Roma VS Gentle+ RS

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Nu voi face nici istoria lui 41,nici a lui 51.Nu te voi felicita ca ai castigat 51 dar nici nu te voi critica ca ai pierdut 41 asta asa ca introducere.Stiam ca pe 51 ati intrat sa va luati revansa,in fine, nu conteaza ca ati fugit in partea cealalta a hartii cat mai departe de noi.
Hai sa iti zic principalul motiv al plecarii mele de acolo (de fapt a celor mai importanti jucatori de acolo pentru samurai).O generatie de nobili se putea cumpara cu 100 de pp-uri,cand am auzit de imprumutul facut de Patrikana 5000 lei de la Provident ,m-a pufnit rasul si nu am vrut sa ii dau nici macar satisfactia sa se poata bate cu noi,doar sa il las sa isi plateasca datoria cu dobanda aferenta la provident.Chiar a fost "baiat" de "baiat"
Pe 56 m-am intalnit cu el sat langa sat daca pe 51 cand eu aveam 10 sate el avea 100 pe 56 acelasi "baiat" cand eu aveam 8 sate avea si el tot 8sate,"magnatul"-citandu-l pe dicsie platea dobanda la provident.
Deci v-am batut pe 41,pe 51 :)) "magnatii" au castigat,iar pe 61 v-am umilit in 4 luni nu mai erati pe harta.Apropo, nu mai are Provident sucursala in Bucuresti?
Felicitari pentru 51:))
P.s- nu voi ati castigat razboiul,crede-ma ce zic,aliatii vostri au castigat. Daca un trib- nu mai multe, ieseau din alianta, era gata razboiul pentru voi acolo.
din cite imi aduc eu aminte patrykana a cumparat nobilii cu pp cistigate ptr locul 1 de pe l41 acolo unde nu ati fost in stare sa aveti jucatorul de rang 1.
 

DeletedUser42954

:)) Asa se vede de la el de jos si din ce a auzit de la unii sau altii,nu vreau sa jignesc pe nimeni si nici sa fac public culisele lui 51 ,dar ma voi opri sa zic ca poporul roman platea bir turcilor,iar ei plateau taxa de protectie mii de pp-uri date pentru fermele de def care ajungeau pe woc
Daca il vei intreba va zice ca nimeni nu a dat macar 1pp pentru o ferma de def.
Erenarum,chiar pe bune iti zic, si eu ma tin de cuvant. Daca afisati aici 2 chitante cu minim 5000 lei, bani imprumutati de la Provident(daca nu mai au sucursala in Bucuresti,sigur au in Ploiesti) si faceti dovada ca ati cumparat pp-uri cu ei, ma retrag de aici si sunt fericit ca am contribuit si eu un pic la dezvoltarea acestui joc.
 

DeletedUser42954

din cite imi aduc eu aminte patrykana a cumparat nobilii cu pp cistigate ptr locul 1 de pe l41 acolo unde nu ati fost in stare sa aveti jucatorul de rang 1.
:)) Nu mai zi nimic,doar confirmi in direct faptul ca sunteti trisori si cumparati conturi:)
Asa de mult ne intereseaza locurile pe noi ca incepand cu data de 1iunie vom ceda satele pe 61.
:)Uni isi fac rate in Romania pentru o casa,afacere,masina....voi sa cumparati conturi de la samurai:)) si cu conturi cumparate nu ati reusit sa ne faceti fata
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
:)) Asa se vede de la el de jos si din ce a auzit de la unii sau altii,nu vreau sa jignesc pe nimeni si nici sa fac public culisele lui 51 ,dar ma voi opri sa zic ca poporul roman platea bir turcilor,iar ei plateau taxa de protectie mii de pp-uri date pentru fermele de def care ajungeau pe woc
Daca il vei intreba va zice ca nimeni nu a dat macar 1pp pentru o ferma de def.
Erenarum,chiar pe bune iti zic, si eu ma tin de cuvant. Daca afisati aici 2 chitante cu minim 5000 lei, bani imprumutati de la Provident(daca nu mai au sucursala in Bucuresti,sigur au in Ploiesti) si faceti dovada ca ati cumparat pp-uri cu ei, ma retrag de aici si sunt fericit ca am contribuit si eu un pic la dezvoltarea acestui joc.
doar tu intelegi ce ai scris .de ce trebuie sa ia imprumut de la provident ptr pp-uri cind avea pp-uri moca de pe lumea 41.
 

