Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

samY.

member
Scor reacție
0
Zeuss. , dar nu m-am plans, din contra,am zis bravo lor.
Dar sa te iei de DK cand chiar tu cu 1 zi inainte cumperi cont...


Stai parcat te rog.. nu stii datele problemei, conturile au fost cedate, nu cumparate.

Iar in al doilea rand noi nu dam socoteala in fata voastra. Voi ati venit aici si ati inceput sa aruncati in green cum ca ei baga nefondat la interne, desi asta nu e in niciun caz problema voastra, cand voi ati cumparat conturi pe banda rulanta, dand mesaje in stanga si-n dreapta cu aceeasi intentie.

Au fost mesaje chiar si pentru familia MnK.s, insa am avut norocul de a intalni aici playeri precum vasyka, coleg cu sira spinarii, pe care ni-l dorim alaturi de noi pe fiecare lume, nu s-a vandut desi a avut n ocazii. Din pacate colegii din green au avut parte doar de 0-uri care se vindeau pentru 50 euro, asa cum a fost si la noi Reggie & co, dar acea intamplare doar ne-a unit mai mult.

Nu are rost sa continuam discuția.. sa jucam pe harta.
 

DeletedUser48809

Jucati pe harta prieteni, cei care nu joaca pe l60, nici nu inteleg dc isi mai dau cu parerea cand ce se intampla real e departe de ce gandesc....

...pana una alta, in 12 h, pe satele din mijlocul vostru, proaspat luate, ..nici macar o recuperare nu ati incercat....

stati pe forum, ca harta se schimba de la zi la zi, vrem sa jucati, nu sa vorbiti....
 
Scor reacție
0
Daca te uiti pe L59, a terminat in familia castigatoare..acolo unde sunt destui jucatori atat din Mnks cat si de la voi
Poti sa ne dai exemple ?:D
Jucati pe harta prieteni, cei care nu joaca pe l60, nici nu inteleg dc isi mai dau cu parerea cand ce se intampla real e departe de ce gandesc....

...pana una alta, in 12 h, pe satele din mijlocul vostru, proaspat luate, ..nici macar o recuperare nu ati incercat....

stati pe forum, ca harta se schimba de la zi la zi, vrem sa jucati, nu sa vorbiti....

Asa faceau si baietii din DT, pana ne-am activat si le-am scos jocul din cap. Cei care au mai jucat din DK pe harta isi dau seama de ce urmeaza, cei din spate n-au de unde sa stie daca au dormit pana acum. Luati sittere, chemati Roma, bataie tot luati. Va dau 3 organizate, daca nu era Teslaru va dadeam doar unu:)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., green, red, pink, blue, ÎMnK.s, Black
Parte 2:
Triburi: DK, DK., -DK-, DK!

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 52
Diferență: 101

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,484,108
Tabăra 2: 502,290
Diferență: 981,818

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Si daca va suparati, ce? Nu purta grija mea ca nu e nevoie. Singur te bagi in seama si apoi acuzi, critici..ce oameni o_O

Nu-ti port grija stai tu linistit dar un backstaber ca tine nu are ce sa vorbeasca de aratatul cu degetul. Iar de acuzat nu am acuzat cu nimica, am spus un adevar sau vrei sa spui ca nu esti un backstaber obosit, huh? Si backstaber si ipocrit 2 la pret de 1 sau pe scurt, nextel =))
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Stai parcat te rog.. nu stii datele problemei, conturile au fost cedate, nu cumparate.

Iar in al doilea rand noi nu dam socoteala in fata voastra. Voi ati venit aici si ati inceput sa aruncati in green cum ca ei baga nefondat la interne, desi asta nu e in niciun caz problema voastra, cand voi ati cumparat conturi pe banda rulanta, dand mesaje in stanga si-n dreapta cu aceeasi intentie.

Au fost mesaje chiar si pentru familia MnK.s, insa am avut norocul de a intalni aici playeri precum vasyka, coleg cu sira spinarii, pe care ni-l dorim alaturi de noi pe fiecare lume, nu s-a vandut desi a avut n ocazii. Din pacate colegii din green au avut parte doar de 0-uri care se vindeau pentru 50 euro, asa cum a fost si la noi Reggie & co, dar acea intamplare doar ne-a unit mai mult.

Nu are rost sa continuam discuția.. sa jucam pe harta.

Ar fi culmea sa zici ca l-ati cumparat.Omul facea licitatii la toti.Oricum nu e nici primul nici ultimul.
Ti-am zis nu am nimic impotriva,fiecare face ce vrea cu contul lui dar nu o fa pe sfantul(ma refer ca trib).
 

