Roma vs Gentle

urssmircea

member
Scor reacție
1
doamne .. 80% din rs toti on :)))) pff ce de buline verzi am la lista de preceni :D tremura samuraii mei vai vai :))
 

DeletedUser46530

Pai stai asa, alea 2 conturi raman la mine :)))

altfel nu ne distram calumea
 

DeletedUser2786

si iar se schimba cifrele, iar se rotesc triburile. se pare ca gentle are cauciucuri bune de iarna si a ajuns pe 1.

p.s ursul nu are coada pentru ca e Captain Morgan (captain morgan este o bautura racoritoare, doar nu e RRom)
 

DeletedUser2786

Ma doare in pla si de voi si de conturile voastre
aoleu, domn' profesor....cum sa vorbesti in fata clasei asa urat?! si e rau sa te doara in cuc(ca asta ai...este direct proportionala cu creierul). nervii cedeaza, e primul pas spre anarhie....beware(iesi afara la zapada, (don't eat the yellow snow) si iti va trece. Isus te vede, satana te indeamna (nici eu nu stiu de unde scot prostiile astea :p)
 

DeletedUser47204

Plini de bani baietii, numa prin VACANTE stau :(:(

Incepatori cu glasu mare :rolleyes:
 

DeletedUser48684

cata disperare in Roma,reflectata prin vocea lui Dicsie,cu ecou la tradatori123.si auditoriu in Gentle:

"buna seara buna seara,

am urmarit cu mare atentie harta asta, si sunt scarbit de ce vad, dupa ultimele printuri

cand spearrr a dat circulara aia cum ca rs si roma au lucrat la o alianta n-am crezut, am avut incredere in conducatorii nostrii ca nu sunt asa cum am inteles, dar toate conducerile sunt la fel vad, doar oameni difera:

Dicsie - jucator cu foarte mare experienta, cu functii de top in triburi castigatoare de lumi, l10 IMMO, pe o speciala nu retin care cu inbz, castigator locul 1, cu contul mereverzi, co-player cu rhadokoo, l6, cont de epste 5000 sate, ramsessss, castigor de campionat mondial de speed cu echipa romaniei, l19 sau 17 cu SR, l56 cu united, de unde a plecat de noobi sa sunt aia in roma, l49 cuplayer cu locul 1, iulian = Numabinefac, l34 a renuntat dupa ce a scos pe Myosotys11, actualul Goloie impreuna cu DT, jucator foarte bun, are relatii peste tot, dar ca si caracter, este unul dintre putinii pe care ii stiu ca nu mint si cuvantul lui e cuvant, si un om de nota 200000, probabil cel mai experimentat jucator de pe lumea asta si top 5 in general, dragilor, pentru cei care nu stiti, aici este fostul g
y..k.es, admin acum mult timp, pacat ca si eu am relatii si stiu, asa cum si vladcs1 si holden si toata trupa sunt oamenii lui, verificati l10"

ps
mai joaca cineva triburile ori e Dicsie pe toate conturile,serverele....?
 
Sus