(Pokemonii) Gentle vs Green

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Cum poti sa spui asta? :rolleyes:
Pana si proprii colegi s-au prins ca tu il controlezi o_O

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Romeogsm. ieri la ora 22:00 Mulţumesc Citat
Aline ideea asta cu barbarele nu e a ta . E a lui aleku lasa vrajala asta ieftina . Eu zic NU



DEVIL32 ieri la ora 22:27 Mulţumesc Citat
Paine si ... CIRC :))

Sondajul asta o fi , tot la comanda ? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dar trebuie sa avem incredere in Alin ca nu e asa :D
Are si el opinii proprii... cu acceptul tau :rolleyes:
 
Scor reacție
98
The Gentleman Squad va intra pe lumea 60, chiar credeti ca ati rezolvat ceva cu spam-ul asta inutil ? :)))) penibil .. scrieti cat vreti aici, nu rezolvati nimic si multumesc tuturor celor care isi fac griji de mine, stati linistiti, am cu cine mai juca..
@cei care au fost dati afara, chiar voi ati recunoscut ca nu aveti timp de joc, v-am ajutat sa va lasati :))
@verziciosii: Nu va uitati la voi ca ati ajuns atat de obsedati de lumea asta, mai aveti un pic si ma pupati si unde rasare luna. :)))
forta green
cosuri-stradale-platbanda-PS112

pmij_knsjs_444.jpg

Ne auzim pe 60, bafta !
 
Ultima editare:

DeletedUser48526

buna asta,ati recunoscut ca nu aveti timp de joc v-am ajutat sa va lasati,asta dupa ce ai castigat lumea,oare de ce nu ne-ai ajutat cand erai in razboi cu green daca tot eram asa slabi?erau satele tale pline cu sprijin de la noi iar tu nu aveai decat atac si il rupeai pe interne si mai mult ca sigur incepeai sa pupi luna din rasaritul green-ului daca ne expediai din trib atunci,te dai acum mare conducator dupa ce s-au lasat cei din green de joc in loc sa recunosti ca plangeai prin circulare ca te ataca dusmanul :)))
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
@verziciosii: Nu va uitati la voi ca ati ajuns atat de obsedati de lumea asta, mai aveti un pic si ma pupati si unde rasare luna. :)))

Sa scoatem citatele din razboiul cu winter sa vedem unde ne pupai tu? Doar asa... sa vedem adevaratul sens al "pupatului" :D "Ignorati-l pe unnamed ca mai bea si el" :D :D :D

@cei care au fost dati afara, chiar voi ati recunoscut ca nu aveti timp de joc, v-am ajutat sa va lasati :))

Epic :)))))) Iti place sa te faci de ras singur observ.
Ce se intampla cu barbarele la dominanta? :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
nu va pasa dar muriti de ciuda :D du-te nene la munca daca ai familie si nu ai timp,nu te tine nimeni pe triburile
zise nimeni in drum, care n-a facut nimic pe lumea asta.

The Gentleman Squad va intra pe lumea 60, chiar credeti ca ati rezolvat ceva cu spam-ul asta inutil ? :)))) penibil .. scrieti cat vreti aici, nu rezolvati nimic si multumesc tuturor celor care isi fac griji de mine, stati linistiti, am cu cine mai juca..
@cei care au fost dati afara, chiar voi ati recunoscut ca nu aveti timp de joc, v-am ajutat sa va lasati :))
@verziciosii: Nu va uitati la voi ca ati ajuns atat de obsedati de lumea asta, mai aveti un pic si ma pupati si unde rasare luna. :)))
forta green
cosuri-stradale-platbanda-PS112

pmij_knsjs_444.jpg

Ne auzim pe 60, bafta !
Sunt convins ca ai cu cine, e plin jocul de fel de fel de jucatori, stii ce zic? Data viitoare sa te inconjori de cativa care stiu jocul cat de cat, pentru ca sa nu te mai faci de ras in public.
De rezolvat, tot rezolvam ceva, imi provoaca o satisfactie interioara atunci cand va certati si va injurati pentru ca nu-i asa, la urma urmei tot noobi ramaneti, ma rog majoritatea din trib. Vezi tu, prosteala tine numai la un anumit tip de jucatori.