DeletedUser42954

:)) Mai grav jucati cu multiconturi:)
Triburile nu au DNA cu ce ne amenintati voi:),dar poate vede martusirile in direct un admin si ca in alte jocuri ii retrage locul
:)Multumesc domnule Erenarum pentru informatii,nu te credeam asa naiv sa recunosti in direct stilul murdar de joc pe care il aveti:))(conturi cumparate,multi cont) daca mai ai 5 minute poate ne spui cum reusiti sa spargeti conturile:)
:
 
Ultima editare de un moderator:

ricautza

member
Scor reacție
10
RS-ul nu avea aliante la fel cum aveati voi prietene, se vede ca nici tu nu ai habar de lumea 51...woc-ul a rezistat acolo pentru ca le aruncam noi def-ul sa duca razboiul cu RS-ul, cand veniti sa deschideti subiecte de genul incercati sa fiti pe subiect nu pe langa el..trepadusilor

O foarte mica interventie, sickoss :) Am avut sprijin de la GE cat timp au jucat in WoC (1 sapatamana parca, nu mai tin minte exact) si doar 10 sate sprijinite cu cate 2k pe fiecare. Apoi colegii tai au iesit si au atacat WoC impreuna cu RS si Angels.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
:)) Mai grav jucati cu multiconturi:)
Triburile nu au DNA cu ce ne amenintati voi:),dar poate vede martusirile in direct un admin si ca in alte jocuri ii retrage locul
:)Multumesc domnule Erenarum pentru informatii,nu te credeam asa naiv sa recunosti in direct stilul murdar de joc pe care il aveti:))(conturi cumparate,multi cont) daca mai ai 5 minute poate ne spui cum reusiti sa spargeti conturile:)
:
tu vorbesti de multiconturi numai eu iti stiu 2-3 alti poate stiu mai multe
 

ricautza

member
Scor reacție
10
ce a jucat RS pe 51?s-a chinuit o familie intreaga de samurai luni de zile sa il scoata pe ricautza si nu au reusit,iar noua ne-au trebuit 3 organizate sa ii facem sa dea stergere

Au fost mai multi din WoC pe care s-au chinuit sa ii scoata nu doar eu. Sincer nici eu nu stiu cum am reusit sa nu pierdem sate pt ca sprijinul de la voi a venit destul de tarziu :) In aceeasi situatie au fost Florut sau Simona si alti jucatori din WoC care ne-au ramas alaturi pana la final de lume.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
adu-ti aminte ce ai spus la vremea respectiva"sunt noobi dar multi si nu stiu daca mai putem face fata" atunci Cristi cu Bogdan a decis sa mute def si jucatori pe zona voastra
 

DeletedUser42954

Au fost mai multi din WoC pe care s-au chinuit sa ii scoata nu doar eu. Sincer nici eu nu stiu cum am reusit sa nu pierdem sate pt ca sprijinul de la voi a venit destul de tarziu :) In aceeasi situatie au fost Florut sau Simona si alti jucatori din WoC care ne-au ramas alaturi pana la final de lume.
:)) prietene ricauta ,exact cum spun cei care au jucat acolo,woc a fost aliat cu toata harta impotriva noastra,woc a fost desfintat de RS ati fugit toti in Roma,in rest sunt povesti
Apoi woc+roma(adunati sub stindardul romei)+united+ak(adunate sub stindardul lui united) fara sa aveti toata harta de partea voastra in 4 luni ati disparut de pe 61.Ricauta inca o data 4 luni:).
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
:)) prietene ricauta ,exact cum spun cei care au jucat acolo,woc a fost aliat cu toata harta impotriva noastra,woc a fost desfintat de RS ati fugit toti in Roma,in rest sunt povesti
Apoi woc+roma(adunati sub stindardul romei)+united+ak(adunate sub stindardul lui united) fara sa aveti toata harta de partea voastra in 4 luni ati disparut de pe 61.Ricauta inca o data 4 luni:).
Nici o lume nu seamana cu alta.pe unele disparem noi in 4 luni pe altele iti piere tie cheful de joc dupa 4 luni
 

ricautza

member
Scor reacție
10
:)) prietene ricauta ,exact cum spun cei care au jucat acolo,woc a fost aliat cu toata harta impotriva noastra,woc a fost desfintat de RS ati fugit toti in Roma,in rest sunt povesti
Apoi woc+roma(adunati sub stindardul romei)+united+ak(adunate sub stindardul lui united) fara sa aveti toata harta de partea voastra in 4 luni ati disparut de pe 61.Ricauta inca o data 4 luni:).

Prietene samurai :)) WoC va avea pe voi in spate spre margine (6-7 triburi), Pe angels intre noi si Roma si pe GE in Sud. Nu am avut nicio zona comuna cu niciun aliat acolo. In fine, vorbim de lumi trecute si aici e alta. Nu comentez lumea 61, v-am felicitat deja.
 

DeletedUser42954

:)) Lasa lumile ,cu tine discutile se duc pe un nivel mai inalt.Erai la momentul adevarului:)) e mai interesant sa ne spui cum reusiti sa spargeti conturile?! Si nu numai si alte trucuri cum ar fi conturi suveica.....
 

DeletedUser33394

Hai ca am mai aflat si istoria RS WOC UNITED SI ROMA altceva mai stii bre mesagere?
 

DeletedUser42954

Chiar vrem sa aflam toate trucurile si sa iasa la suprafata totul,poate ne da si scripturi ilegale...,cine nu vrea sa auda adevarul,sa nu citeasca
 
Sus