Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
azi rulează fin, dusmanii nostri:

ZxGvzxD.png

din Înnobilări Live
 

DeletedUser48315

Gabi chiar n-ai treaba.. vezi ca tu ai luat 3 barbe si 7 interne din totalul de 11 sate cucerite.
Crezi ca daca-i concediezi pacalesti poporu'? :)) ipocrit mic, stai jos.
Esti tu sigur ca erau interne? :( Eu stiu ce pot pe jocul asta, de aia eu termin pe 60 si tu nu :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Noh, pe planeta DK se cheama altfel când îti înnobilezi colegii? :))
îti zic eu, fie pe galben fie ca te-a înjurat si l-ai dat afara fie ca "m-a rugat el sa-l înnobilez" cum zicea elite, tot interné e. haidé,
spor acolo la terminat lumi, mândrule.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
MNK nu s-a spart,mnk doar isi face curatenie,aceste tradari nu fac rau,fac mai mult bine,unesc jucatori.DAR bogdan aka regie krey era de asteptat demult,el nu voia de la inceput sa faca parte din aceasta comunitate.Toti ne-am inselat,el doar ne-a demonstrat ce caracter de ..... are.
Adevarul e ca l-am simtit si noi pe reggie ca era un frustrat care nu isi avea locul in tribul vostru..s-a vazut asta si in ultima conferinta voce pe care am avut-o la finalul razboiului cu voi. Toti au acceptat demn infrangerea si au realizat ca e doar un joc..doar marele "jucator" reggie kray era plin de frustrari...sa fi jucator de primele locuri in tribul tau si sa tradezi in timpul celui mai important razboi e un gest de 2 bani care iti tradeaza caracterul..din pacate genul asta de episoade inclina balanta intr-un razboi pe .ro si scurteaza razboaiele.

Cat despre razboiul asta intre Mnks si DT...nu va mai balacariti pe forum. Ambele familii de triburi reprezinta 2 din triburile de top din putinele pe care le mai da serverul romanesc la ora actuala. Cine castiga la final e mai putin important pt ca e suma mai multor factori variabili. Important e ca sunteti acolo in top si va bateti la castigarea lumii pe fiecare lume jucata.
 

DeletedUser47495

Ma aneule ,dupa ca o ardeti aiurea peste tot unde jucati numai cu recrutari cum ati facut si cu RS -ul ,sau cu backstab de ala , mai sunteti tari si pe forum ,bineinteles nu toti ca doar tu si inca 2-3 purtatori de cuvant ce sunteti ,apropo baga tare si dai drumu la joc ca de ai fi si pe joc atat de activ ca pe forum erai in top3 garantat , aveam inamici astia la 3 sate http://prntscr.com/hj0jwr , keep calm ca oricum va bat MNK si Green cu tot cu platforma voastra de 2 lei care o foloseam pe master acu 3 ani cu unii jucatori din DT ,daca se simt.

Dar se pare ca eu sunt pe harta si tu nu :) Si nici n-am omorat atatea pp-uri pe nimic cum ai facut tu. Oricat de mare jucator ai fi tu eu o sa te bat mereu, nu neaparat singur, ci cu DK. Jocul asta se cheama triburile si dupa cum ii spune numele se bazeza pe colaborare si prietenie :)
 

DeletedUser48315

Noh, pe planeta DK se cheama altfel când îti înnobilezi colegii? :))
îti zic eu, fie pe galben fie ca te-a înjurat si l-ai dat afara fie ca "m-a rugat el sa-l înnobilez" cum zicea elite, tot interné e. haidé,
spor acolo la terminat lumi, mândrule.
Nici cu tine nu mi rusine :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dar se pare ca eu sunt pe harta si tu nu :) Si nici n-am omorat atatea pp-uri pe nimic cum ai facut tu. Oricat de mare jucator ai fi tu eu o sa te bat mereu, nu neaparat singur, ci cu DK. Jocul asta se cheama triburile si dupa cum ii spune numele se bazeza pe colaborare si prietenie :)
Mai potoleste-te, razboinicul luminii!
 

DeletedUser48545

Salutari , observ ca multi au inceput sa vorbeasca la adresa mea desi nu ma cunosc , desi nu stiu ce s-a intamplat cu adevarat pe harta si ce s-a intamplat in "interiorul" tribului . Eu zic sa lasati aberatiile la o parte sau macar de ziceti ceva , ziceti ceva adevarat , daca intr-adevar va plictisiti ... Craciun fericit si o seara buna chiar si celor care vor continua sa ma atace dupa acest post .
 

osândă

member
Scor reacție
1
Draga Regie kray,cum sa fii atat de mitocan,sa trimiti poze cu penisul tau unui copil de 15 ani pe skype?Goloie,ticule,asa om ti ai luat in trib?Sper sa termini repede sa te folosesti de el,luatii satele mai repede,ca daca nu o sa le luam noi.
De acum sper sa fie un razboi fara tradari si fara conturi sparte/furate.Multa bafta!!
App bogdane bafta la barbare,dupa interne,ai iesit ,ai luat multe sate...acum iei toate barbarele,mare jucator esti!
 
Sus