Discutii libere L64 !

DeletedUser48234

Inca un pic si pica protectia,martienii isi pregatesc navele iar romanii scuturile :))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
"Au intrat sa ne scoata, asta nu este razboiul vostru, este razboiul Romei, vi s-a bagat pe gat acest razboi, eu nu am nimic de pierdut, dar voi aveti de indurat din cauza influentarii foarte rapide a conducatorilor din GN. " - Circulara in GN

"Aveți timp până la căderea protecției să vă decideți ce jucați. Adică, ce stil de joc, full ofensiv sau full defensiv.

Jucătorul full ofensiv va avea obligația să spargă sate jucătorului defensiv. " - Circulara in gentle.

Ps. Credeam ca cel defensiv sparte sate celui ofensiv :D

By Stami.

Mare om, mare conducator.

Cand o sa va tina sa va bateti pe harta si nu prin circulare?

Jucam si ca voi, prin circulare, dar mai ales pe harta.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Fraierilor, v-ati lasat influentati si ati intrat intr-un razboi care nu e al vostru.. De ce nu v-ati lasat influentati de mine si nu ati intrat intr-un razboi care nu e al vostru, dar de partea mea? - stami 2018

Niste argumente destul de patetice, pe cine crezi tu ca pacalesti? Ii iei de prosti pe cei din GN?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sa scot printurile in care conducatori gentle recunosteau ca au castigat 61 prin noroc, si ca Roma e mult peste?

Nu inteleg de ce incercati acum sa o intoarceti...ne hotaram? Alooooo, nici atat nu puteti face?
 

DeletedUser44336

Fraierilor, v-ati lasat influentati si ati intrat intr-un razboi care nu e al vostru.. De ce nu v-ati lasat influentati de mine si nu ati intrat intr-un razboi care nu e al vostru, dar de partea mea? - stami 2018

Niste argumente destul de patetice, pe cine crezi tu ca pacalesti? Ii iei de prosti pe cei din GN?
Ba omule eu nu rad deobicei, dar cum ai spus-o tu, :)). Extraordinar, bine punctat.

Oricum cei din GN au intrat in razboi alaturi de Roma pentru ca voiau sa fie alaturi de mine, oameni adevarati <3.
 

DeletedUser48449

nu ati lansat un atac pe un jucator pana acuma si voi va vedeti castigatori deja:) atacati luati sate si dupaia scotetiva ochi cu fapte in lupta ca sa nu riscati ca picati de mascarici :)

bafta tuturor:)
 

DeletedUser48234

nu ati lansat un atac pe un jucator pana acuma si voi va vedeti castigatori deja:) atacati luati sate si dupaia scotetiva ochi cu fapte in lupta ca sa nu riscati ca picati de mascarici :)

bafta tuturor:)

asa erau roma pe 61 la inceput cu gura mare si cand s-au vazut cu toti din now la ei nu le mai ajungeai la nas,dupa plangeau pe extern :))
 

DeletedUser48449

asta e greseala la multi sa vorbeasca inainte sa faca ceva.. si pica de pacalici:)

cel mai bine e sa lasi faptele sa vorbeacsa ca au ecou mai mare:)
 

DeletedUser48234

asta e greseala la multi sa vorbeasca inainte sa faca ceva.. si pica de pacalici:)

cel mai bine e sa lasi faptele sa vorbeacsa ca au ecou mai mare:)

clar,dar cei din green si roma nu inteleg,mereu sar cu gura mare pe extern fac pe arogantii si se cred ei mai buni si dupa cauta motive ca au fost tradati ca n-au avut noroc ca nu stiu ce s-a mai intamplat de au pierdut lumea
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Marius, ce-ai facut pe 61? Afara de bagat pp si spart atac si iar bagat pp?

Joc de glezne pui.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
clar,dar cei din green si roma nu inteleg,mereu sar cu gura mare pe extern fac pe arogantii si se cred ei mai buni si dupa cauta motive ca au fost tradati ca n-au avut noroc ca nu stiu ce s-a mai intamplat de au pierdut lumea
da, clar de aia v-am scos pe 60 in 2 saptamani. Hai "pupiki" :oops:
 

DeletedUser48449

clar,dar cei din green si roma nu inteleg,mereu sar cu gura mare pe extern fac pe arogantii si se cred ei mai buni si dupa cauta motive ca au fost tradati ca n-au avut noroc ca nu stiu ce s-a mai intamplat de au pierdut lumea

cum am zis cine sare cu gura inainte risca sa fie pacalici.. o fac pe raspunderea lor si imaginea lor ambele triburi sunt adulte iar green isi mai pun una castigata in palmares..

pe l47 fame o pierdut pe l57 o castigat
pe l60 rs o pierdut pe l61 o castigat

cum zic baieti de la mafia: e posibil s-o dai, da' e probabil s-o iei

Ai dreptate :))


PS: Facsala joci pe l64 ?:eek::eek:

pe vremea cand am facut afirmatia aia RS nu va lasase satele ... era destul de decenta afirmatia DT acolo au pierdut ca au dormit pe ei

Asa se evita cacofoniile mai nou, schimbi literele intre ele sa nu se mai auda urat=))

o fost fara intentie da o iesit bine:)) oricum is celebru pentru gramatica mea slaba:)
 
Sus