EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
Voi nici de spam nu sunteți buni ... hai sa va las în lumea voastră. Vine sefu vostru pe joc puțin sa va arate cum se fac organizate și după statistici, apoi sper sa fiți la fel de active aici. Va zic de pe acuma sa nu îmi urlați ca x sau y a fost cumpărat și știu eu ce alte motive. Cius și spor la lacrimi
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Așa zicea și kenji. Și câți alții.

Tu organizează atacuri, eu organizez def. Fă-mă să plâng. :)
Ne tot amenințați de vreo 25 de zile și sunteți pe minus. Pe care lume jucați?
 

DeletedUser48856

Ce imi plac organizatele:)) mai ales cand sunt tinta.
x...y cumparati, nu se discuta acel fel de oameni...ca e clar cum sunt si unde ajung acel fel de jucatori(cum tradeaza intr`un trib, la stramtoreala tradeaza si in celalalt).
Ce`l mai bun trib sa castige. Lumea e la inceput, inca sunt dispute nediscutate, lupte personale neincheiate(pentru mai multi jucatori), orgoli mult prea mari ... asa ca ceea ce apartine de jok se va vedea si se va decide in joc. Iar restul se rezolva in felul lor.
urss de pe 42 tot schimbi numele si stai in anonimat? Ca si Zarok:)) de pe 36 de 2 ori schimbare de nume.
Ready:)) pretenasul meu.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu știu cine ești de pe 42 . Schimb numele ? Nu știu ce schimbat vezi tu ca am același nume de pe l1 dar când începe lumea bag undeva la 50 conturi și care cade lângă cei mă mulți suporți rămâne contul principal. Cat despre 42 știu ca am făcut 3 4 organizate și a fost game over, parcă era și elita prin ceva trib acolo. Pana la urma am câștigat și lumea aia... anonimat bre ? Unde mă vezi în anonimat ? Stai sa vedem pe harta cine ce și cum :))) eu acuma am început joaca, încă nu știu pe ce conturi sa joc. Îmi este greu așa la sate puține și de aia trebuie sa joc pe 4 5 odată altfel este plictisitor .. Vrei același profil, poza acolo unde joc sa fie ok pentru tine ?
 
Ultima editare:

DeletedUser46530

lasati legalele ca va prajiti, ba

stilabile, tu esti un mare anonim, crescator de barbare si frustrat pe viata. Degeaba te lauzi pe forumul intern cu n pachete premium cumparate, ca tot un praf esti, si daca tot ne permitem sa vorbim despre alte lumi, tu, trafaletule, ai fost frecat de toti peretii pe toate lumiile pe unde ai jucat.
 

DeletedUser46530

3. Jucatori dati afara cu gramada inainte de innobilare, sa nu apara la statistici.(pun statistici cu o gramada de jucatori care au fost dati afara inainte de innobilare la nevoie, sa fie clar).

4. Mesaje la greu prin tot tribul si prin academiile Ibidem de recrutare(vrem sa progresam in zona si am dori sa ni te alaturi....stiti foarte bine. La nevoie o sa le pun si alea).

5. Dupa statistici, mesaje, conturi blocate la greu veniti cu un raport ??? :)))

10. StilAbil e in mare cautare si daca am promis ceva, o sa duc la bun sfarsit, pentru ca plimbari am facut si degeaba, "nu am reusit sa dau de nici un sat pe care vreau sa`l cuceresc"...dar daca "jucatorul" nu e serios atunci vb. aia "atacam la ora 7, chiar la terminarea protectiei, sa nu stie de unde la lovit, si sa fie innobilat(lovit), la maxim."

3. p-asta de unde ai mai scos-o?

4. intreaba-l pe colegul tau ce circulare da prin triburile vecine inainte sa comentezi :D

5. rapoartele alea arata cat de praf sunteti, pamant de flori sa zic asa.

10. vezi sa nu te pierzi printre sate si sa dai cu berbecii unde nu trebe
 

quz0r

member
Scor reacție
144
care statistici? Astea.