Cu drag,
alex02dsa
 

DeletedUser40602

duma mai puerila ca asta n-am auzit decat in spatele blocului cand aveam 6 ani. "v-am ajutat sa va lasati". esti barosan, nu te-a tinut cojones sa ma ajuti sa ma las cand aveam 2 sate maxim, ai vrut sa ai niste pampalai sa-ti blindeze satele si tu sa termini cu bine. ma jur ca de stiam ca esti asa copil iti goleam juma de trib si ti-l bagam cu mine "de manuta" in green. sa dea d-zeu sa fiu atata de bogatan incat sa bag si eu 10-20 de mii de ppuri pe ziduri resurse si cladiri intr-o lume si sterg pe jos cu juma din "elitele" tale inclusiv cu tine. asa ca stai jos si numarati si tu si aialalti ca tine paginile de barbare si de interne apoi trage linie si vezi de fapt care o fost contributia ta. ca s-ar putea sa-ti dea cat imi da si mie =))
avelo baftalo si ne vedem cu alta ocazie, special sub alt nume ca sa nu ma subestimati din start
 

DeletedUser29124

duma mai puerila ca asta n-am auzit decat in spatele blocului cand aveam 6 ani. "v-am ajutat sa va lasati". esti barosan, nu te-a tinut cojones sa ma ajuti sa ma las cand aveam 2 sate maxim, ai vrut sa ai niste pampalai sa-ti blindeze satele si tu sa termini cu bine. ma jur ca de stiam ca esti asa copil iti goleam juma de trib si ti-l bagam cu mine "de manuta" in green. sa dea d-zeu sa fiu atata de bogatan incat sa bag si eu 10-20 de mii de ppuri pe ziduri resurse si cladiri intr-o lume si sterg pe jos cu juma din "elitele" tale inclusiv cu tine. asa ca stai jos si numarati si tu si aialalti ca tine paginile de barbare si de interne apoi trage linie si vezi de fapt care o fost contributia ta. ca s-ar putea sa-ti dea cat imi da si mie =))
avelo baftalo si ne vedem cu alta ocazie, special sub alt nume ca sa nu ma subestimati din start

Cu parere de rau dar eu v-am anuntat ce va asteapta...stiam ce caracter murdar are doamna Carmen Satmatescu aka DarkAngeL.SpeeD? aka "al vostru Alin"...Cate nick-uri are atatea fetze are..
Sa-ti dai backstab si propriului trib dupa ce le-ai dat aliatilor si sa te mai si dai mare pe forumul extern ca ce leader sef ai fost tu...asta chiar e de trecut in analele (Nu pt tine Mariusica) triburilor...:)
 

DeletedUser48011

Forza Green
duma mai puerila ca asta n-am auzit decat in spatele blocului cand aveam 6 ani. "v-am ajutat sa va lasati". esti barosan, nu te-a tinut cojones sa ma ajuti sa ma las cand aveam 2 sate maxim, ai vrut sa ai niste pampalai sa-ti blindeze satele si tu sa termini cu bine. ma jur ca de stiam ca esti asa copil iti goleam juma de trib si ti-l bagam cu mine "de manuta" in green. sa dea d-zeu sa fiu atata de bogatan incat sa bag si eu 10-20 de mii de ppuri pe ziduri resurse si cladiri intr-o lume si sterg pe jos cu juma din "elitele" tale inclusiv cu tine. asa ca stai jos si numarati si tu si aialalti ca tine paginile de barbare si de interne apoi trage linie si vezi de fapt care o fost contributia ta. ca s-ar putea sa-ti dea cat imi da si mie =))
avelo baftalo si ne vedem cu alta ocazie, special sub alt nume ca sa nu ma subestimati din start

Un nesimtit in toata regula stamatescu asta, ai dreptate. Daca stiam ca puteai goli juma de trib te urmam si eu in green. Asta e acum, ce sa-i faci...
 
