Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser43947

28ecfj.jpg
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ce fumezi baietas ? de vre-o o luna nu mai am intrat pe aici :)) renumit pentru scripturi ? :)) eu nu stiu sa intaslez un windows(aici cu windowsu parca ii expert insidious, la care vreau sa apelez cand am de verificat conturi din academie si vreau sa le inobilez intern ^^) la care trebuie sa dai doar next next si imi zici de scripturi.... si ilegalitati nu stiu la ce te referi, dar daca ai sa reclami ceva trebuie sa faci un simplu tiket si o sa fiu verificat si sanctionat daca este asa cum zici tu, alfel vorbesti mult si fara rost ca deobicei fara sa te intreb de santate de care nici nu sunt curios daca ii pana acolo... iar cu adresa aia de gmail nu stiu ce ai vrut sa arati pentru ca nu am asa ceva

hannibal.fanul.ursului.gmail.com

sa nu zici ca nu ai si tu o adresa

cat despre cumparat nu imi aduc aminte sa cumpar conturi, dar poate imi arati si mie vre-o tranzactie ceva ca am facut ceva cumparaturi online si nu mi-a venit pachetu acasa si cand sa il deschid sa vad acolo o foaie in care sa apara vre-un cont si parola asa ca nah, vad ca tu ai informatii despre care se pare ca doar matale le cunosti :-s in schimb daca vre-un cont se lasa si ajunge la mine este pentru ca isi stie limitele si normal sa lase sitter stapanului, asa ca poti sa te gandesti la cine lasi contu in sitter cand renunti pentru ca nobili sunt mereu pentru interne iar eu vreau cat mai multe sate moca, daca nu crezi poti sa descifrezi semnatura
IMG_14042018_210215_0.png
IMG_14042018_204003_0.png
 
Ultima editare:

DeletedUser47204

Pai deaia s-a dus hannibal in vacanta, avea deja biletu cumparat spre canada :D
 
Scor reacție
0
Ip de Canada pe 2peu si sitter samy frumos !

Bafta!

Ai dovada ca era samy sitter? Pana una alta vad ca dai din gura mult, prost si fara rost, hai cu dovezile ca de povesti nemuritoare ne-am cam plictisit :))

Tot mai creduli cei din DK :rolleyes: Ii prostesti cu orice ca ei pun botu la tot :D

Deja delireaza saracii, nu le vine a crede ca noi astia, muritori de rand ne permitem sa maturam harta cu ei =))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Și totuși cum a fost cumpărat contu dacă proprietarul este pe aici ?

Salutari 2peu, îmi pare bine ca te-am cumpărat :))cât ti-am dat ? Ca am uitat
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Hai ca ai șters printu :))) te a învățat adiflok ceva util doar ca și eu am buton de print :D



Acuma vorba unui mare filozof "sa va pregătiți ca vin cu botezul"
 
Scor reacție
0
ba lucica, ce gust are? :))))))))
Gustul victoriei? =)) Stai cuminte baietas ca n-ai valoarea necesara sa te poti baga in seama ca musca in lapte. La coada cu voi, autografele se dau intre 7:30:00 si 8:00:00

Ce maturi tu ? Stai parcat...
Deja delireaza saracii, nu le vine a crede ca noi astia, muritori de rand ne permitem sa maturam harta cu ei =))
Am zis eu ceva de mine? La nivel de alianta maturam cu voi, cu tine oricum nu as avea ce sa matur, pana acum cateva zile nici nu stiam ca joci pe lumea asta :))
 

DeletedUser48786

Oricum voi sunteti cei mai sfinti se stie !

Papa de la Vatican e invidios pe voi !
 

DeletedUser24948

baietas? lucica? cand ti-o face mintea pui, sa-i aduci la mine sa-i otravesc :))))
 
Sus