Discutii libere L60 !

DeletedUser48123

Mă da' tu poti să dai un mesaj în care sa nu mai inviti pe cineva la gangbang?:))
Nu contează dacă îti pasă sau nu, ce e indibutabil e că îti place, altfel n-ai mai cersi asa mult public shaming

Tu crezi ca imi pasa de ce crezi tu ?:))) daca tie iti sta capul la asa ceva, nu e vina mea, vezi sa nu te certe mămica daca te prinde sub plapumă :)))

Ti-am mai zis, iti faci tara de rusine cu engleza asta spălăcită :)))

Public shaming?:))) crezi ca ma intereseaza de câți v-ati adunat aici ca sa imi dati replici sa ma puneti la colț?:)) Pana una alta voi va atacati, eu fac misto de voi si ma distrez :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

just elite iar are probleme ? cred ca am inteles faza cu hegemonia , cred ca merge sa facem si o melodie


Yo yo yo vine just cu hegemonia
Baga trupele'n in hemoragie
Rupe harta , plange satu
Baga pepeul , da baga pepeul

asta este , acuma trebuie sa iti iei tocurile si treci la facut pepeuri , yo yo yo just cu hegemonia






mr ca ca vezi ca te vede adiflok care se leaga de altii cum scriu aici in limba romana si posibil sa te inobileze intern pentru ca cand vede asa ceva ii creste tensiunea asa ca nu te tot ca ca pe aici

220px-Khoya_krish.jpg


ca tot vorbeai de nush care sa isi mance porumbul , dupa ce termina sa iti lase tie coceanul sa te stergi de ca ca n0.0b


Iar ai aparut dupa ce ai devenit gri? :))) credeam ca te-ai saturat sa te mai vada toti pe forumuri pe aici degeaba :)))
 

DeletedUser24948

hai ursule, baga toate rautatile ca imediat iti vine vremea.. sti tu, sa dai de greu si sa o dai in texte d'alea cum ca nu ai timp, precum aia obezi cu problemele cu glanda ... si poc dispari si revii pe alta lume, tot batut si tot cu gura mare :))) serios acum, nu te-ai plictisit deja ? mai duci? :))))
 

DeletedUser48123

Daca ar pune cate un 1kg la fiecare lume pierduta, acum ar fi aparut o noua specie de balena :)))
 

DeletedUser24948

el nu le pierde ma, are alt clasament, lumea lui tine pana la 14.3% din joc, asa isi da el calde :))))
 

DeletedUser48274

Tu mereu esti 1 vs multi :))) macar sfert de sfert decat gri si ruşinea hărții pe fiecare lume:))))

Pai da junior, 1 vs multi, sa fie echilibrat jocul pt voi :))) Rusinea hartii? :))) Btw. inca astept lista cu "jucatorii" care m-au facut de rusine ;)

4.gif
 

hary10

member
Scor reacție
1
:))))) doamne dai minte ca e vai de picioare, alea fara bocanc, doar esti un descult cu sfert de sfert, ma intelegi? :))) Astepta lista cu "jucatorii" care m-au "exterminat", la nivel individual bineinteles, nu comparam un trib intreg vs 1 singur jucator, totusi, am si eu limitele mele :))))

Vezi atașament 2173

Deci se pare ca tu nici macar acum nu ai inteles jocul acesta.Ce tot vorbesti de 1vs1?Te crezi la fifa sau cum? Eu din cate imi aduc aminte nu ai jucat singur,ai avut trib.Si ai pierdut!Asuma-ti esecul si demonstreaza pe harta daca ai ceva de demonstrat,pe forum nu impresionezi pe nimeni. Inca ceva,prin faptul ca tot insinuezi ca ai jucat singur,ai lipsa de respect fata de toti colegii pe care i-ai avut.

O seara frumoasa sa ai!
 
Ultima editare:

DeletedUser24948

a ajuns teleportat :))))
lasa tata, nu-mi plange de mila, ati mai dat voi telefoane dupa deff si tot n-ati terminat lumea :)))
una peste alta, va multumesc ca-mi dati atat de multa importanta si ca va mobilizati toti impotriva mea (asta spune multe) dar sa nu uitati ca eu sunt din DK si noi suntem o echipa (cea mai faina echipa in care am jucat), nu un player. stati voi pe capul meu cat vreti, ca echipa isi va face treaba ca si pana acum si stiti deja ca asta inseamna bataie, indiferent de cate nume de trib schimbati voi sau pe capul carui player de la noi va puneti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

Ce gura mare aveti unii,si stati mereu in spatele tribului si apoi va laudati voi cu faptele facute de tribul respectiv cand de fapt sunteti planta pe harta.
O sa traiti in propria minciuna toata viata,ma rog unii probabil stiu asta dar le place sa vorbeasca aiurea si sa se creada jucatori cand de fapt sunt niste barbari cu nick.
Vedeti-va frate de treaba,nu va mai laudati voi cu faptele tribului si voi nu faceti nimic pe harta aia ca nu impresionati pe nimeni,oricum nu a mai ramas mai nimic in momentul de fata pe serverul romanesc,puteti voi sa ziceti ce vreti,calitatea a scazut cu mult,in fine va las sa va mintiti singuri pe aici,fiti liberi sa ziceti ce vreti,nu ma mai intereseaza,doar am tras un semnal de alarma sa va treziti unii din voi,deci nu cred:D
 

DeletedUser24948

tu ursule canta ma la alta masa ca n-ai treaba pe aici, sa-l pupi cu fruntea-n catarama pe d4 ca te-a scapat de o rusine si mai mare pe 54. atat poti, sa te bucuri de succesul altora, ca al tau... nu l-am gasit pe nicaieri :))) dar na, strange deff pentru baietii din just (jos palaria pentru ei, echipa unita) macar acum ti-ai descoperit si tu limitele in jocul asta si te rezumi la ce esti capabil sa faci, munca de suport, asta-ti e nivelul dar ma bucur pentru tine ca intr-un final ai realizat asta si ti-ai asumat rolul de player de umplutura.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Va rog sa nu ne amestecati in circul de pe extern nu a dat nimeni telefoane dupa deff sau exista vreo conspiratie impotriva cuiva e suficient sa urmaresti cine a dat si cum a dat sprijin restul e balecareala ieftina . Spor la joc tuturor !!!
 

DeletedUser24948

tu inca mai crezi ca ti-au trimis deff pentru ca esti baiat ok? nu ca n-ai fi, chiar esti, dar esti si naiv
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Ce-i drept felicitari tribului dk pentru organizare.
Nu am mai vazut trib unde toti sa dea cu capul in zid asa de uniti.

Felicitari just!
 

DeletedUser24948

aici te sustin (partial totusi), felicitari Just, felicitari DK, o prima runda faina.
 
Sus