Scor reacție
98
duma mai puerila ca asta n-am auzit decat in spatele blocului cand aveam 6 ani. "v-am ajutat sa va lasati". esti barosan, nu te-a tinut cojones sa ma ajuti sa ma las cand aveam 2 sate maxim, ai vrut sa ai niste pampalai sa-ti blindeze satele si tu sa termini cu bine. ma jur ca de stiam ca esti asa copil iti goleam juma de trib si ti-l bagam cu mine "de manuta" in green. sa dea d-zeu sa fiu atata de bogatan incat sa bag si eu 10-20 de mii de ppuri pe ziduri resurse si cladiri intr-o lume si sterg pe jos cu juma din "elitele" tale inclusiv cu tine. asa ca stai jos si numarati si tu si aialalti ca tine paginile de barbare si de interne apoi trage linie si vezi de fapt care o fost contributia ta. ca s-ar putea sa-ti dea cat imi da si mie =))
avelo baftalo si ne vedem cu alta ocazie, special sub alt nume ca sa nu ma subestimati din start

Tu intr-un an de zile abia ai luat 19 sate si imi zici tu mie ca golesti tribul ? :))))))))))))))))))) da-i drumul de aici, esti mic
 

DeletedUser40602

cred ca n-ai prins "ideea", dar pentru tine, "maretule" am sa-ti mai scriu o data: DACA O SA IMI PERMIT 10-20 DE MII DE PPURI. ia mai uita-te in jur si zi-mi cam ce poate face cineva care nu era in granita fara ppuri si fara ajutor de la colegii saritori care se bateau cu barbarele in loc sa ajute pe altii sa vina in granita. razi tu razi, da pana la urma "skillu" tau si al altor jucatori sta in ppuri. fara ele, sunteti mancati si nu mai aveti ce sa faceti pe joc :)) te vad eu cat mai razi cand joci contra un trib fara nshpe mii de facilitati pe ppuri. acolo cred ca-ti cam tremura chiloteii sa iti abandonezi aliatii ca s-ar putea sa stearga cu toata echipa ta de "elite" in 2 zile :)) si mai lasa odata satele mele, treci peste, ca ti-a convenit cand iti trimiteam mesaje sa imi spui unde sa trimit sprijin ca nimeni nu avea nevoie de trupele mele. sa nu mai zic ca nu raspundea nimeni cand aveam nevoie de 2 fulluri ca sa curat ceva =)) asta e, n-am fost in "echipa" de la bun inceput a *mi se acorde interne pe merit" =)))) felicitari merituosilor sunteti primu trib care pe setari de astea cucereste toata harta desi 60%+ sunt/au fost barbare =)) LIFE ACHIEVEMENT UNLOCKED. da un ochi pe l45 si vezi acolo cum ar fi trebuit sa arate harta, da tie ti-a placut sa te bati cu internele ca alea aveau haz. am mai zis aici, daca vrei senzatii extreme acuma ca s-a "dat lege" sa iei orice barbar, trimite nobilu gol si vezi daca il iei din prima =)) e aceeasi senzatie ca si cum ai lua un sat de la o interna, da mai bine pe statistica, se vede ca ai trimis fulluri dupa fulluri :))))
 

DeletedUser40602

Forza Green


Un nesimtit in toata regula stamatescu asta, ai dreptate. Daca stiam ca puteai goli juma de trib te urmam si eu in green. Asta e acum, ce sa-i faci...

alt haios care nu citeste decat printre randuri si incearca si el o glumita: daca mi-as permite sa dau bani pe 10-20 de mii de ppuri. ce e asa de greu de inteles ca pe jocu asta, buzunaru face topu? cu cat esti mai "mare" cu atat ai mai multa influenta. asa-i si in viata. a se vedea discutiile dintre "cel maret si gloorios" si restu greenilor care tot aduc o terta persoana in discutie =)) cel mai probabil daca as fi fost eu in situatia asta si mi-as fi bagat picioarele as fi putut aduce cateva persoane ca eu spre deosebire de "prinț" sunt in stare sa leg prietenii pe jocu asta si pe urmatoarele lumi sa mai dam "buna ziua". poate chiar sa colaboram pe viitor. dar ma rog, continua sa faci glumite d-astea subtile, poate iti iese de un stand-up bun.

eu m-am plictisit aici, high joc de glezne ca lumea asta e moarta, pe statistica apare ca au pierdut 2 sate in fata unei interne, mie imi convine, raman in istorie,imaginea "jantel" care nu pierde nimic niciodata este patata si aia e. mi-e mila de jucatorii aia care nu isi baga picioarele in aia 3-4 cati sunteti derbedei care faceti manarii pe ascuns, ca tare as fi vrut sa vad ce faceti singuri asa "certati" vs o echipa care se bazeaza pe incredere si respect. au revoir, ma gasiti pe 59 daca vreti sa stati in povesti, lumea 53 e ca si inchisa, ramanand una din cele mai "acre" lumi de pe jocu asta :)) glumesc, nu, lumea asta nu merita tinuta minte, doar ca o lume inchisa si atat, nimic special
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48011

