Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser41053

sa lamurim si plecarea in manks. de la primul mesaj venit si dat in manks a fost o strategie. si cand am facut conferinta pe skype cu conducerea mnks au asistat si persoane din dk. totul a fost o strategie, si nu plecam niciodata in manks. referitor la ce spui tu ca am plecat din green in dk, am plecat ca am avut motive, da am avut 2 ferme def sprijin pe 1 sat din granita, insa la fiecare organizat pe care dk in avea asupra greenului eu eram primu care trimiteam def. atat timp cat am fost la voi mi.am facut datoria ca membru, in schimb voi conducerea ce ati facut, doar luati interne si le imparteai tu jucatorilor vechi din green. iar noi veniti din winter era ciuca batai in granita. si cu 2 ferme def de la tribul tau eram bine.
Referitot ca am schimbat mai multe triburi pe lumea asta s-a datorat faptului ca nu am gasit ce cautam.
Cand bizantiz s-a lasat de joc i am dat un mesaj in care i am zis:" da-mi si mie un sat daca tot esti la interne" exacta asta am zis.
In legatura cu deacu treaba a stat in felul urmator el trebuia sa vina in dk, deoarece jucasem cu el si asase vorbise. dupa nu stiu ce s.a intamplat pt ca s.a lsat de joc

Deci ai confirmat tot ce am zis eu :D

Da, am facut o confuzie, ZARUL a fost cel mai nordic jucator si el a fost blindat. tu ai avut 2 sau 3 sate pe granita. De ce ai fi vrut mai mult sprijin?

Cat despre interne ... ar fi culmea sa vii la noi si primu lucru e sa iti dau interne ... chiar ma bucur ca nu ti-am dat nici tie nici la altcineva care a venit din WINTER pt ca 90% dintre ei au tradat.

WINTER blue 27th November 2017 - 13:10:06 117,288
blue DK 24th December 2017 - 13:08:39 269,456

Asta a fost perioada cat ai fost la noi. Si acum iei sate de 26 de puncte, pentru ca nici DK nu iti da interne. :D

Oricum nu mai conteaza ... o sa ai si tu aceasi soarta ca toti ceilalti care ne-au tradat.

Bafta.
 

DeletedUser41053

de ce sunt tradator? ca nu a ramas sa ajung la interne ca alti?

Nu am bagat pe nimeni la interne fara motiv. Si cei care nu mai sunt s-au lasat de joc pe motive personale. Cine a vrut sa joace e inca pe harta si are tot suportul familiei green.
 

DeletedUser48821

sa lamurim si plecarea in manks. de la primul mesaj venit si dat in manks a fost o strategie. si cand am facut conferinta pe skype cu conducerea mnks au asistat si persoane din dk. totul a fost o strategie, si nu plecam niciodata in manks. referitor la ce spui tu ca am plecat din green in dk, am plecat ca am avut motive, da am avut 2 ferme def sprijin pe 1 sat din granita, insa la fiecare organizat pe care dk in avea asupra greenului eu eram primu care trimiteam def. atat timp cat am fost la voi mi.am facut datoria ca membru, in schimb voi conducerea ce ati facut, doar luati interne si le imparteai tu jucatorilor vechi din green. iar noi veniti din winter era ciuca batai in granita. si cu 2 ferme def de la tribul tau eram bine.
Referitot ca am schimbat mai multe triburi pe lumea asta s-a datorat faptului ca nu am gasit ce cautam.
Cand bizantiz s-a lasat de joc i am dat un mesaj in care i am zis:" da-mi si mie un sat daca tot esti la interne" exacta asta am zis.
In legatura cu deacu treaba a stat in felul urmator el trebuia sa vina in dk, deoarece jucasem cu el si asase vorbise. dupa nu stiu ce s.a intamplat pt ca s.a lsat de joc
Cred ca nu are rost sa vorbim despre sprijin ( cel puțin cât am jucat si eu ) pentru ca ai primit mai mult decât trebuia . Doar eu îți bagasem 30+ sate full sprijin când ai fost atacat
 

DeletedUser47495

Cred ca nu are rost sa vorbim despre sprijin ( cel puțin cât am jucat si eu ) pentru ca ai primit mai mult decât trebuia . Doar eu îți bagasem 30+ sate full sprijin când ai fost atacat
Păi bobi, tu aveai 50 de sate de toate, dintre care jumătate pe graniță. Cum i-ai băgat tu 30 de ferme ??? Nici dacă ai fi avut contul full deff n-aveai de unde :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Păi bobi, tu aveai 50 de sate de toate, dintre care jumătate pe graniță. Cum i-ai băgat tu 30 de ferme ??? Nici dacă ai fi avut contul full deff n-aveai de unde :))
Traiesteeeeee !!! Juniorul traiestee !! :)) Deci, hai sa-ti explic :)) daca ai 50 de sate si 35 de def, iti permiti sa trimiti 30 la altii, stii, 30 < 35... matematica avansata, nu stii tu de-astea.. bine, nici sa joci fara blindaje nu stii, se vede
 

