Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

DeletedUser48286

sunt mandru de abilitatile tale psihologice...
da sunt trist cand vad cum plangeti si ca nu sunteti in stare sa jucati ca niste barbati
si da...sunt penibil ca stau si va explic voua fineturi pe care nu o sa le intelegeti nici dupa 20 de ani de triburi!

Voi astia din tribul DT fara scripturi si boti sunteti egali cu 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

Sa-l baneze cineva pe tudoricas ca mi se face scarba la cat scrie pe forumul asta ...
Comanzi cumva aici, de spui "sa-l baneze"? Ai vreo putere sa ordoni asta? Este vreo regula care spune ca cineva nu poate sa dea mesaje pe forumul extern? Pentru asta este facut un forum, pentru discutii!
Daca as fi nesimitit si as folosi limbaj licentios aici, as intelege sa fiu banat sau sa strige unii ca trebuie sa fiu banat.
 
Scor reacție
0
O sa vedem :rolleyes: Oricum, abia astept primul organizat DT :D:D

Uite ca a venit primul organizat DT, au luat 1 sat. Exceptional pot sa zic, poate la urmatorul cumpara alte conturi goloie :D

nu fii ingrijorat! ajung/em si la tine ;)
In ritmul asta mai dati inca 1000 de organizate si ajungeti si la ei

Mai bine va bagati pe sittere la mnks ca am inteles ca singurei nu fac fata

Am preferat sa nu-ti raspund aseara. Frumos organizat.

Cum ziceau conducatorii vostri. Din 2 organizate suntem gata sau pana la Craciun ne scoateti.

Folositi cat vreti scripturile, jucati cat de murdar puteti, cumparati cat de multe conturi puteti poate va aratati valoarea intr-un final.

Bafta.

PS: Cineva cu mai multa experienta pe extern sa faca un topic Green/Mnks vs DK/DT.
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Ideea e ca astia si-au batut joc de serverul ro pe multe lumi,si nimeni din echipa de support nu a facut nimic chiar li s-au adus si dovezi destul de clare,in fine
Probabil vor sta si aici sa o incazeze juma de an pana se plictisesc dusmanii si se vor lasa majoritatea,de abia atunci incepe sa joace DT-ul:))
 
Ultima editare:

DeletedUser48315

Uite ca a venit primul organizat DT, au luat 1 sat. Exceptional pot sa zic, poate la urmatorul cumpara alte conturi goloie :D


In ritmul asta mai dati inca 1000 de organizate si ajungeti si la ei



Am preferat sa nu-ti raspund aseara. Frumos organizat.

Cum ziceau conducatorii vostri. Din 2 organizate suntem gata sau pana la Craciun ne scoateti.

Folositi cat vreti scripturile, jucati cat de murdar puteti, cumparati cat de multe conturi puteti poate va aratati valoarea intr-un final.

Bafta.

PS: Cineva cu mai multa experienta pe extern sa faca un topic Green/Mnks vs DK/DT.
Daca nu te superi, cate sate a luat Mnks la organizatul lor pe DT?
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
VwmzOmt.gif
 

osândă

member
Scor reacție
1
vezi daca l-ai tradat pe dumnezeu..pentru voi acum dumnezeu e nenorocita aia de platforma...
app unul dintre jucatori de pe marele vostru cont,care a facut gafele ieri,a disparut?
ca as vrea sa vb cu el:))))sa ma invete si pe mine sa iau locu 1 la aparator (ca sprijin)
 
Scor reacție
0
Baiatule, vezi ca v-ati bagat deff in fata la nuke si la nobili. Numai legendele pot sa faca asta, stiu. Cand o sa dati atacurile manual si o sa castigati o lume o sa va acorde toata comunitatea respect, pana atunci joc de glezne.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Baiatule, vezi ca v-ati bagat deff in fata la nuke si la nobili. Numai legendele pot sa faca asta, stiu.

bati apropouri subtile cum ca ai fi legendar? nu mai am printurile sa-ti arat cum si tu ai bagat sprijin in fata la nuke si nu esti singurul...asa ca legendarilor joc de glezne ca jar mancati :))
 

DeletedUser48274

Ati iesit pe minus noobule, la propriul organizat :)) Hai dai cu praf ca ne plictisesti ;)
 
Scor reacție
0
bati apropouri subtile cum ca ai fi legendar? nu mai am printurile sa-ti arat cum si tu ai bagat sprijin in fata la nuke si nu esti singurul...asa ca legendarilor joc de glezne ca jar mancati :))

Nu stiu cum sa-ti zic dar eu am argumentat cu poze, te astept si pe tine daca tot zici ca am facut asta.

Diferenta intre noi e ca noi nu ne-am crezut zei si ca va scoatem din 2 organizate sau pana de Craciun :))) .
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
nu stiu cine pe cine plictiseste ca te pleznim toti de vreo 4 lumi si inca esti tot pe aici, cat de low iq poti sa fii!?


rezultatele actiunii de azi:

Parte 1:
Triburi: DT, DT., DT!, DT?, ONE
Parte 2:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnKs., RS, RS A, RS B, RS C, RS D

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 45
Diferență: 10

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 8
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 168,808
Tabăra 2: 186,126
Diferență: 17,318

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74,065
Tabăra 2: 41,628
Diferență: 32,437

chart
 
Scor reacție
0
Vezi ca ai uitat sa bagi si green/suits/gods/ dk/ winter in statistica aia.

Uite statistica adevarata, sa nu te imbeti cu apa plata.

Parte 1:
Triburi: MnKs, MnK.s, MnKs., ÎMnK.s, GM, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: DT, DT!, DT?, DT., ONE, MD, MD!, MD.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 41
Diferență: 2

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 157,000
Tabăra 2: 184,465
Diferență: 27,465

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,628
Tabăra 2: 42,012
Diferență: 384

chart
 

DeletedUser30525

Vorba unui "coleg" de mai sus, pe ultimele doua servere tot "platforma" asta vestita a fost ? :))
Auziti ma , latra azorel si cu zdreanta ca dam si noi o data in ei, asta dupa ce au luat o gaura de covrig in doua organizate. Ati impartit-o cu toti ? Sau cum s-a procedat acolo ? :D :)))

Incat despre voi, cei din green.. eu cred ca v-am respectat destul si ne-am vazut de treaba noastra, ca au latrat astia pe aici e alta treaba... Mai bine va bagati pe sittere la mnks ca am inteles ca singurei nu fac fata :) :( E jale mare acolo pe ei, atatea interne, atatia taleri ... of .. of ... de unde si de trupe ?

ai uitat de unde ai plecat
te-am crescut de mic si acuma?
:D :D
neata aline
 

DeletedUser47924

Pun pariu ca jumate din voi,..sa fiu indulgent, nu stiu ce e aia platforma,...oricum,..ar trebuii sa va intrebati si voi,.. inventia asta nu e oare o incercare de a justifica neputinta unora,...suntem pe acest joc de ani buni, sa fim seriosi,..in final vor castiga cei mai bine organizati, cei care vor juca pana la capat,..starterii,..cei care se bucura enorm pt o mica lupta castigata si apoi vax,..nu le rapeste nimeni momentul de glorie,..totusi, scopul final al acestui joc e castigarea lumii,...pana atunci mai e cale lunga,..nu mi se pare normal sa se incheie o lume dupa un an,..bine, nici ca pe l6 sa dureze 8 ani,..dar, orice lume care trece de un an e o lume cu jucatori puternici,..vom vedea cum va fi L60,..
 

DeletedUser9326

Pun pariu ca jumate din voi,..sa fiu indulgent, nu stiu ce e aia platforma,...oricum,..ar trebuii sa va intrebati si voi,.. inventia asta nu e oare o incercare de a justifica neputinta unora,...suntem pe acest joc de ani buni, sa fim seriosi,..in final vor castiga cei mai bine organizati, cei care vor juca pana la capat,..starterii,..cei care se bucura enorm pt o mica lupta castigata si apoi vax,..nu le rapeste nimeni momentul de glorie,..totusi, scopul final al acestui joc e castigarea lumii,...pana atunci mai e cale lunga,..nu mi se pare normal sa se incheie o lume dupa un an,..bine, nici ca pe l6 sa dureze 8 ani,..dar, orice lume care trece de un an e o lume cu jucatori puternici,..vom vedea cum va fi L60,..


Nu mai baga la pariuri ca iesi pe minus :))
 
Sus