IMG_20180418_102303.png
 

DeletedUser48261

6 vs 16 :))
Scor 42 - 15 pe serviciul vostru.
Asteptam organizatul vostru...mega organizator urs de desert =))


Alianţă

Ibidem Gaming
Unleashed Chaos
Unleashed
Prin foc si sabie!
Medi - Ibidem
Ibidem

Inamic

Explicit
Equilibrum
=Sageata Neagra 6=
Equilibrum 2
=Sageata Neagra=
=Sageata Neagra7=
=Sageata Neagra4=
Explicit v2
Explicit v4
=Sageata Neagra3=
Wolf Pack
TRIB DE PRIETENI
Explicit v3
~Equilibrum
=Sageata Neagra2=
Wolf Pack Academy

PS : Asta este ce a pus Petre la sfarsitul declaratiei de razboi. "PS: Adăugați-vă academiile în război, nu încercați să fentați statistica."
 

DeletedUser47559

Tu esti unicul barbar prezent de aproape toate lumile.
Ar trebui sa fie schimbata culoarea barbarelor din respect pentru tine.
 

DeletedUser48821

tu care mai esti, ma?

a, stai, te-am gasit, faci performanta

Vezi atașament 2275
Vezi atașament 2276
Ce ai vrut sa demonstrezi cu asta prietene ? Părerea mea e sa îți vezi de “zeii” din trib când vrei sa pui genul de “dovezi” . Acum as dori sa te întreb eu ceva . Locul 1 de la voi din trib cati inamici învinși are ?

player_points.png
elecktra

Puncte:53.494
Loc:16
Inamici învinşi:7.732 (1592.)
Trib:EX
Și prefer sa ma opresc aici sa nu îl fac și pe ăla de pe 2 de cacao .

PS: uitate la găinile tale plouate înainte sa te uiți in ograda altuia
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43838

Ce ai vrut sa demonstrezi cu asta prietene ? Părerea mea e sa îți vezi de “zeii” din trib când vrei sa pui genul de “dovezi” . Acum as dori sa te întreb eu ceva . Locul 1 de la voi din trib cati inamici învinși are ?

player_points.png
elecktra

Puncte:53.494
Loc:16
Inamici învinşi:7.732 (1592.)
Trib:EX
Și prefer sa ma opresc aici sa nu îl fac și pe ăla de pe 2 de cacao .

PS: uitate la găinile tale plouate înainte sa te uiți in ograda altuia


prietene,nu am multe postari pe forumul extern,dar il citesc regulat.
nu cred ca ne cunoastem chiar atit de bine ,incit sa iti permiti sa ma compari cu o gaina plouata
asa sa ii spui cuiva din membrii familiei tale,sau cuiva cu care te tragi de birnet.
 

DeletedUser48821

Am zis per general dar dacă te consideri înseamnă ca așa și ești . Te-am dat exemplu ca ești primul din EX și el vroia sa facă mișto de mine ca sa zic așa .
 

DeletedUser43838

incearca sa iti tii generalitatile pentru tine sau sa faci altceva cu ele
iar legat de exemple,nu stii in ce circumstante am atit la inamici invinsi
pe cite lumi ai jucat de ma stii sa ma dai exemplu?
nu incerca sa ma bagi in aceeasi oala cu altcineva...e foarte simplu
incearca sa te limitezi strict la ce stii,si la ce cunosti.

nu cred ca mi-ai vazut pe undeva postari cu privire la vreunul din tribul vostru.
pentru mine jocul se joaca pe harta ,nu aici ,
cind vom fi vecini cu satele ,atunci vom discuta despre tot ce iti doresti.
pina atunci incearca sa te abtii la a ma da exemplu,sau a mai ma compara cu cineva.
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
uuuuu. Ce urât din partea colegilor tăi care fac exact același lucru.
Cu tot respectul, lamborghini, insa nici pe harta nu prea te vedem. Si inainte ca oricare dintre liderii tribului tău să comenteze ce se intampla pe harta, ar trebui sa se uite putin peste innobilarile voastre. Tu inclus/inclusă.