Esti dus rau de tot:)) Demonstreaza ce stii pe lumile speciale atunci, acolo se joaca fara pp-uri; unii dintre noi au trecut de nivelul asta si acum joaca si cu pp-uri. Si apropo de astea, de care tot mentionezi ca ar fi cumparate cu bani reali, sunt facute gratis in joc. N-am mai auzit sa dea cineva bani pe ele de cand jocul iti ofera posibilitatea sa le obtii free.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
`jneboon ... cata maculatura :eek:

Aici, scriu cel mai mult, doar internele si inexistentii pe harta ? Chiar sunteti cei mai in masura sa va spuneti parerea despre aceasta lume. Inexistentii aplauda internele si invers.

Avand in vedere ca rezultatul final e vizibil pentru toata lumea, rog pe cineva in masura .. sa lege cainii, pentru ca rup gardurile :))


Poate primesc si eu un laic, de ala , pentru dedicatie :eek:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
`jneboon ... cata maculatura :eek:

Aici, scriu cel mai mult, doar internele si inexistentii pe harta ? Chiar sunteti cei mai in masura sa va spuneti parerea despre aceasta lume. Inexistentii aplauda internele si invers.

Avand in vedere ca rezultatul final e vizibil pentru toata lumea, rog pe cineva in masura .. sa lege cainii, pentru ca rup gardurile :))


Poate primesc si eu un laic, de ala , pentru dedicatie :eek:

Ce gura ai prins de cand nu mai suntem pe harta. Cat eram, erai prin boscheti ascuns, sa nu cumva sa te vedem, sa incepem cu atacurile si fake-urile. Am dat si noi o sigura data pe tine, mai exact pe 4 sate, si ai fugit intre coceni, "aveai treaba si n-ai putut fi on". Acum vii sa ne tii noua teorie. Putina decenta DEVIL, putina decenta te rog
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Adevarat! Sa nu mai mor.
Imi cam permit orice aroganta vreau eu, cu voi. Cata vreme sunteti incapabili sa scoateti din granita 6 sate a un jucator care joaca la 30% potential.
Si daca ma ghidez dupa vorbele tale, nici macar ascuns in porumb, sau boscheti, cum iti place tie sa spui, nu ati fost in stare sa ma scoateti de acolo.
Am stat ascuns si cand am trimis demolarile pe sefa voastra .. sa nu ma vezi tu :))

P.S.: Si voi ati fost decenti, cand ati aruncat mizeriile alea de postari, la adresa lui Alin, aici.

Ma bucur ca nu le-a observat nici un moderator si nici nu erau ofensatoare. Sunteti de apreciat.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Adevarat! Sa nu mai mor.
Imi cam permit orice aroganta vreau eu, cu voi. Cata vreme sunteti incapabili sa scoateti din granita 6 sate a un jucator care joaca la 30% potential.
Si daca ma ghidez dupa vorbele tale, nici macar ascuns in porumb, sau boscheti, cum iti place tie sa spui, nu ati fost in stare sa ma scoateti de acolo.
Am stat ascuns si cand am trimis demolarile pe sefa voastra .. sa nu ma vezi tu :))

P.S.: Si voi ati fost decenti, cand ati aruncat mizeriile alea de postari, la adresa lui Alin, aici.

Ma bucur ca nu le-a observat nici un moderator si nici nu erau ofensatoare. Sunteti de apreciat.

Amneziile apar de obicei de la lipsa de somn sau lovituri la cap. Ai suferit de vreuna din ele de curand? Un organizat am dat pe tine si ai pierdut toate satele din granita pe care au fost reale, ce visezi acolo?:)))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Amneziile apar de obicei de la lipsa de somn sau lovituri la cap. Ai suferit de vreuna din ele de curand? Un organizat am dat pe tine si ai pierdut toate satele din granita pe care au fost reale, ce visezi acolo?:)))

Ia mai intreaba pe colegu nealache, sau cum ii zice, a luat sat? :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu l-a luat el, l-am luat eu, deci felicitari, ce pot sa zic :))) Cat pot sa te bucuri pt un split reusit, altii faci cu zecile per organizat si nu comenteaza atata
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Nu l-a luat el, l-am luat eu, deci felicitari, ce pot sa zic :))) Cat pot sa te bucuri pt un split reusit, altii faci cu zecile per organizat si nu comenteaza atata

Felicitari tie, ca ai retinut aspectul asta ..

