TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser48759

ce va mai place si voua shaorma ... :)))) da da... spamu e spam, columbianu e columbian... noroc cu el ca mai farmeaza..altfel.........

Sa inceapa operatiunea #HapLaBotic
 

DeletedUser47204

tudorica tata, ti-au inchis astia gura pe 60 si ai zis sa vi si pe aici ?:))
 

DeletedUser10188

Noi suntem amatori de senzatii tari, iar cand vom fi pe harta botic in botic, in cel mai scurt timp zic eu ca ajungem in situatia asta pentru ca suntem doar la o fuziune distanta ( facuta de voi ), o sa va dam teroare acolo.

Pai cum botic in botic?

Dar nu sunteti aliati cu 4FUN?

TB si 4Fun sunt triburi independente cu acelasi scop

Pai nu este 4FUN botic in botic cu noi? Nu aveti acelasi SCOP?

Sau scopul este ca 4fun sa se lupte si voi sa cresteti la caldurica lor? NU mai aveti acelasi obiectiv? Sau ei sunt "scutul" vostru?

Pai "ce-ai facut ma nene ma?" ??? Ii lasati singurei? Pai nu sunteti botic in botic? Dati razboi cu noi, ei au granita si voi gura mare? Pai..."ce-ai facut ma nene ma?"


Frumoasa tactica :)))
 

DeletedUser48744

="
Sau scopul este ca 4fun sa se lupte si voi sa cresteti la caldurica lor? NU mai aveti acelasi obiectiv? Sau ei sunt "scutul" vostru?

Pai "ce-ai facut ma nene ma?" ??? Ii lasati singurei? Pai nu sunteti botic in botic? Dati razboi cu noi, ei au granita si voi gura mare? Pai..."ce-ai facut ma nene ma?"


Frumoasa tactica :)))


Pai tactica asta nu ati vrut sa o aplicati voi cu noi ? :))) Voi sa cresteti din interne iar noi sa ii tinem de vorba pe tb pana internati ce puteti... cioara vopsita of of vai de ea
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Cat de grijulii sunteti voi, in privinta CART3L. Inca ii mai vreti in BD? :oops:
Toti nu v-ati obisnuit cu ideea ca... nu sunteti foarte placuti, de o parte din "comunitate"?
Mai prindeti cate un Speedy , care sa-l bagati la inaintare.
Pacat ca nu-s prea multi, la fel ca el. Altfel, ne bateati cu numarul de academii, oficiale si neoficiale. ;)
 

DeletedUser10188

Hai sa iti dau putin cu ciucalata la botic, daca tot esti asa pofticios botic botic...

Cum spuneam, inca o fuziune si sunteti cu tot boticul langa noi...mna..." Vine TB uite acus, cartel se da cu ruj , #HaapLaBotic !! " :D Pana atunci, ne multumim cu [CRT] si CART3L. Sau astia nu sunt ai vostri ? de i-ai omis cand ai spus ca n-avem granita cu voi. :-?? Upss...... ar trebui baietii sa intre putin la banuieli....... of of..
Tu ai zis ca nu avem granita. Citeste mai sus.
 

DeletedUser48759

TB.u are ferme, voi aveti ferme ? .... a ma scuzati...e prea mult albastru :)))))))

Noroc ca mai aveti cate un prieten, dala bun bun..
 

DeletedUser48714

Ce tampenii debiteaza Roby Roberto. Arogante ieftine gen Meme Stoica.

1. "TB.u are ferme, voi aveti ferme ?" - de cand au inceput sa se ofere trofeele pentru jefuitorul zilei cei din cartel au luat 90% din ele. Deci cine are ferme si cine farmeaza?
2. Lasand academiile la o parte, compara triburile principale si o sa vezi diferenta atat de puncte, cat si de oda/odd. Deci iar, despre ce vorbim? Vrei sa verificam internele fiecarui trib? Nu cred ca cei din cartel sunt in pole-position.
3. Daca e sa calculam, numarul de triburi din TB+4Fun este egal cu numarul de triburi carteliste. Diferenta este ca 4Fun cauta sa fuzioneze cu BW si cu SN de 2 saptamani. Atat de frica sa va fie de CARTEL incat sa va aliati toata harta impotriva lor? Ii faceti prea mari, un trib organizat de 40 de jucatori poate sa castige la orice ora un razboi cu Cartel. Faptul ca voi va aliati 10 triburi cu 10 academii ca sa ii invingeti nu spune multe decat despre lipsa de incredere pe care voi o aveti in voi, ca si unitate.

Si eu i-am criticat pe cei din cartel pentru strategia asta jenanta pe care o au cu mii de academii, insa cand vad ce cancan ieftin de tipul Adriana Bahmuteanu fac pinguinii astia... An de an scade nivelul discutiei pe acest forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

respectele mele domnu PAWL, insfarsit cineva cu minte pe aici :cool:

in schimb am de obiectat la ceea ce ai spus, doua chestii cu care nu is de acord

1. faza cu 40 membrii, eu zic ca 20, organizati fac mult mai mult
2. as dori sa nu te mai contrazici singur

Si eu i-am criticat pe cei din cartel pentru strategia asta jenanta pe care o au cu mii de academii, insa cand vad ce cancan ieftin de tipul Adriana Bahmuteanu fac pinguinii astia... An de an scade nivelul discutiei pe acest forum.

nu poti sa zici ca an de an scade nivelul discutiei pe forum, cand tu faci pinguini niste jucatori pe care nu ii cunosti.

in rest toate bune si frumoase, pacat ca nu intelegi nimic din ce s-a discutat aici :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser10188

Hopaaaaaa.....pai nici n-a inceput bine si Mamut 1 - 4Fun 0 - TB...la caldurica... :)))

yysBqny.png


Pai ce-ai facut maaa neneee maaaa?


PS: Cucerire trib mare vs trib mare....ca sa nu se zica ca am dat in academii :))
 

DeletedUser47204

hopaaa, asa ma tata ma :D

incepe sa imi placa din ce in ce mai tare razboiu asta :D:D:D
 

DeletedUser48759

Bravo boss, ai ceva de prima coperta a ziarelor...dar dupa cum stim. Toate ziarele sunt mincinioase...so ... pregatitiva .. winter is coming ! #HapLaBotic <3 :))
 

DeletedUser10188

Pana acum doar ati dat din gura si....doar din gura...nimic pe harta....

aaa, pardon, au atacat azi sagetile voastre, aia din 4fun....dar au venit cu mana goala, cu mana goala au plecat.

dar ce conteaza, nu v-ati spart voi, doar aliatii :))
 

DeletedUser47204

Maestre, in viata mea nu am vazut pe cineva sa se bucure asa de tare pentru un sat :))
Le aveti cu luatu de sate inseamna ca, sau azi a fost petrecere la nivel de familie ?o_Oo_O
 
Sus