Discutii libere L60 !

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Hannibal frumos atac aveai. Felicitari

Ps:Am numarat eu 21 de rapoarte, doua "zeci" si unu.
Si nici la tura a 2a nu-l luati
 

DeletedUser47559

=)))))))))))))))))))))))
tu ai lasat tribul pe locul 1 ? :)))))))))))))))))))
ce alianta sa facem ? :))))))))))))
cand noi am dat razboi la toate triburile voastre si care erau aliate cu voi :)))))))))))))))))
ce granita ai organizat tu pe 57 ? :))))))))))))))))))))))))) 1 jucator = o granita ? :)))))))))))))
ai cerut defensiva doar pentru un jucator si atata tot...aia e organizare ? :))))))))))))))))))
cand faceam eu splituri tu nu stiai ce e aia "dodge" ma :))
Doamne Fereste !
nici nu meriti sa ti se mai raspunda...esti sub orice critica

hopaaa a revenit pleava societatii dupa ce a luat ban pe celalalt cont,da cand iti faaceau altii tie splituri ca te innobila marginea vrei sa spui
tu vi aici sa vorbesti de altii de ce nu au iesit pe extern,esti sacu de box al severului,toti care te-au prins te-au devastat pe fiecare lume
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Imi cer scuze ca nu sunt precum colegul "olandez" sa jefuiesc 1k sate si sa iau 5k resurse in total si sa pierd si timpul :)))) daca eu am evoluat si folosesc curatarea e problema mea :)) oricum macar nu ma ascund ca tine in spatele la mai multe nick-uri asa ca stai culcat ca esti noob ;)

nu mă ascund ciocobănele, cine vrea si stie să caute, mă găseste, cine nu.. nu.
la fel cum unii stiu ce-nseamnă ODD si diferenta lui fată de OD.
te-ai făcut de râs si nu te poti ascunde nici in spatele olandezului,
nici în spatele curătării, nici în spatele tribului tău de progameri:))
 

DeletedUser24948

alea-s toate data de mana ba latraule, da-ti naframa de pe ochi sa vezi mai bine si nu mai sta la poarta, la barfa cu babele ca te prinde ploaia si racesti la ovare :)))
 

DeletedUser24948

plus ca mi-a ramas si de-o shaorma, sa nu isi mai faca profu griji pentru minimul meu pe economie :))))
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Mai putin si ma pacaleai ca au fost mai multi, dar primu a fost mai sarac.
E scump fieru la voi in k?:))))
 

DeletedUser24948

nu tata, dar am zis primii sa bata doar la poarta, urmatorii sa dea cu umarul :)))
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Notez sa fac si eu asa, vad ca ti-a dat o stare pozitiva tactica asta.
In cat timp ajungi cu tura 2?
 

DeletedUser24948

la 20:00:01
eu am mereu o stare pozitiva Rock, nu ma darama o rata in plus :))))
 
Scor reacție
0
Imi cer scuze ca nu sunt precum colegul "olandez" sa jefuiesc 1k sate si sa iau 5k resurse in total si sa pierd si timpul :)))) daca eu am evoluat si folosesc curatarea e problema mea :)) oricum macar nu ma ascund ca tine in spatele la mai multe nick-uri asa ca stai culcat ca esti noob ;)

https://i.gyazo.com/c9a3ec90556d5d53721faf98786e7077.png

Ce sa culci tu ma?:)))Ai fost calcat pe oriunde ai jucat, noroc cu baietii aia ca te cara si pe tine:(

Btw, am vazut ce eficient folosesti tu acea curatare. Asa arogant cum zici tu ca e lucifer, ti a dat cu harta-n cap mai barbarule. Te pup si ai grija poate treci si tu de 1k cai pana dupa craciun:)))
 

DeletedUser24948

colegu' se descurca singur, nu-ti fa tu griji, mai are o lume castigata la profil :)))
chiar ma Rock, pe 54 parca tot doar pe extern erai, nu?
 
Sus