Discutii libere L60 !

PRADA

member
Scor reacție
6
:))da,..probabil tu esti la varsta pubertatii, te inteleg,..:))

pff cum mi-ai dat-o pe asta, ca la targu ocna. zici ca esti vreun pensionar tu, la relaxare pe harta.
Pe cand o sa te vedem cu nepotii in tribul Bunicu Team, sa-i inveti tainele acestui joc misterios ?
 

DeletedUser47924

Sa stii ca nici prea tanar nu mai sunt,..iar cu nepotii,..sper sa nu se apuce de jocul asta,..:)), sau o crapa si serverul astora dreaqu, doar nu o sa tina jocul asta o vesnicie,..daca nu ne lasam noi,..poate or inchide ei pravalia,..:)
 

DeletedUser48274

MASTERBAN,asta e un premium pentru intreaga cariera?:))

Cariera? :)) LMFO, in halul asta ai ajuns, sa privesti un amarat de joc ca pe un job? :)) Contrar la ce iti imaginezi tu in capsorul tau de poet, mi-am dorit acea pedeapsa, ne mai avand niciun interes pt acel cont :)) Doar nu crezi ca imi pasa de o adunatura de litere :))
 

DeletedUser48123

Ia zi noobule lucică atunci de ce ai schimbat nick-ul si nu ai continuat cu LuciferMorningStar? :))))

Pentru ca esti prea noob si rade toata lumea de lucică :)))))Auzi ca ai luat MASTERBAN :))))))))) saracul lucică nu stie cum sa se mai ascunda si sub ce nickuri :))) ti-am zis ca pe fiecare lume esti cam gri pe la gură de la cat dai delete :))) Masterban e noua prescurtare de la "admini, va rog luati-mi satele ca sa nu mi le ia DT si DK" ? :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

toate ca toate dar sa iti faca deteul tiket pentru poza de profil la skype chiar nu am mai patit :))) iar dupa aia mesaje pe fb nevestei in care eram ameintat ca ma cauta etc ... ma voi chiar sunteti sub nivelul marii la toate capitolele dar asta este , alexutu fostul ucenic care a inceput pe L30 care acuma imi vine cu aere de jucator , pai tu descultule erai la marginea hartii te bateai cu barbarele cand staeam pe centru de rupeam capu la aia din HOS
 

DeletedUser48123

Ai avut ucenici la shaormerie sau cum? :))) gen tu le mancai si altii puneau muştarul deasupra sau cum?

Cred si eu ca te cauta toata lumea daca furi din hamburgerii clientilor :))))
 

DeletedUser44124

toate ca toate dar sa iti faca deteul tiket pentru poza de profil la skype chiar nu am mai patit :))) iar dupa aia mesaje pe fb nevestei in care eram ameintat ca ma cauta etc ... ma voi chiar sunteti sub nivelul marii la toate capitolele dar asta este , alexutu fostul ucenic care a inceput pe L30 care acuma imi vine cu aere de jucator , pai tu descultule erai la marginea hartii te bateai cu barbarele cand staeam pe centru de rupeam capu la aia din HOS
bai sfanta filofteia, nu mai abera pe aici, nu mai inventa scuze, ca vezi doamne ti-am zdruncinat psihicul si de asta ai pierdut .nu ne ocupam cu gainarii din astea specifice tie.
Am jucat pe lumea 30, acolo pot zice ca am inceput, toti plecam de undeva,dar nu am fost "ucenicul tau" niciodata.a urmat apoi lumea 36, ce sa invat de la tine? cum se fuge de pe conturile atacate? nu merci.
De atunci am jucat cu acelasi nume, pe acelasi cont, nu ca altii care nu sunt in stare sa isi creasca un cont, ci doar intra pe altele pe parcurs si se mai dau jucatori.
intamplarea a facut sa ne mai intalnim pe alte lumi ca si inamici, si nu vad sa fie trofeul la tine.poate incetezi sa mormai pe aici ca topicul e pt lumea 60 si discutiile par interesante.
 

DeletedUser47924

corect, hai sa lasam celelalte lumi si bla,bla,bla, vorba lui angel,..:)),..am inceput cu totii o lume noua, bafta tuturor si fie ca cei mai buni sa castige,.
 

