Discutii libere L60 !

DeletedUser48123

Iti dau si tie 200 pp sa ai sa faci grajdul?


Foloseste tu, ai mare nevoie ca doar na, esti starter :D

Hai ca te las samy sa iti vezi mai departe de treaba pana la 6 dimineata cu drujba si sa nu te retin si eu :)) mai vorbim peste cateva luni cand o sa dispari si tu ca lucică :))
 

DeletedUser47924

Ia uite ma cum sare angel la gat,..:)),..bun dresaj,..:)),..
Ma samy taticu,..ce ai putea sa mi explici tu mie,..???,..cum le ai incercat pe toate???,..si putin dt pe 40 dar,..nu a mers,..:)),..oare de ce,.??,..si putin revo pe 54,..iar nu a mers ptiu drace,..:)),..numa ghinioane,..sau poate ai intrat pe acolo doar pt pp,..sa gasesc eu o scuza pt. tine,..ca de ne cunoastem deacum,..:),..ba,..nu mi o lua in nume de rau,..sa nu sari si tu la gatu meu,..lasa pe angel,..ca el are abilitatile necesare,.:)),..si ii sta si bine,..:))
 

DeletedUser48123

E dresat baiatul, a primit deja osciorul de la samy pentru ca a sarit la gat :))
 

samY.

member
Scor reacție
0
Ia uite ma cum sare angel la gat,..:)),..bun dresaj,..:)),..
Ma samy taticu,..ce ai putea sa mi explici tu mie,..???,..cum le ai incercat pe toate???,..si putin dt pe 40 dar,..nu a mers,..:)),..oare de ce,.??,..si putin revo pe 54,..iar nu a mers ptiu drace,..:)),..numa ghinioane,..sau poate ai intrat pe acolo doar pt pp,..sa gasesc eu o scuza pt. tine,..ca de ne cunoastem deacum,..:),..ba,..nu mi o lua in nume de rau,..sa nu sari si tu la gatu meu,..lasa pe angel,..ca el are abilitatile necesare,.:)),..si ii sta si bine,..:))

Nu te cunosc si nici nu ma tenteaza, deci fa-te ca nu sunt pe aici
 

DeletedUser47924

:))abia asteptati haaaa,..:)),..:)),..uite ce zic eu,..scrietii ma o jalba,..si rugati l sa ne interzica externul,..sa ramaneti voi cu el,..bine, poate vi l lasam si asa fara porunca,..dar trebe sa faci ceva pt. noi,..:))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:))abia asteptati haaaa,..:)),..:)),..uite ce zic eu,..scrietii ma o jalba,..si rugati l sa ne interzica externul,..sa ramaneti voi cu el,..bine, poate vi l lasam si asa fara porunca,..dar trebe sa faci ceva pt. noi,..:))

plecati voi doi dar sa vina altii mai hazlii in locul vostru, altfel n-am rezolvat nimic
 

samY.

member
Scor reacție
0
:))abia asteptati haaaa,..:)),..:)),..uite ce zic eu,..scrietii ma o jalba,..si rugati l sa ne interzica externul,..sa ramaneti voi cu el,..bine, poate vi l lasam si asa fara porunca,..dar trebe sa faci ceva pt. noi,..:))


Esti un fel de coco marinescu la iumor..
 

DeletedUser47924

ok samy. am inteles aluzia, no coment, toate bune,..sa stii ca nu sunt arogant si mi recunosc defectele,..unul dintre ele e ca mi place la vorba,..nu dau cu paru,..scuze daca te ai simtit lezat,..
 

DeletedUser47924

eee vezi cum te iei de mine,..:)),..pai?,..doar facusem pace,..apropo,..tu erai micutzu,nu?,..
 
Scor reacție
0
Ah, joci si tu pe 60?

2914 Hannibal37
104909_thumb
- DK - 287 ieri

Sper ca pana ajung la tine sa ai punctajul necesar incat sa te pot ataca :(
Stai linistit samy, barbarele pentru asta sunt facute :d
 

DeletedUser48274

Lucicaaa,..ce dreaqu ma,..ala e fierastraul lui tactumare,..de la ciorogarla,..:)),..cum dreaqu ai dat de el,..:))

Agariciule vezi cum vorbesti ca nu ne tragem de sireturi, nici pe joc unde iti sunt net superior (mai stiti aia cu superior genetic? :p:p:p) si mai mult ca sigur nici in real life.

Foloseste tu, ai mare nevoie ca doar na, esti starter :D

Hai ca te las samy sa iti vezi mai departe de treaba pana la 6 dimineata cu drujba si sa nu te retin si eu :)) mai vorbim peste cateva luni cand o sa dispari si tu ca lucică :))

Junior sunt obsesia ta? La profil m-ai pus (de ciuda ca ai fost blocat, ca un cutu care se respecta bineinteles :D), iar pe forum vb de mine si cand raspunzi la mesajele altora, mda ce sa zic am disparut dupa ce v-am invatat unpic aia cu #NoSplitJuly, pac pac la cotet cu tine, ti-ai primit cota de atentie pe ziua de azi :)))
 

DeletedUser47924

opaaaa, s a suparat lucica,..:)),..daaa,zice ca e superior la joc,..are ceva genetic,..saracu,..poate ii trece,..in ceea ce priveste real life,..las o asa,..sau poate vrei intradevar sa ne dezvalui adevarata ta identitate,..ai asa ceva>????:)),..ma indoiesc,..:)),..recunosc, poate am mers eu prea departe,..da l dreaqu de joc,..poate ne lasam de el,..poate deja avem afaceri impreuna si nu stim,..oricum,..fara tine pe aici ne am plictisii,..ai dreptate,
 

DeletedUser48123

Agariciule vezi cum vorbesti ca nu ne tragem de sireturi, nici pe joc unde iti sunt net superior (mai stiti aia cu superior genetic? :p:p:p) si mai mult ca sigur nici in real life.



Junior sunt obsesia ta? La profil m-ai pus (de ciuda ca ai fost blocat, ca un cutu care se respecta bineinteles :D), iar pe forum vb de mine si cand raspunzi la mesajele altora, mda ce sa zic am disparut dupa ce v-am invatat unpic aia cu #NoSplitJuly, pac pac la cotet cu tine, ti-ai primit cota de atentie pe ziua de azi :)))


Pana una alta noobule e 2-0 pt mine, ai grija ca la 3-0 esti descalificat asa ca ai grija cum iti joci cartea :)) cine vorbea de obsesie si se uita la profilul altora :))) hai ca mai ai o sansa sa faci 2-1 sa iti speli rusinea dar trebuie sa apelezi la mai multe "lucruri" decat ai facut pe 54 :)) hai la somn lucică ca maine te cheama arabii la raport...nu mai e cu ham ham-ul...acum e cu chiț-chiț
 

DeletedUser23722

Neata! Se putea o lume sa nu fie cearta? :))) Spor la vorba,ca la joc...
 
Sus