Discutii libere L64 !

DeletedUser48234

Magnatii lacrimilor :))))) lui tache i s-au aburit ochelarii de la atatea lacrimi:))))) i se mai zice condens
 

DeletedUser47936

Auch , tocmai ai incalcat un tabu , niciodata de mama . Dar te iert, timpul pierdut pe extern nu ti-a permis sa ai o viata sociala si sa inveti astfel regulile nescrise de cartier , cum ar fi cea mentionata adinauri : niciodata de mama :p
Nu stiu in ce cartier ai crescut tu , dar esti si prost , si prost informat , intodeauna injuraturile de mama sunt cele mai dese ;);)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48509

Nu stiu in ce cartier ai crescut tu , dar esti si prost , si prost informat , intodeauna injuraturile de mama sunt cele mai dese ;);)

Daca te afirmi putin in grup nimeni nu va pomeni de familie , acum depinde si de cum erai vazut in grup , daca erai la fel de prost cum esti acum pe extern nu ma mira faptul ca te-ai obisnuit cu injuraturile de mama .
 

DeletedUser48719

E usor sa spui noob rivalului cand ai 75% din harta, dar cand eram 2vs2, chiar 1vs2, o perioada eram pe plus, si cu gentle si cu RS.

Bafta tuturor.

Ati intrat in 3 "Legiuni", pe o lume cu limita 64, si va plangeti de 1v2 etc
Mai si baga la explicatie: Stiti de ce am intrat, nu e nevoie de alte explicatii. (Crybabies va numiti btw)
Eu zic sa va calmati si sa aratati pe harta daca vreti sa demonstrati ceva, aici sunt doar vorbe goale.
Mai si vorbiti de patetic dar va dati singuri cu palma peste cap.
 

DeletedUser48509

Ati intrat in 3 "Legiuni", pe o lume cu limita 64, si va plangeti de 1v2 etc
Mai si baga la explicatie: Stiti de ce am intrat, nu e nevoie de alte explicatii. (Crybabies va numiti btw)
Eu zic sa va calmati si sa aratati pe harta daca vreti sa demonstrati ceva, aici sunt doar vorbe goale.
Mai si vorbiti de patetic dar va dati singuri cu palma peste cap.

Noi avem 3 triburi in total , r.s-ul vad ca are 6 ....deci despre ce vorbim ?:))
 

DeletedUser42954

Singurul motiv pentru care nu s-a trădat rs a fost pt ca va era frica de Roma ca va trădează. 1vs1 gentle nu a aratăt nimic. Va luam câte 50-60 sate Per organizat. In condițiile in care toată familia avea vreo 1000 sate.
Supărat? N-am de ce. Așa e natura jocului. Bucuros in schimb ca am pierdut și nu sunt cunoscut ca o scursura sau trădător. Pup pup citez ce-ai scris pe forumul lui 61,erai bucuros ca ai pierdut.Voi avea grije sa fi la fel de bucuros:)
 

DeletedUser48509

:)) despre calitatea oamenilor,stiu ei de ce nu aleg Roma

Acest lucru are logica . Asta explica si dece gentle are doar 2 triburi si daca dau mesaje in stanga si in dreapta sa recruteze...ma rog aia determinati sa recruteze pe cineva , aia mai lenesi trimit direct invitatie ca alphawar...poate poate pica vreunu.
 

DeletedUser42954

Acest lucru are logica . Asta explica si dece gentle are doar 2 triburi si daca dau mesaje in stanga si in dreapta sa recruteze...ma rog aia determinati sa recruteze pe cineva , aia mai lenesi trimit direct invitatie ca alphawar...poate poate pica vreunu.
Faceai comparatie intre triburile de samurai si legiunile romane .Incearca sa te raportezi la ce-ai spus.
 

DeletedUser42954

Care oameni, aia din RectS care te ameninta in viata reala?

Camatareeeee, o lectie de romana la mascota pls.
Daca mai cumparati o data si aici contul lui bla-bla,iarasi incepeti sa il amenintati cu DNA,procuratura ca va dat teapa.
Apoi treceti la amenintari mai dure,"te prindem noi la aeroport".
:)Despe ce vorbim straine?!
 

DeletedUser48509

Faceai comparatie intre triburile de samurai si legiunile romane .Incearca sa te raportezi la ce-ai spus.

Si acum fac o comparatie intre legiunile romane si gentle .Tu ai afirmat ca aveti mai multi membri in familie pentru ca persoanele din tribul vostru sunt mai " calitative " decat cele din Roma . Daca este o regula generala ( si nu se aplica doar cand iti este tie mai comod) asta ar clasifica gentle ca fiind un trib " necalitativ " din pct de vedere a persoanelor.....lucru care respecta intocmai parerea comunitati.ro despre ei .
 
Sus