Ram pa pam. Pana puneti voi la cale mega organizatul ala, noi va mai luam niste sate. :))
 

DeletedUser48821

ești curios sau doar te interesează ? dacă ai fost și pe celelalte lumi la fel de zmeu ca și pe 63 m-am lămurit cu tine . ca sa te simți liniștit am jucat l1 și l5 și după ani de zile l60 și cea actuala . Deci nu ma lua cu texte de 2 lei ca nu ma impresionezi .

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
red.png
Speed 93 (434|521) K54 175 elecktra [EX] Speed23 [KG] 2018-04-17 00:19:40
green.png
Speed 93 (434|521) K54 175 cotzanul [EX] elecktra [EX] 2018-04-17 00:17:01
green.png
---002/09x (443|528) K54 3,735 Lethal Touch [EXv3] elecktra [EX] 2018-04-13 16:13:00
green.png
---002/09r (433|515) K54 428 Barbar elecktra [EX] 2018-04-05 15:08:06
green.png
---002/09c (428|514) K54 946 Barbar elecktra [EX] 2018-04-04 20:29:30
green.png
---002/09b (432|519) K54 424 pandaemonaeon elecktra [EX] 2018-04-03 12:43:47
green.png
---002/08x (437|509) K54 1,127 gogaie69 [EXv4] elecktra [EX] 2018-04-03 03:09:08
>1< [toate] 7

Nici eu la rândul meu nu postez prea des și sunt la curent cu tot ce se întâmpla pe forum dar unii dintre voi ați cam întrecut limita pe aici iar pe harta nu ați arătat încă nimic .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48839

Buna seara :)

Nu ma stiti, asa ca stati potol. Sunt nou pe aici.
Din ex sa stiti toata lumea ca de elecktra imi e cel mai frica. Si imi sufla-n ceafa pe harta :))

A luat ea sate de 2 lei, dar nu a rupt trupe si le-a crescut o groaza de timpi, nu as fi uimit sa aiba 3-4 fulluri :)

In schimb macar pe forum de l63 lasati discutiile juvenile din lumi anterioare :)

Inca o chestie. Dau Talpa, nu fii ipocrit te rog :) Din rapoarte faci statistici. Tu pui rapoarte, noi punem statistici. De ce ???
RAPOARTELE NOASTRE S-AU CONCRETIZAT ! A tale au ramas simple rapoarte :*

Seara faina!
 

DeletedUser46530

Buna seara :)

Nu ma stiti, asa ca stati potol. Sunt nou pe aici.
Din ex sa stiti toata lumea ca de elecktra imi e cel mai frica. Si imi sufla-n ceafa pe harta :))

A luat ea sate de 2 lei, dar nu a rupt trupe si le-a crescut o groaza de timpi, nu as fi uimit sa aiba 3-4 fulluri :)

In schimb macar pe forum de l63 lasati discutiile juvenile din lumi anterioare :)

Inca o chestie. Dau Talpa, nu fii ipocrit te rog :) Din rapoarte faci statistici. Tu pui rapoarte, noi punem statistici. De ce ???
RAPOARTELE NOASTRE S-AU CONCRETIZAT ! A tale au ramas simple rapoarte :*

Seara faina!

da-i si tu o tura pe la minerva prin spate
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Fluturaș?
și ieri v-am luat 5. Vrei să știi azi câte vă luăm? Mi-e milă de tine, sincer. Erai așa tare în gură la început de lume și acum spui rugăciuni să vină Revo mai rapid să te scoată din ciorbă.

Screenshot_45.png



Statistica reală e asta. Cu tot cu REVO, că și ei erau în declarația ta de război. Prin Balcani.


Parte 1:
Triburi: Ibidem, Medibi, Idem, Ibid., UNL, UNLC
Parte 2:
Triburi: REVO, REVO., EX, EX-EC, EXv2, EXv3, EXv4, EQUIL, Equil2, =SN=, =SN2=, =SN3=, =SN4=, =SN5=, WOLF, WOLF-A, kill, KILL-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 443
Tabăra 2: 887
Diferență: 444

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 34
Diferență: 46

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 809,884
Tabăra 2: 1,628,439
Diferență: 818,555

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 205,238
Tabăra 2: 81,387
Diferență: 123,851

chart



Și tu ești fanul nostru numărul unu, te lăsăm la urmă, când n-o să mai ai suporți! :)))
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus