Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

DeletedUser33394

Pun pariu ca jumate din voi,..sa fiu indulgent, nu stiu ce e aia platforma,...oricum,..ar trebuii sa va intrebati si voi,.. inventia asta nu e oare o incercare de a justifica neputinta unora,...suntem pe acest joc de ani buni, sa fim seriosi,..in final vor castiga cei mai bine organizati, cei care vor juca pana la capat,..starterii,..cei care se bucura enorm pt o mica lupta castigata si apoi vax,..nu le rapeste nimeni momentul de glorie,..totusi, scopul final al acestui joc e castigarea lumii,...pana atunci mai e cale lunga,..nu mi se pare normal sa se incheie o lume dupa un an,..bine, nici ca pe l6 sa dureze 8 ani,..dar, orice lume care trece de un an e o lume cu jucatori puternici,..vom vedea cum va fi L60,..

ahahahah, ce le stie contele. Uite un raspuns pentru tot ce ai scris tu acolo. Cred ca este de ajuns si nu mai trebuie completat cu nimic.



Probabil vor sta si aici sa o incazeze juma de an pana se plictisesc dusmanii si se vor lasa majoritatea,de abia atunci incepe sa joace DT-ul:))
 

DeletedUser47924

Daaa..
.asa e si in real life toata lumea se plictiseste cand e bine...strategia unora e sa muste si sa fuga...buuun...la ce dreaqu mai joaca???? Daca un trib...o alianta e pe val si sparge la sate...nu ar fi normal sa traga inca o perioada ca sa castige lumea? Sau mai bine nu...joaca o perioada...cand se lasa o parte din jucatori...ceilalti urmeaza instinctul de turma si sar si ei in iaz...bun plan...succes.
 

DeletedUser44124

Iarasi ai visat ceva stricat? :))

0Uoqyda.gif
uite si lacheul:))
Tunde-te ba flocosule ca iti intra parul in ochi si iar zici ca nu vezi cand ti-o iei:)
 

DeletedUser48274

uite si lacheul:))
Tunde-te ba flocosule ca iti intra parul in ochi si iar zici ca nu vezi cand ti-o iei:)

De le tine n-am ce "iau", eventual sa iti dau eu niste lectii de triburile ca nu prea te pricepi, ucenicule :)) I-a zii, recunosti printu? :))
gURpkAX.png

Chit ca au fost notate prost atacurile, nu schimba cu nimica faptul ca tu ca un noob cu acte in regula ai bagat curatare cu 40 de minute inainte de ora "organizatului", #OrganizatLaSecunda :))
Vai de capu tau mai alexutzule, eu zic sa te ocupi doar de scris, nu e de tine jocul asta ;)

PS: Ca sa clarific pt voi astia din grupul de visatori, doar l48 si l54 au fost lumile unde ati batut tribul in care jucam si eu. Dar, pe 48 ati recrutat jumate din trib, si pe 54 ati asteptat pana cand majoritatea jucatorilor de la noi s-au lasat (din diferite motive) Deci per ansamblu nu ati demonstrat nimica in cea ce ma priveste, asa ca, ciocu mic si joc de glezne.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44124

atac cum vrea muschiu meu, iti dai seama ce subiect de vorba ai si tu acum, cum mi-am permis sa bag curatare in fata, si cine s-a gasit sa imi faca observatie, lucica barbaru.
tu cata bataie trebuie sa mai iei ca sa recunosti ca esti un lacheu slab?
te-am batut pe une te-am prins, deci, mergi la cusca
 

DeletedUser44124

Eu zic ca inca nu suntem la acelasi nivel ca sa poti face o asemenea afirmatie
ma las de joc, mai joci pe vreo 10-15 lumi si la nivelul meu tot nu ajungi.
Ca sa ti-o zic pe aia dreapta, glumele tale sunt obosite si sunt intelese doar de tine, cred !?
 

DeletedUser48274

Okay, recunosc, a fost prea complicata aia cu "umezeala", tot uit ca nu ai cunostinte prea avansat nici in afara jocului.
Chiar te rog, mai scapam si noi de circulare ca deja devii din ce in ce mai penibil ;) Iar ca sa fii la nivelul meu, in primul rand nu ai voie sa pierzi sat in mijlocul tribului, iar in al 2-lea rand cand se ataca la secunda se ataca la secunda nu la ora, bine, lista e lunga dar mai am si alte treburi in seara asta, n-am timp sa-ti dau atentia care ti-o doresti cu ardoare ;)
 

DeletedUser47495

Okay, recunosc, a fost prea complicata aia cu "umezeala", tot uit ca nu ai cunostinte prea avansat nici in afara jocului.

Chiar te rog, mai scapam si noi de circulare ca deja devii din ce in ce mai penibil ;) Iar ca sa fii la nivelul meu, in primul rand nu ai voie sa pierzi sat in mijlocul tribului, iar in al 2-lea rand cand se ataca la secunda se ataca la secunda nu la ora, bine, lista e lunga dar mai am si alte treburi in seara asta, n-am timp sa-ti dau atentia care ti-o doresti cu ardoare ;)

Si ca sa ajunga la nivelul tau, trebuie sa piarda vreo 3 lumi in fata ta, una neaparat cand tribul lui are 60% din harta.
De vorbit puteti tot, dar de castigat e mai greu :)
 

DeletedUser48274

Hopa, a aparut si spameru' suprem, cand treci si tu pe o lume de 100 de sate sa ma anunti, pana atunci insa nu esti in masura sa comentezi pe "acilea" :)

PS: Btw. ca sa treci de 100 de sate trebuie sa joci si pe harta nu doar pe extern ;)
 

DeletedUser44124

asa asa, invata-l tu.
sa-l inveti si cum sa se baneze pe atacabil, amatorule;))
 

DeletedUser48274

Mai bine "amator" decat pupator de moaste, daca ma intelegi ;)

ha4cGp2.gif


Cum nene, cum? :))
 
Sus