicitarile mele ca "relatii" unde trebuie . Tot respectul meu pt omerta multi vin din lumea 1 inspecial din tribul avalon .
 

DeletedUser

Toti venim de undeva si ajungem altundeva.
Lumea 1 ,e lumea 1 ... iar lumea clasica,e lumea clasica .2 lumi total diferite.
Nu ne mai bagati atata in seama.Noi ne facem jocul nostru,voi va faceti jocul vostru ... iar toata lumea e fericita.

Vom fi numiti jucatori daca vom face ceva pe lumea clasica , nu pentru ce am facut pe alte lumi :)
 

DeletedUser1195

De unde am plecat si unde am ajuns!

Teo,eu nu astept respect pentru ca sunt un pic :) mai in varsta decat voi.Daca pentru asta ma respectati voi,omertistii,atunci chiar am o problema si ...ma supar.Odata ce am intrat in joc si pe forum am acceptat ca imi asum si niste riscuri.Eu doresc sa fiu respectata pentru jucatorul care sunt si pentru echilibrul fata de ceilalti jucatori si sunt in stare sa suport orice gen de polemica,chiar in termeni mai duri.La urma urmei micutza si-a spus parerea ,eu nu ma simt deloc lezata.

Statistica arata explicit ca in ciuda diferentei de sate si teritorii in confruntarea directa Omerta vs 300 ,Omerta este in avantaj.Nu va suparati,lasati-ne sa ne bucuram ,pana cand ne veti scoate de pe harta.Si daca ne veti scoate,veti fi cu atat mai gloriosi ,fiindca AdiMutu are dreptate:toti omertistii sunt jucatori din ziua intai,au experienta si sunt si prieteni,desi pe lumea 1 unii au fost adversari.Ne uneste respectul,experienta,tenacitatea,solidaritatea si dorinta de a arata ca acestea sunt calitatile care te pot duce la victorie,ca nu numarul membrilor face un trib puternic.Daca nu vom reusi asta,va fi numai vina noastra.
Sau va e teama ca vom reusi ;de asta ati reactionat mai violent decat era cazul?
 

DeletedUser5203

mie mi-ar if rusine sa vorbesc cand in colt unde sunt omerta avem 30 de mebrii si aia iau injumatatit diplomatul lor.

Danapotop a renuntat la joc; ati inceput sa-i luati satele acolo, de vreo doua zile, cand deja nu mai conta; pana atunci, si-a cam batut joc de voi.
Contul ei este pe sitter - am cazut de acord ca nu merita sa mai aparam satele alea; mai bine le recuperam mai tarziu ;)
 

DeletedUser9509

frate incep sa cred ca nu stii sa te uiti pe harta,daca ea sa batut cu 30 de mebrii de 20k si asta numesti tu invingere eu nu mai pot de :D,da cum le recuperati in lumea 1,ca ne despart 2 continente si de k53 si k43 nu treceti nici in cele mai frumoase vise ale voastre.
ADEVARATI RAZBOINICI!
 

DeletedUser5203

frate incep sa cred ca nu stii sa te uiti pe harta,daca ea sa batut cu 30 de mebrii de 20k si asta numesti tu invingere eu nu mai pot de :D,da cum le recuperati in lumea 1,ca ne despart 2 continente si de k53 si k43 nu treceti nici in cele mai frumoase vise ale voastre.
ADEVARATI RAZBOINICI!

Ia doua caiete de dictando, de cate 60 de pagini, format A4, trei creioane, doua gume de sters, si citeste asta (da, e un link, da click pe el).

Apoi, cu creioanele si caietele, incearca sa mai exersezi lb romana scrisa; ceva care iti poate fi de folos gasesti aici: [din pacate, DOOM nu este doar un joc]

12204.jpg
.

Imediat dupa asta, roaga-ti colegul de clasa olimpic la lb. romana sa-ti dea niste teste; daca iei cel putin 6, dupa aceea mai vino si mai delecteaza-ne cu niscaiva postari.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Bv Omerta tineti-va tari :)) Va astept cand punctajul vostru (ca trib il egaleaza pe cel Just) sa ne scoatem putin unii pe altii pe la marginuta, pana atunci copacel copacel va astept sa mariti bucatia aia de granita care ne desparte :))
Toata aprecierea pentru aia care stiu ce este ala respect indiferent de modul cum joaca acest joc (bine sau prost )!!!!
 

DeletedUser

da da da altceva?

tia permis restul conducerii K.L. sa te iei la harta cu ceilalti pe forum :O sau ei inca nau aflat? te rog revino cand starea ta va fi mai putin... in extaz... si cand vei avea permisiunea "vrajitorilor" de a scoate o vorbulita... poate iti compun ei mesajele ca si asa e greu sa scrii prea mult... dai copy paste si teai rezolvat
 

DeletedUser9509

lasa gargara ca nu ai fost niciodata un jucator mare,de cand te stiu umblii cu 10 sate si cu gargara pe forum,din pacate doar atat,vorbesc cand vreau si unde vreau nu trebuie sa imi permita nimeni,care maestri eu vad aici numai cearta,maestru se presupune sa fie intelept,nu cu gargara ca lai tocat pe x si pe y sa te dai mare,sau ca tribul ala e mai tare ca ala,din ce am citit am vazut numai sabotari,spargeri de conturi,vad ca asa se joaca,lipsesc maestri din jocul asta.
 

DeletedUser

@thewarassasin
Nu stiu cine esti si cand ai aparut si tu pe forum.
Dar in locul tau, pentru cineva care mai mult nobileaza intern decat de la dusmani, m-as abtine de la comentarii si / sau a da sfaturi.
 
Sus