DeletedUser13059

bai sfanta filofteia, nu mai abera pe aici, nu mai inventa scuze, ca vezi doamne ti-am zdruncinat psihicul si de asta ai pierdut .nu ne ocupam cu gainarii din astea specifice tie.
Am jucat pe lumea 30, acolo pot zice ca am inceput, toti plecam de undeva,dar nu am fost "ucenicul tau" niciodata.a urmat apoi lumea 36, ce sa invat de la tine? cum se fuge de pe conturile atacate? nu merci.
De atunci am jucat cu acelasi nume, pe acelasi cont, nu ca altii care nu sunt in stare sa isi creasca un cont, ci doar intra pe altele pe parcurs si se mai dau jucatori.
intamplarea a facut sa ne mai intalnim pe alte lumi ca si inamici, si nu vad sa fie trofeul la tine.poate incetezi sa mormai pe aici ca topicul e pt lumea 60 si discutiile par interesante.


ucenic ii modul dragut de a spune , dar stim toti ce ai fost acolo :)) iar de l36 nu stiu pentru ca nu am jucat acolo , poate te referi la 34 unde ati luat-o in freza la final de lume
 

DeletedUser48274

Ia zi noobule lucică atunci de ce ai schimbat nick-ul si nu ai continuat cu LuciferMorningStar? :))))

Pentru ca esti prea noob si rade toata lumea de lucică :)))))Auzi ca ai luat MASTERBAN :))))))))) saracul lucică nu stie cum sa se mai ascunda si sub ce nickuri :))) ti-am zis ca pe fiecare lume esti cam gri pe la gură de la cat dai delete :))) Masterban e noua prescurtare de la "admini, va rog luati-mi satele ca sa nu mi le ia DT si DK" ? :)))))

Cate sate ai luat tu de la mine? :)) Hai pa, am o speciala de castigat, auzi la el ca am schimbat nickul :)) Am unit conturile da, inschimb contul lucifer e bine mersi activ pe speciala, ma poti admira in clasament, in fond si la urma urmei esti fanul meu number one :)) https://roc1.triburile.ro/guest.php :)))
Iar de ras poti sa razi, iti dau voie fanule ;), macar pe extern daca pe harta esti praf, ti-am mai zis de cateva ori, tu la nivel individual nu ai cum sa te compari cu mine, ca jucator esti un mare 0, un noob ce mai. De ascuns, nu m-am ascuns niciodata pe harta (pe extern inschimb postez de pe ce cont am eu chef) Asa ca sa stii si tu si sa nu ramai prost, doamne fereste, 2 conturi am avut, LUCIfer morningSTAR pt fani si Scofield is Back (contul care a rezultat din unirea contului meu cu ramses81). Ne mai avand nevoie de contul scofield l-am banat permanent, pt ca pot bai noobule :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47924

Bla,bla,bla,..ia pune ma angel tu, pe aia,..:)),..deci,..ziceti de L60,..ca de maine pa cu protectia, sa vezi atunci,..:)), care mai de care
 

DeletedUser48123

Cate sate ai luat tu de la mine? :)) Hai pa, am o speciala de castigat, auzi la el ca am schimbat nickul :)) Am unit conturile da, inschimb contul lucifer e bine mersi activ pe speciala, ma poti admira in clasament, in fond si la urma urmei esti fanul meu number one :)) https://roc1.triburile.ro/guest.php :)))
Iar de ras poti sa razi, iti dau voie fanule ;), macar extern daca pe harta esti praf, ti-am mai zis de cateva ori, tu la nivel individual nu ai cum sa te compari cu mine, ca jucator esti un mare 0, un noob ce mai. De ascuns, nu m-am ascuns niciodata pe harta (pe extern inschimb postez de pe ce cont am eu chef) Asa ca sa stii si tu si sa nu ramai prost, doamne fereste, 2 conturi am avut, LUCIfer morningSTAR pt fani si Scofield is Back (contul care a rezultat din unirea contului meu cu ramses81). Ne mai avand nevoie de contul scofield l-am banat permanent, pt ca pot bai noobule :)))


Bine băi lucică :))))))) 0 haz la aroganțe ai :)))))
 

DeletedUser48123

Iti permiti si tu arogante măi samy pentru ca ti-a mers bine drujba momentan si stai sus in clasament pentru cateva saptamani?:))
 

samY.

member
Scor reacție
0
1. Habar n-am cine esti, probabil vreun smecher din spatele monitorului.
2. Imi permit arogante pentru ceea ce sunt dincolo de joc nu pentru ce sunt pe joc.
3. Ramane sa vedem.
 
Sus