Discutii libere L60 !

DeletedUser48123

Asa face cand nu-i iasa nicio gluma.

Cred ca ai cele mai multe posturi în tipicul asta, în fiecare încerci glume dar esti pământ.

Usor usor sa nu ti se umfle venele si sa patesti ceva, vrem sa mai fii pe harta sa avem de cine râde mai incolo, ca doar tu o sa faci glume mai bune pe harta ;)

Latri cam mult, poate iti dam un os daca esti baiat bun

Ai ajuns rău :)) nu credeam ca ai ajuns sa ii dai si parola de la extern la samy :))) chiar asa mult depinzi de mila lui ? :confused:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ha!
Loc Nume Trib Înfrângere
1 bric
106346_thumb
«Just» 116.361
2 sinox
104998_thumb
green 48.967

câte zeci de sferturi de full-uri s-au spart in catargele bricului? :))
 

DeletedUser48123

ha!
Loc Nume Trib Înfrângere
1 bric
106346_thumb
«Just» 116.361
2 sinox
104998_thumb
green 48.967

câte zeci de sferturi de full-uri s-au spart in catargele bricului? :))


Vezi ce noob esti "jucatorule"? :)) la 116k inamici facuti dintre care o parte facuti ca atac inainte, cate "zeci" de sferturi de fulluri a spart noob-ule ? :)))) aa scuze, am uitat ca inca esti la nivelul de mario :)) oficial, esti sub nivelul lui samy, ai realizat imposibilul :))
 

DeletedUser48261

Tu samy sti ce ai noroc ? Ca nici macar 10% din jucatorii de pe joc nu intra pe extern sa te faca de ras, sa iti spuna verde in fata cum esti tu si ce ai facut tu de-a lungul anilor pe jocul asta.
Ai tupeul sa vi pe aici cu diverse postari acum ca ai fortat un pic la inceput de lume si ca esti in spatele unei echipe care nu stiu cum te-a luat sa joci acolo...
De ce nu ai iesit pe extern si cand te-am innobilat pe ro52, de ce nu ai iesit pe extern cand ai vrut sa faci ce aveai in plan pe ro55 ?
Pai daca tu iesi pe aici doar cand ti-e favorabila harta acum la inceput si trancani asa "de sus" spre anumiti jucatori care iti dau clasa la orice pe jocul asta...inseamna ca esti jucator de rezultat :)
Jucatorii de rezultat nu tin mult...
Pe ro52 cu toate avantajele care le-ai avut acolo prin stim noi ce mijloace obtinute, ti-am dat cu harta in cap. Pe ro55 ai iesit pe usa din spate, plin de rusine, ca de obicei.
Nu e nevoie sa incerci sa pari ce nu poti sa fi.
 

samY.

member
Scor reacție
0
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bai Florine bai, cum poti sa apari tu mai băiatule pe extern? Vezi că-ți iei ban si pe contul asta, jucătorule.. unde ai dat tu cu harta in cap nabete?
Pe 52 am cedat contul cand tribul meu era pe 1, și te milogeai la o alianță cu mine. Tu mie nu mi-ai luat sat niciodata, ai trait din suporți si totusi erai si esti 0.

Ah, sa nu uitam de l57 unde imi pare rau ca nu am putut rămâne până sa te scot asa original, dar au facut-o băieții din fame, dar hop, femeia bărbat a dispărut subit încă din prima săptămână..
Ti-ai dizolvat propriul trib de jucător ce esti, după ce ți-am organizat toată granița ca erai cu treaba la firma. În fine, nu vorbesc despre alte lumi, ca suntem pe lumea 60.. nu mai folosi termenul "Am dat cu harta in cap", cand tu habar n-ai sa faci o întrerupere:))) cum ziceau băieții care ti-au scos triburile din cap, esti un barbar cu nick... ia-ti patine.
 
Ultima editare:

DeletedUser48123

Stii vorba aia, gura bate curu':))

Vorbeste frustrarea vere, baftă ca ai nevoie:D

Esti frate cu lucică tu, doar ca el are replici mai bune uneori, tu esti si noob cu arogante de 2 bani, starter de 2 lei (nici macar la nivelul de starter cum e cotzanu nu esti), iar cand vei fi innobilat vei disparea iar de pe extern cum ai mai facut-o. Asa ca spor la hranit gâştele si la crescut sate pentru altii :)) Pana una alta eu nu am ajuns nici gri ca tine pe atatea lumi cum ai facut-o tu si nici nu mi-am "tras in țeapă" colegii :) stii tu despre ce vorbesc asa ca țuşti la somn ;) Deci noi doi nu ne comparam din nici un punct de vedere, asa ca te rog frumos sa mi te adresezi frumos data viitoare daca vrei sa te mai las sa imi pupi degetul mic ;)
 

samY.