DeletedUser48785

Ar fi culmea sa zici ca l-ati cumparat.Omul facea licitatii la toti.Oricum nu e nici primul nici ultimul.
Ti-am zis nu am nimic impotriva,fiecare face ce vrea cu contul lui dar nu o fa pe sfantul(ma refer ca trib).

Stai linistit ca nu e singurul care doreste sa ne cedeze contul :)
 

DeletedUser41053

Ar fi culmea sa zici ca l-ati cumparat.Omul facea licitatii la toti.Oricum nu e nici primul nici ultimul.
Ti-am zis nu am nimic impotriva,fiecare face ce vrea cu contul lui dar nu o fa pe sfantul(ma refer ca trib).

Daca a facut licitatie la toti de ce nu ati pus tichet sa blocati contul. Hai cu dovezi altfel ce zici aici e cancan.

Ati facut numai jocuri de culise, in rest sunteti zero barat. Noi ne-am vazut de joc si se vede rezultatul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46566

parole parole ...

Pana una, alta... Felicitari echipei Mnks Green... sau Green Mnks... voi stiti mai bine :)
 

DeletedUser46527

Exact , felicitari singurei aliante care a reusit sa destrame grupul platforma dt-dk sau dk-dt , dar nu este important pentru ca tot un nimic ati realizat !
 

DeletedUser47204

parole parole ...

Pana una, alta... Felicitari echipei Mnks Green... sau Green Mnks... voi stiti mai bine :)

Fi atent la ei ma, da ce subtil le baga astia sa-mi vie rau :)) doamne :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Cat de disperat sa fii sa o dai in incercari dinastea penale , ia mereti voi pe harta, zicea cavaleru ca nu a terminat, mai are ceva de demostrat pe l60 ( cred ca a mai luat ceva cont, dar nu a avut posibilitatea sa-l scoata deoarece si-au luat-o grav aliatii lor )
Si cu banii dati si fara de cont.. asta da, prieteni!
Oricum continuati voi sa luati acolo satele de la Deteu, ca pana la urma tot in green si mnks se intorc. Mai incercati 2-3 manevre, daca mai aveti idei, si dupaia o stergere cont la nivel de familie ;)
 

DeletedUser45079

No domne, zimi mai lipsea sa dea lectii de triburile
Daca nu ma inseala mintea, 1 luna de zile s-a milogit sa primeasca inv in trib pe 54.. ? sau doua ? ca nu mai stiu, nu prea il bagam in seama
Am cerut. Ca vroiam sa mă bat cu dt de aia am cerut invitație , păcat dacă mă luați aveați șanse sa câștigați lumea .
 

DeletedUser48785

Am cerut. Ca vroiam sa mă bat cu dt de aia am cerut invitație , păcat dacă mă luați aveați șanse sa câștigați lumea .

oooo, marele sensei :)) fix tu te-ai trezit sa comentezi de asta si cand colo cand te vedeam in actiune de abia daca gaseai butonu de privire generala :)))

toti suntem mari zei pe forum, dar cred ca adevarata valoare sta pe harta si s-a vazut pana acum cine a demonstrat asta si cine nu. pana atunci, scuteste-ne de aroganta ta si las-o mai moale cu siguranta aia ca noi nu castigam lumea. pana nu facem dominanta si nu vedem ultimul sat din DT si DK luat, nu ne vom opri.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Minciuni...In primul rand eu nici nu joc si nici nu am jucat pe lumea asta, decat la pp-uri ca sa-mi raspunzi mie ca a fost spionul nostru...iar in al 2-lea rand
a jucat cu voi de la inceput de lume. Daca te uiti pe L59, a terminat in familia castigatoare..acolo unde sunt destui jucatori atat din Mnks cat si de la voi. Ati avut nevoie de inca cateva sate ca sa cresteti grupuletul.

L59 are 1 jucator green (alci) si 1 jucatori mnk (zmgg unde a jucat altcineva pe cont) iar domnul barba a terminat in academie si a fost invitat la numar ca sa controlam mai rapid o anuminta zona pentru a inobila runele lejer, nu a mai avut nimeni chef de joaca altfel era lasat pe afara si barba neagra
 

DeletedUser48123

Bravo samy, frumoase arogante sa ataci asa de la 40 de ore :) ai impresionat vrand sa ne arati ce macho rau esti ca faci atac:)) felicitari :) jos palaria din partea mea :D
 

Atașamente

  • Screenshot_2018-04-04-17-45-23-1.png
    Screenshot_2018-04-04-17-45-23-1.png
    59,8 KB · Vizualizări: 120
  • Screenshot_2018-04-04-17-46-13-1.png
    Screenshot_2018-04-04-17-46-13-1.png
    61 KB · Vizualizări: 108
  • Screenshot_2018-04-04-17-46-47-1.png
    Screenshot_2018-04-04-17-46-47-1.png
    65,1 KB · Vizualizări: 116
Sus