Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Morisake

member
Scor reacție
0
bobanga , vezi ca e stropita marfa.
sau esti pe ciuperci halucinogene ?
cu tine nici nu are rost sa discut
poate pe dimineata esti mai lucid.
 

DeletedUser40664

Foloseste functia de report post :)

Multumesc, dar stiam asta, nu mi-o lua in nume de rau. M-am gandit ca poate face cineva curatenie pe aici (poate pui o vorba), la cate postari fara perdea sunt, nu ca pe vremuri cu ironii fine, faci scurta la mana cu 'report' la fiecare.
 

Morisake

member
Scor reacție
0
http://prntscr.com/iy97hu

Tu te-ai gasit sa comentezi nub?:)) Mai lasa prostiile alea ca te afecteaza grav.
Adevarul e ca la cat am ras pe lumea asta , trebuia sa o patesc :))) Am ceva realizari si am zis sa mai fac una sa le am pe toate :))
Vezi ca aici e 60.Nici pe tine nu te gasesc pe harta.De unde tot iesiti?:))
 

DeletedUser47204

DeletedUser29124

Dar cat de unit a fost dt-ul si ce unita a fost alianta d.t -dkko...Dintre toti trisorii si cumparatorii de conturi si-au dat stergere doar cativa ...Nici solidaritatea nu mai e ce era odata...:)
 
Scor reacție
0
Daca ai fi jucat ceva favola mai intelegeam, dar tu pe toate lumile unde ne-am intalnit ai fost mai mult... de umplutura... Culmea e ca acei jucatori de la voi cara joaca cat de cat nu sunt externisti, oare de ce, sunt prea ocupati sa va care in spate pe voi astia care jucati doar pe extern? :rolleyes:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Daca ai fi jucat ceva favola mai intelegeam, dar tu pe toate lumile unde ne-am intalnit ai fost mai mult... de umplutura... Culmea e ca acei jucatori de la voi cara joaca cat de cat nu sunt externisti, oare de ce, sunt prea ocupati sa va care in spate pe voi astia care jucati doar pe extern? :rolleyes:

granita lor este tinuta in proportie de 50% de jucatori proveniti din Suits (nutz, pitzi, zich), ce asteptari poti sa mai ai de la ei :))
 

stou

member
Scor reacție
0
Frate cata arogantza ieftina pe aici te dor ochii doar sa citesti ,felicit tabara castigatoare si sper ca totusi mai sunt jucatori cu respect pe jocul asta !!!!
 

DeletedUser29124

Frate cata arogantza ieftina pe aici te dor ochii doar sa citesti ,felicit tabara castigatoare si sper ca totusi mai sunt jucatori cu respect pe jocul asta !!!!

Mai sunt jucatori cu respect ...mai sunt si jucatori care merita respectati...dar ei nu se afla in "combinatia" dt-dkko.
Succes pe casual 3 , "frate"!
 

DeletedUser20519

Mai sunt jucatori cu respect ...mai sunt si jucatori care merita respectati...dar ei nu se afla in "combinatia" dt-dkko.

Dar unde se afla acei jucatori? In green?
Nu i-au aparare nimanui, dar unii din voi sunteti penibili. Mereu aratati cu degetul la altii fara sa va uitati sub nasul vostru.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Dupa cum spuneam arogantza multa inteligentza putina !!!!
Modul cum scrii denota foarte multa inteligenta :) Sa te intreb cate ppuri a dat tesla pe satele pe care le ai prin mijlocul green-ului? Daca tot vorbim de arogante

Dar unde se afla acei jucatori? In green?
Nu i-au aparare nimanui, dar unii din voi sunteti penibili. Mereu aratati cu degetul la altii fara sa va uitati sub nasul vostru.

Daca era cazul sa descopar lucruri urate despre familia green, ma retrageam in secunda 2 de pe aceasta lume. Faptul ca inca sunt pe-aici.. te prinzi tu
 

DeletedUser20519

Fiecare asa zice despre echipa in care joaca(e ceva normal asta)..dar stim cu totii ca padure fara uscaciuni nu exista ;)
 

stou

member
Scor reacție
0
Ce ai vrea sa ii raspunzi unui jucator pe care tu il feliciti sincer si el iti raspunde prin acuzatii si arogante ca e foarte inteligent ???
Cei cu satele mele din mijlocul greenului nu am inteles ??? Stii tu ca au fost cumparate ??? Teai uitat macar de unde sunt luate ca sa arunci anumite acuzatii???
 

DeletedUser20519

Nimeni, tu nu te baga in seama ca esti un amarat ;) si nu e nevoie sa demonstrez asta, stie toata lumea caracterul tau jigos.

Vorbesti prost ca de obicei, sa te afli in treaba...ca na, alt scop in viata asta nu ai decat sa stai pe extern.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce ai vrea sa ii raspunzi unui jucator pe care tu il feliciti sincer si el iti raspunde prin acuzatii si arogante ca e foarte inteligent ???
Cei cu satele mele din mijlocul greenului nu am inteles ??? Stii tu ca au fost cumparate ??? Teai uitat macar de unde sunt luate ca sa arunci anumite acuzatii???
Chiar mi-as fi dat silinta sa citesc ce ai scris, daca mna, tu si limba romana, doua paralele... Poate iti recitesti mesajul anterior, cred ca ai uitat ca ai adus niste acuze inaintea acelor felicitari, felicitari de care ma puteam lipsi, apropo :)

Fiecare asa zice despre echipa in care joaca(e ceva normal asta)..dar stim cu totii ca padure fara uscaciuni nu exista ;)
Loialitatea mea fata de echipa nu se traduce prin ascunderea sub pres a acelor uscaciuni :) Stii ce mi se pare foarte amuzant? De-a lungul timpului, am fost intrebat de mai multi cum reusesc sa joc cu zeuss si maram ( zici ca ar fi triburile pe nivel imposibil, asa suna) si am intrebat, la randul meu, de unde aceasta "curiozitate". "Pai cum, nu stii cate chestii au facut ? :eek::eek::eek:" mi se raspundea :)) Cand ceream detalii insa, cumva, miraculos, niciunului nu-si amintea niciuna din acele chestii facute de maram si zeuss :(:(:( Imi pare rau, dar pentru mine, astea-s propaganda ieftina si asa vor ramane :)
 
Sus