member
Scor reacție
0
Esti frate cu lucică tu, doar ca el are replici mai bune uneori, tu esti si noob cu arogante de 2 bani, starter de 2 lei (nici macar la nivelul de starter cum e cotzanu nu esti), iar cand vei fi innobilat vei disparea iar de pe extern cum ai mai facut-o. Asa ca spor la hranit gâştele si la crescut sate pentru altii :)) Pana una alta eu nu am ajuns nici gri ca tine pe atatea lumi cum ai facut-o tu si nici nu mi-am "tras in țeapă" colegii :) stii tu despre ce vorbesc asa ca țuşti la somn ;) Deci noi doi nu ne comparam din nici un punct de vedere, asa ca te rog frumos sa mi te adresezi frumos data viitoare daca vrei sa te mai las sa imi pupi degetul mic ;)


:)))) vezi ca imediat nu te mai pot ataca din cauza diferenței.. hai, spor la joc.
 

DeletedUser48123

:)))) vezi ca imediat nu te mai pot ataca din cauza diferenței.. hai, spor la joc.

Imi pare rau ca eu nu ma infometez ca tine sa bag pp-uri :))) Imi dau seama ca e mai bine sa am o viata normala si sa las noobii ca tine sa creasca satele si sa se infometeze :)) spor la joc si tie ;)
 

DeletedUser48261

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bai Florine bai, cum poti sa apari tu mai băiatule pe extern? Vezi că-ți iei ban si pe contul asta, jucătorule.. unde ai dat tu cu harta in cap nabete?
Pe 52 am cedat contul cand tribul meu era pe 1, și te milogeai la o alianță cu mine. Tu mie nu mi-ai luat sat niciodata, ai trait din suporți si totusi erai si esti 0.

Ah, sa nu uitam de l57 unde imi pare rau ca nu am putut rămâne până sa te scot asa original, dar au facut-o băieții din fame, dar hop, femeia bărbat a dispărut subit încă din prima săptămână..
Ti-ai dizolvat propriul trib de jucător ce esti, după ce ți-am organizat toată granița ca erai cu treaba la firma. În fine, nu vorbesc despre alte lumi, ca suntem pe lumea 60.. nu mai folosi termenul "Am dat cu harta in cap", cand tu habar n-ai sa faci o întrerupere:))) cum ziceau băieții care ti-au scos triburile din cap, esti un barbar cu nick... ia-ti patine.

=)))))))))))))))))))))))
tu ai lasat tribul pe locul 1 ? :)))))))))))))))))))
ce alianta sa facem ? :))))))))))))
cand noi am dat razboi la toate triburile voastre si care erau aliate cu voi :)))))))))))))))))
ce granita ai organizat tu pe 57 ? :))))))))))))))))))))))))) 1 jucator = o granita ? :)))))))))))))
ai cerut defensiva doar pentru un jucator si atata tot...aia e organizare ? :))))))))))))))))))
cand faceam eu splituri tu nu stiai ce e aia "dodge" ma :))
Doamne Fereste !
nici nu meriti sa ti se mai raspunda...esti sub orice critica
 

samY.

member
Scor reacție
0
:)))))))

Sper sa nu dispari ca pe 57, Florinel.. în caz că o sa fii ocupat cu firma facem cheta pentru o secretara:).
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Vezi ce noob esti "jucatorule"? :)) la 116k inamici facuti dintre care o parte facuti ca atac inainte, cate "zeci" de sferturi de fulluri a spart noob-ule ? :)))) aa scuze, am uitat ca inca esti la nivelul de mario :)) oficial, esti sub nivelul lui samy, ai realizat imposibilul :))

bai ciupalanga, ala era doar punctajul ODD ce-am aratat acolo. sau nu stii ce-i ala si cum sa faci diferenta?
nu te mai da viteaz ca nici la mario nu te-ai pricepe sa prinzi ciuperca..

Eod34UB.png


asa te-ai "adunat sa mai închizi o lume"? crescând sate pentru altii? du-te si canta la alta masa cu lectiile de joc, pâna atunci ne mai vedem pe harta, daca nu te trimit colegii pe casual cât mai curând, la cât de eficient te arati :))
 

DeletedUser48123

bai ciupalanga, ala era doar punctajul ODD ce-am aratat acolo. sau nu stii ce-i ala si cum sa faci diferenta?
nu te mai da viteaz ca nici la mario nu te-ai pricepe sa prinzi ciuperca..

Eod34UB.png


asa te-ai "adunat sa mai închizi o lume"? crescând sate pentru altii? du-te si canta la alta masa cu lectiile de joc, pâna atunci ne mai vedem pe harta, daca nu te trimit colegii pe casual cât mai curând, la cât de eficient te arati :))


Imi cer scuze ca nu sunt precum colegul "olandez" sa jefuiesc 1k sate si sa iau 5k resurse in total si sa pierd si timpul :)))) daca eu am evoluat si folosesc curatarea e problema mea :)) oricum macar nu ma ascund ca tine in spatele la mai multe nick-uri asa ca stai culcat ca esti noob ;)
 
Sus