Discutii libere L60 !

samY.

member
Scor reacție
0
Ah, sau doar membrii DT au acces la arogante?

Daca da, macar faceti-le cu gust, sa nu radeti singuri.:)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
cam multe asteptari ai tu samy :rolleyes:
deocamdata zi merci ca ti-au dat voie sa-ti ridici tribul rank1
hahah
 

DeletedUser47924

ooohohoo,..arogante,..stati cuminti ma baieti ma,..lasa ti atitudinea asta de machomen,..poate n am inteles eu, dar tocmai ai zis ca asa esti tu in realitate, in real life esti un tip arogant,..dar nu pe joc,..pe joc nu esti arogant,..sau,..cum era???<..nu ne cunoastem si nu stiu cine esti deci nu mi permit sa fac vreun comentariu la adresa ta,..fiecare e asa cum vrea el,..sau cum reuseste sa fie,..:)), pai nu?
 

DeletedUser13059

Iti permiti si tu arogante măi samy pentru ca ti-a mers bine drujba momentan si stai sus in clasament pentru cateva saptamani?:))

h110-0243.ashx


calitate dom'le nu ce folosesti tu :

e7eb62cf519b07daffa9051eb32c0336-6780487-700_700.jpg


ce sa faci .. ramai tot la lucrul manual , cred ca esti expert deja ... poti sa dai si o poza cu palmile tale ? sigurat ai bataturi :O



COsBYqXDTjugzO_AM_Cg3A.png



bai goloie io te blochez daca imi trimiti incontinuare mesaje deastea , o sa fac catapulte multe si promit sa le folosesc doar in interiorul tribului pentru verificarea satelor sa vad cum stau cu ferme , fierariile , etc iar pentru cei care au bagat pp si nu au stat sa vanda facem in asa fel sa vada cum ii cu afacerile in care iesi pe minus ...
 

DeletedUser47924

Lucicaaa,..ce dreaqu ma,..ala e fierastraul lui tactumare,..de la ciorogarla,..:)),..cum dreaqu ai dat de el,..:))
 

DeletedUser46812

Ce rai sunteti ma, sunteti tatuati ? Tocmai tu te-ai gasit sa postezi poze cu drujbe ? Rade ciob de oala sparta gen..

Incat despre poza de mai sus ce sa zic, ai prins si tu o circulara buna pe jocul asta si te-ai gandit sa o impartasesti si cu altii, trist..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

hd495g0sTUWV_TyRacfWVw.png


nu stiu de drujbe si ce vorbeste domnul , doar ii artam cum arata o drujba de calitate .. eu folosesc asistent de farmare si imi pun alarma sa sune mereu cand ajung trupele acasa sa pot trimite imediat la farm , trebuie sa fac trupe sa nu fie probleme cand face sefu verificari no ? si pana la urma suntem colegi .. de ce va agitati asa ? promit sa nu va demolam asa tare :D (spun demolam pentru ca stau si pe unele sittere care la fel fac niste catapulte sa fie treaba buna)
 

samY.

member
Scor reacție
0
ooohohoo,..arogante,..stati cuminti ma baieti ma,..lasa ti atitudinea asta de machomen,..poate n am inteles eu, dar tocmai ai zis ca asa esti tu in realitate, in real life esti un tip arogant,..dar nu pe joc,..pe joc nu esti arogant,..sau,..cum era???<..nu ne cunoastem si nu stiu cine esti deci nu mi permit sa fac vreun comentariu la adresa ta,..fiecare e asa cum vrea el,..sau cum reuseste sa fie,..:)), pai nu?

Ai inteles gresit, bineinteles, dar mi-ar lua toata noaptea sa incerc sa iti explic ce vreau sa zic, asa ca ma dau batut.
 

DeletedUser48123

hd495g0sTUWV_TyRacfWVw.png


nu stiu de drujbe si ce vorbeste domnul , doar ii artam cum arata o drujba de calitate .. eu folosesc asistent de farmare si imi pun alarma sa sune mereu cand ajung trupele acasa sa pot trimite imediat la farm , trebuie sa fac trupe sa nu fie probleme cand face sefu verificari no ? si pana la urma suntem colegi .. de ce va agitati asa ? promit sa nu va demolam asa tare :D (spun demolam pentru ca stau si pe unele sittere care la fel fac niste catapulte sa fie treaba buna)



:)))))))))))))) de shaorme stiam, dar ca tragi si pe nas, nu stiam

Daca ai ajuns sa iti.pui alarme pentru asistentul de farmare inseamna ca deja ti-ai inselat shaormeria cu triburile ...
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
hd495g0sTUWV_TyRacfWVw.png


nu stiu de drujbe si ce vorbeste domnul , doar ii artam cum arata o drujba de calitate .. eu folosesc asistent de farmare si imi pun alarma sa sune mereu cand ajung trupele acasa sa pot trimite imediat la farm , trebuie sa fac trupe sa nu fie probleme cand face sefu verificari no ? si pana la urma suntem colegi .. de ce va agitati asa ? promit sa nu va demolam asa tare :D (spun demolam pentru ca stau si pe unele sittere care la fel fac niste catapulte sa fie treaba buna)
pxywdSosReO_gljvnEu47w.png


Esti slab.. mai invata sa farmezi :D
 

DeletedUser48123

:))))) vrei sa te dai mare ca stii sa postezi chestii de genul sau ai pauza de la drujba? :))) oricum iti promit ca te fac mascota mea :D Iti dau salariu acceptabil samy ca sa iti poti intretine drujba si pp-urile :))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Calitate, nu chinezarie de-a voastra..

Ca sa ai mascota trebuie sa fii cineva insa esti sub nivelul marii..

Despre bani nu vreau sa discut, si nu cred ca ar fi cazul sa intram in subiecte care nu au de a face cu jocul.. Pana sa ma platesti pe mine trebuie sa te mai nasti de vreo 20 de ori..
 

DeletedUser48123

Calitate, nu chinezarie de-a voastra..

Ca sa ai mascota trebuie sa fii cineva insa esti sub nivelul marii..

Despre bani nu vreau sa discut, si nu cred ca ar fi cazul sa intram in subiecte care nu au de a face cu jocul.. Pana sa ma platesti pe mine trebuie sa te mai nasti de vreo 20 de ori..

Asa zic toti in spatele unui monitor cu arogante de 0 haz :))
 
Sus