Discutii libere L64 !

DeletedUser48449

Ai facut afirmatia aia cand DT a recrutat 6-7 din SH + Reggie dar se pare ca pe langa gramatica slaba ai si memorie volatila

se pare ca si eu mai am mici erori in afirmati bine ca nus multe:) a trecut ceva timp de atunci .. aia e, greseala mea. ati demonstrat ca ati fost mai buni bravo voua

Au pierdut pt ca am fost noi mai buni, am avut si avem jucatori mai valorosi dar na, te inteleg, din postura de spectator poate asa sa vazut :))

cand jucam eu pe l60 spectatoru erau tu:) nu ma deranjeaza cas spectator :D
 
Scor reacție
0
cand jucam eu pe l60 spectatoru erau tu:) nu ma deranjeaza cas spectator :D
EinxPdW.gif


Ai dreptate, in primele 4-5 saptamani n-am jucat decat la pp, am zis sa iti dau putin avans sa fie jocul mai interesant, pacat ca ai devenit istorie mult prea devreme :(

Lumile nu se castiga doar pentru ca sunt unii mai jucatori ca altii, lol.

M-am referit strict la razboiul cu dt de pe l60, iar in cazul respectiv jucatorii mai buni, mai bine organizati au fost la noi. Repet, din postura de spectator\spectatori poate sa vazut altfel parcursul lumii 60 si cu asta inchei spamul. Bafta celor care joaca\vor juca serios pe l64 :)
 
Ultima editare:

DeletedUser48234

Mai terminati cu dt dk nu-i vad sa joace aici asa ca lasati 60 in trecut,au pierdut si asta e :)
 

DeletedUser42954

Marius, ce-ai facut pe 61? Afara de bagat pp si spart atac si iar bagat pp?

Joc de glezne pui.
Dar tu dicsie ce ai facut pe 61?!
Ne-ai amuzat prin mesajele pe care le credeai "inteligente".Pe bune acum,chiar crezi ca cineva din samurai ar putea juca cu tine in trib?!
 

DeletedUser48449

EinxPdW.gif


Ai dreptate, in primele 4-5 saptamani n-am jucat decat la pp, am zis sa iti dau putin avans sa fie jocul mai interesant, pacat ca ai devenit istorie mult prea devreme :(

asa e, pacat.. na fost sa fie. dupa ce gat sezonul/vara la ibiza am sa intru pe prima lume ce o sa inceapa dupa sep/oct sa joc unpic ca sati ofer ocazia sa te iei la incerece cu mine, te sfatuiesc sa numi dai avans ca nu o sa mai ajungi :)

giphy.gif
 

DeletedUser48502

Asa se evita cacofoniile mai nou, schimbi literele intre ele sa nu se mai auda urat=))

Nu inteleg de ce vrei sa pari tu asa de inteligent pe aici mai gustere mic si flausat ce esti..Pentru ca tu innafara de a juca pe post de randunica cu gura mare nu prea a stii face nimic bun..Nu incerca sa o dai cu Aladin ca e cu mult peste tine si el nu joaca ca si tine pentru diferite triburi drept 'sageata'. point point
 

DeletedUser44336

Nu inteleg de ce vrei sa pari tu asa de inteligent pe aici mai gustere mic si flausat ce esti..Pentru ca tu innafara de a juca pe post de randunica cu gura mare nu prea a stii face nimic bun..Nu incerca sa o dai cu Aladin ca e cu mult peste tine si el nu joaca ca si tine pentru diferite triburi drept 'sageata'. point point

Nu am nimic cu tine, dar deja calci pe pamant minat. :))
Nu inteleg de ce dai si in stanga, si in dreapta. Fiecare poate sa vorbeasca in topic, nu e al tau. :p
Iar Rockefeller-ul joaca foarte bine. Bate triburi singur daca e nevoie :)). Avem noroc ca lumea asta a hotarat sa zica pas.
 

DeletedUser48234

Nu am nimic cu tine, dar deja calci pe pamant minat. :))
Nu inteleg de ce dai si in stanga, si in dreapta. Fiecare poate sa vorbeasca in topic, nu e al tau. :p
Iar Rockefeller-ul joaca foarte bine. Bate triburi singur daca e nevoie :)). Avem noroc ca lumea asta a hotarat sa zica pas.

am trait sa o aud si pe asta cica bate triburi de unul singur :)))
 

DeletedUser44336

Eh zic si eu acum :D.
Mie mi-a placut cand am jucat cu el, intr-adevar am jucat doar o lume cu el. Cine stie, ma pot insela.

P.S. Cam putin ai trait si tu daca acum auzi asta :?
 

DeletedUser48234

Eh zic si eu acum :D.
Mie mi-a placut cand am jucat cu el, intr-adevar am jucat doar o lume cu el. Cine stie, ma pot insela.

P.S. Cam putin ai trait si tu daca acum auzi asta :?

cu tine n-am cum sa ma cert macar,esti 0 pentru mine daca spui ca un jucator bate un trib :))
 

DeletedUser44336

Se numeste hiperbolă papusa, dar nu stiu daca ai trecut pe la scoala ca sa stii ce ii aia. ;) Am si continuat intr-un ton ironic cu " avem noroc ca nu joacă lumea asta", dar na, ce sa pretind?
Si tu vad ca numa scandal cauti, posibil si din rahat sa scoți ceva.
Tu măcar joci pe lumea asta sau esti numa cu datu de presupusuri pe aici?
Stai ca acu te-am găsit, in Gentle, se-nțelege de ce cauti scandal. Noapte buna prințesă si nu plânge ca pica coroana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

Se numeste hiperbolă papusa, dar nu stiu daca ai trecut pe la scoala ca sa stii ce ii aia. ;)
Si tu vad ca numa scandal cauti, posibil si din rahat sa scoți ceva.
Tu măcar joci pe lumea asta sau esti numa cu datu de presupusuri pe aici?
Stai ca acu te-am găsit, in Gentle, se-nțelege. Noapte buna prințesă si nu plânge ca pica coroana.

asa mult ti-a luat ca sa scrii corect cu diacritice ?
 

DeletedUser44336

Scriu de pe telefon si se da auto corect :)).Ai putut sa citesti tot sau sa iti fac rezumat?
Bine ma, ia du-te de-ti bate coasa. Adu si mie o lada de papusoi si te iert. <3 Pwp.
 

DeletedUser48502

Se numeste hiperbolă papusa, dar nu stiu daca ai trecut pe la scoala ca sa stii ce ii aia. ;) Am si continuat intr-un ton ironic cu " avem noroc ca nu joacă lumea asta", dar na, ce sa pretind?
Si tu vad ca numa scandal cauti, posibil si din rahat sa scoți ceva.
Tu măcar joci pe lumea asta sau esti numa cu datu de presupusuri pe aici?
Stai ca acu te-am găsit, in Gentle, se-nțelege de ce cauti scandal. Noapte buna prințesă si nu plânge ca pica coroana.

Daca tu ai investit mii de pp-uri pentru resurse asta nu inseamna ca el sau noi ceilalti suntem doar cu "datul de presupusuri" am sa te rog sa ne mai scutesti de aere de mare destept si vezi de depozitul tau acolo ca in scurt timp o sa farmam mai mult decat cumparati voi (sper sa prinzi asta).
 
Sus