In perioada aia, aveam langa mine cea ce altii doar viseaza in real... si posteaza pe aici ca ar avea deaja.

Eu sunt multumim de rezultatele de pe lumea 53. Voi sunteti ? :))

Unul din boscheti, garantez eu (nu e neceasar sa isi expime vreun expert, parerea), ca termina lumea, pe drept... in rest.. dati din taste inutil ?

GriguParazitu32, te mai ajut pe undeva ? Mai ai nevoie? Ca tu nu ma prea poti ajuta inapoi la schimb ... chiar daca ai intentionat si in trecut .. si acum,

flegma, te mai ajutam cu ceva? Mai ai nevoie pe undeva de split ? Te ataca barbarele ?

Unii au dormit la umbra Gentle si sunt ofuscati de situatie .. altii au dormit, pur si simplu si inca se intreaba de ce ajung backstaberii in hall of fame si restul ... nu.

Va asteptam si pe 60 , sa ne aratati ce buni sunteti.

Eu va astept si de unul singur, in aceeasi formula, ca sa nu va mai etalati frustrarile pe aici
 
Ultima editare:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
`jneboon ... cata maculatura :eek:

Aici, scriu cel mai mult, doar internele si inexistentii pe harta ? Chiar sunteti cei mai in masura sa va spuneti parerea despre aceasta lume. Inexistentii aplauda internele si invers.

Avand in vedere ca rezultatul final e vizibil pentru toata lumea, rog pe cineva in masura .. sa lege cainii, pentru ca rup gardurile :))
Adevarat! Sa nu mai mor.
Imi cam permit orice aroganta vreau eu, cu voi. Cata vreme sunteti incapabili sa scoateti din granita 6 sate a un jucator care joaca la 30% potential.
Si daca ma ghidez dupa vorbele tale, nici macar ascuns in porumb, sau boscheti, cum iti place tie sa spui, nu ati fost in stare sa ma scoateti de acolo.
Am stat ascuns si cand am trimis demolarile pe sefa voastra .. sa nu ma vezi tu :))

P.S.: Si voi ati fost decenti, cand ati aruncat mizeriile alea de postari, la adresa lui Alin, aici.

Ma bucur ca nu le-a observat nici un moderator si nici nu erau ofensatoare. Sunteti de apreciat.

Poate primesc si eu un laic, de ala , pentru dedicatie :eek:
Ce exprimari de "Cartier", jneboon. Cum era aia cu spartul de seminte?! Ipocrizia asta...
Noi suntem foarte in masura sa ne exprimam parerile pentru ca am jucat cu siguranta mult mai mult decat tine. Nu-mi vine sa cred, ca tot tu esti tare in gura, avand in vedere ca ati pierdut o gramada de sate in nord, cu tine cu tot, in timp ce tu erai tare in gura pe chat, asa cum esti si aici. Probabil tu vezi numai ce vrei tu sa vezi, dar asta nu inseamna ca e realitatea. Sa ai 3 sferturi de harta si totusi sa pierzi atata, cu o gramada de jucatori complet nepasatori sau pur si simplu spulberati si totusi sa ai tupeu sa zici de incapacitati. :eek::eek::eek: Sunteti o rusine bre, vorbeste si tu cu orice conducator de trib si spuneti cum ati castigat lumea asta si o sa vezi ca o sa ajungeti in "Hall of shame" :rolleyes:
Nu, tu nu iti permiti orice aroganta vrei tu, pentru ca nu ti-ai castigat acest drept, noobule. Ai fost tare in gura, iar cand au venit atacurile ai pierdut tot. Tot asa ti-ai permis dar ti-ai luat-o freza. Ai luat tu vreun sat de la noi? :( Nu? Eh, atunci la "hall of shame" cu tine!

Toate rablele se cred vedete si asta e un motiv pentru care se imputineaza numarul de jucatori pe triburile. Nu, tu esti doar o rabla, ruginita si ai demonstrat 0 pe aceasta lume asa ca dispari inapoi in viziuna de unde ai iesit!
 
Sus