DeletedUser3547

in schimb voi conducerea ce ati facut, doar luati interne si le imparteai tu jucatorilor vechi din green. iar noi veniti din winter era ciuca batai in granita
Ai ramas cu propaganda cu care ai fost pacalit sa pleci din Green :))) si acum mori de ciuda. Toti cei la nevoie au fost ajutati si vor fi ajutati in special de conducere in orice situatie. Pentru fiecare ca tine am cate 10 mesaje de la jucatori din green care isi declara multumirea din suflet si recunostinta pentru ajutorul acordat de conducere, in special maram si zeuss.
Dai mesaje de propaganda si recrutare ca Bizantic a fost bagat la interne, cand tu postezi pe extern adevarul, ca s-a lasat de joc.
bizantiz s-a lasat de joc i am dat un mesaj in care i am zis:" da-mi si mie un sat daca tot esti la interne"
Pai de unde pana unde atata ipocrizie?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ai ramas cu propaganda cu care ai fost pacalit sa pleci din Green :))) si acum mori de ciuda. Toti cei la nevoie au fost ajutati si vor fi ajutati in special de conducere in orice situatie. Pentru fiecare ca tine am cate 10 mesaje de la jucatori din green care isi declara multumirea din suflet si recunostinta pentru ajutorul acordat de conducere, in special maram si zeuss.
Dai mesaje de propaganda si recrutare ca Bizantic a fost bagat la interne, cand tu postezi pe extern adevarul, ca s-a lasat de joc.

Pai de unde pana unde atata ipocrizie?

"mieluseii nu stiu" , ca sa-l citez :))))))
 

DeletedUser48821

Păi bobi, tu aveai 50 de sate de toate, dintre care jumătate pe graniță. Cum i-ai băgat tu 30 de ferme ??? Nici dacă ai fi avut contul full deff n-aveai de unde :))
Întreabă-ti colegul și îți confirma el sa nu îmi bat capul cu tine pe-aici ... ramasesem cu 2 sate apărare pentru restul satelor mele ( suficiente pentu voi )
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Buna ziua , ursule eu ma intreb oare tu iti crezi minciunile cand le spui :D? o tot bati in cap cu zidul ala ,de ce nu faceti o simulare toti dati 80 de atacuri in 10 secunda asa parca zicea goloie ca a avut atacurile pe satul unde a ridicat zidul , foarte multe la 08:30 si in momentul in care ajung atacurile incepeti sa dati injumatatire zid de pe telefon si nu mai mancati cacaoo aici , daca nu stiai pt cultura ta generala pe aplicatiile dispozitivelor ios nu se pot instala scripturi iar rakanisu a vazut clar in sistem ca injumatatirile au fost date de pe telefon asta , cat despre atacurile la ms sau cum te vaieti tu ca le da dt-ul la inceputul lumii hary te-a citat cum explicai la altii cum ai dat tu niste atacuri pe l59 , in continuare hotul striga hotii , pacat ca a intervenit sistemul in razboiul nostru ca altfel iar plangeai ca si pe 40,48,54 :D stii ce zic ? acum probabil nu vei recuoaste sa fi jucat pe aceste lumi , dar daca iti aduci aminte plangeai pe forumurile acestor lumi si poti sa mergi sa iti vezi postarile si de acolo :D .






Hotul striga hotii ca de obicei , hai la sapa , ca a venit sezonul de pus castravetii nu mai plange pe aici ca nici tu nu te crezi ce spui :D



inca vorbesti de lumile vechi ? :))) cand te lauzi ca le-a castigat un trib de noobi cu o platforma de 2 lei, pe 54 unde am jucat si am stat sitter peste tot unde ati dat mereu rezultate 0 si a venit marele tau conducator sa ofere salar ca sa nu mai joc in revo :))) dar este prea neimportant acolo ca sa cunosti tot ce sa intamplat la tine in trib.... cant despre atacuri eu stau si le trimit nu dorm si se trimit singure ca la voi (o parte ca restu sunteti si voi pe manual) iar goloie cand a fost pus ca sa arate cum trimite asa bine atacurile avea lag de 1 secunda deci nu poate sa faca treaba asta, daca vrei iti fac video sa vezi cum se ataca ... si la split cred ca mai am un video cu monitoru stins facut tot aici pe 60 :D
 

NoManele

member
Scor reacție
0
Bine ca esti tu piesa de rezistenta, pacat ca n-am auzit de tine, un alt no name dornic sa se afirme pe extern
Cred ca nu are rost sa vorbim despre sprijin ( cel puțin cât am jucat si eu ) pentru ca ai primit mai mult decât trebuia . Doar eu îți bagasem 30+ sate full sprijin când ai fost ataca

eu def din green am avut maxim 2 ferme. atat pe toata durata cat am fost in green. si pe mine nu a fost organizat dk cat am fost in green asa ca nu aveai cum sa trimiti atata def
 

Centorag

member
Scor reacție
0
eu def din green am avut maxim 2 ferme. atat pe toata durata cat am fost in green. si pe mine nu a fost organizat dk cat am fost in green asa ca nu aveai cum sa trimiti atata def

si atunci ce naiba plangi dupa def, daca n-ai avut nevoie, wtf?:))) vrei blindaje si in linia a 10, sau ce?:)))) Ca sa nu mai zic ca si acum ai ferma pe sat , te-a blindat si DKKO de n-ai mai putut duce :))
 

DeletedUser46527

Jocul asta a devenit o afacere. ar trebuii intersiza comercializarea de pp intre jucatori si atunci sa o sa se vada valoaea cu adevarat, insa pana atunci bnul vorbeste

De ce vrei sa pari ceea ce nu ești ? De ce acum câteva săptămâni făceai oferte la pp-uri pe skype?
De ce trimiteai mesaje în familia green după ce ai plecat să vorbiți pe skype ?
Ești supărat ca nu ai găsit si tu ceva cont de cumpărat sau ești supărat ca ai plecat in dk si acum nu te mai primește nici green nici mnks ?

zbTwGrLh.jpg
 

osândă

member
Scor reacție
1
Da ma da,toti sunteti tari acum in gura,pana ajungem langa voi,dupa aia mai stati 1 luna,vedeti ca nu puteti si iesiti,am mai vazut ca voi,calm,asteptati ca venim:D
 

osândă

member
Scor reacție
1
De ce vrei sa pari ceea ce nu ești ? De ce acum câteva săptămâni îmi scriai pe skype daca vreau pp-uri ?
De ce trimiteai mesaje în familia green după ce ai plecat să vorbiți pe skype ?
Ești supărat ca nu ai găsit si tu ceva cont de cumpărat sau ești supărat ca ai plecat in dk si acum nu te mai primește nici green nici mnks ?

zbTwGrLh.jpg
El era obinuit cu telsaru care cerea oferte non stop,daca nu mai cumpara tesla,voia si el sa aibe ceva pp uri pe cont probabil:)))
 
Scor reacție
0
Sa nu uitam ca tu esti un jucator mediocru ai crescutul pe spatele tribului. Dar akm iti dai si tu arfe de mare jucator. pe 52 ai desfintat trib de locul 1, pe 54 te ai milogit de mine sa intru la tine in trib. am avut nevoie de siter doar o noapte si dimineata ce sa vezi surpriza, samy a spart trupele si m.a inobilat.
In 10 ani nu am fost banat niciodata pentru ca am jucat corect. 90% din jucatori folosesc scripturi mai putin lelage dar nu recunoaste nimeni. lumea o castiga cine nu e prins ca le foloseste. vorba aia "hotul neprins negustor cinstit". Sa nu uitam ca este un joc si nu ar trebui sa primeze jignirile printre noi, iar alti care fac afirmatii pe forum sa nu uite ca este o munca colectiva si sa nu se mai unfle in pene ca sunt ei buni. samy cand inveti triburile poti sa te afirmi, dar nu pe lumea asta ca inca esti slab.
Jocul asta a devenit o afacere. ar trebuii intersiza comercializarea de pp intre jucatori si atunci sa o sa se vada valoaea cu adevarat, insa pana atunci bnul vorbeste
Jucator mediocru ?:)))N o sa ajungi niciodata sa joci macar la 10% din cat joaca samy. Intreba i pe cei din DT cate sate au luat de unde a fost samy sitter. Lasa ca o sa dispari repede cand ajunge samy langa tine
 

DeletedUser40664

Mai barbar cu nick.. asa spunea si mafeoso, gogoloie, alexutza, si restul terminatiilor din alianta DeleTeDeKaKaO. Ca nu putem, ca suntem noobi. Din pacate au ramas cu zisul:
https://imgur.com/wJ3jkzB

In primul rand se numeste triburile, imi place sa joc pentru echipa si ma laud cu ce am realizat alaturi de colegi. Tu in primul rand trebuie sa inveti sa scrii, ca ai doua clase, ca trenu', apoi sa iesi pe extern.

Daca vrei insa sa vorbim despre joc:
https://imgur.com/a/ZiOyH

Asta e doar vs DeleTe, fara sa includ alte razboaie cu triburi fantoma.

Sper sa nu te faci gri pana ajung la tine :*. Din pacate v-am calcat pe cap pana in momentul de fata, si tare imi e ca o sa o facem pana va ducem la 26p.

Salutare tuturor.

Rog un moderator sa 'modereze' si sa ii dea si un avertisment individului 'hater' de mai sus pentru expresii/ apelative jignitoare, o seara buna.
 
Sus