Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser42954

noi 3 prin conjutura si nici nu faceam referire la ele daca nu spuneai tu doua
Afara de 3-4 persoane care au intrat cu noi si au cateva sute de sate(toti cedam satele) in rest se vor bucura noi colegi cunoscuti acolo ca vor termina lumea.
Deci cred ca e mai mult decat clar de ce am jucat pe 61,iar aici jucam tot pentru voi
 

DeletedUser42954

ati terminat 3 si ati pierdut 10
Lumea 22(s-a infintat tribul),24,28,31,37,41 ,51,60,61 clasica 2
22,28,31,51 si 60 pierdute
24,37,41 clasica a doua respectiv 61 cei care au dorit ,au terminat in tribul castigator
Exact pe lumile mentionate au intrat triburile de samurai.
P.S-e usor de vazut pe tw stat,cu toate ca pot zice ca pe 60 ne-am propus sa batem dt-ul si nu ne-a iesit,iar pe 51 ne-am propus sa batem woc si ne-a iesit...
Am dat doar pe scurt lumile unde gasesti jucatori intrati cu noi care au terminat in triburile finale sau dupa caz unde nu ii regasesti in triburile finale
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48502

Roma a devenit febletea ta de cand nu ti-a acceptat alianta pe 51 si din mandrie, te-ai lasat de joc pentru ca iti stiai sansele acolo. Si fata de L61, Roma e in formatie completa

Nu voorbi de lumea 51 ca daca nu eram eu nu mai pupai tu lumea aia. Si in ziua de astazi regret ca nu am acceptat alianta cu RS-ul. Cum poti sa vorbesti tu despre lumea 51 cand voi doar a-ti fost cu capul la cutie iar la sfarsit ai facut si fuziune ca sa inchizi lumea, pe cand RS-ul chiar a jucat in comparatie cu marele trib propagandist ROMA
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Nu voorbi de lumea 51 ca daca nu eram eu nu mai pupai tu lumea aia. Si in ziua de astazi regret ca nu am acceptat alianta cu RS-ul. Cum poti sa vorbesti tu despre lumea 51 cand voi doar a-ti fost cu capul la cutie iar la sfarsit ai facut si fuziune ca sa inchizi lumea, pe cand RS-ul chiar a jucat in comparatie cu marele trib propagandist ROMA

nu-mi amintesc de tine..
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
imi amintesc cum ati fost asimilati de WW foarte usor. oricum nu puteati schimba nimic...doar amanati sfarsitul lumii maxim o luna...daca esti sickos...tu nici nu cred ca mai erai pe harta la vremea cand ati fost asimilati.
 

DeletedUser48502

imi amintesc cum ati fost asimilati de WW foarte usor. oricum nu puteati schimba nimic...doar amanati sfarsitul lumii maxim o luna...daca esti sickos...tu nici nu cred ca mai erai pe harta la vremea cand ati fost asimilati.

cat timp am jucat noi ca trib am fost pe locul 1 aproape dublu fata de loc 2, cat despre asimilati habar nu ai ce vorbesti bai baiatule, cand eu am renuntat sa joc deja facusem fuziunea pentru ca jucatorii mei sa castige lumea aia,si asa s-a intamplat, de-asta am spus ca daca acceptam alianta cu RS altfel erau lucrurile pe 51. asa ca lasati-ne si fugiti cu textele astea, propagandistilor.

Cea mai bună clasare: 1 26th July 2016
Cele mai multe puncte: 14,838,833 11th October 2016

daca va mai aduceti aminte, erati pe loc 3 sau 4 :)) si va bateati intre voi in nord, si acum va bateti in piepturi ca sunteti voi prea tari

se vede ca voi a-ti jucat lumea aia doar cu capul la cutie si nu stiti cum s-a castigat =)))))))))))))
lmfao am fost asimilati:)) deja se discutase de fuziune boi..in fine, lasati lumile 51 si asa mai departe ca deschideti subiectele degeaba
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
cat timp am jucat noi ca trib am fost pe locul 1 aproape dublu fata de loc 2, cat despre asimilati habar nu ai ce vorbesti bai baiatule, cand eu am renuntat sa joc deja facusem fuziunea pentru ca jucatorii mei sa castige lumea aia,si asa s-a intamplat, de-asta am spus ca daca acceptam alianta cu RS altfel erau lucrurile pe 51. asa ca lasati-ne si fugiti cu textele astea, propagandistilor.

Cea mai bună clasare: 1 26th July 2016
Cele mai multe puncte: 14,838,833 11th October 2016

daca va mai aduceti aminte, erati pe loc 3 sau 4 :)) si va bateati intre voi in nord, si acum va bateti in piepturi ca sunteti voi prea tari

se vede ca voi a-ti jucat lumea aia doar cu capul la cutie si nu stiti cum s-a castigat =)))))))))))))
lmfao am fost asimilati:)) deja se discutase de fuziune boi..in fine, lasati lumile 51 si asa mai departe ca deschideti subiectele degeaba
asta arata ca ai fost destul de noob de ai acceptat sa fi asimilat de tribul de pe locul doi.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Nu voorbi de lumea 51 ca daca nu eram eu nu mai pupai tu lumea aia. Si in ziua de astazi regret ca nu am acceptat alianta cu RS-ul. Cum poti sa vorbesti tu despre lumea 51 cand voi doar a-ti fost cu capul la cutie iar la sfarsit ai facut si fuziune ca sa inchizi lumea, pe cand RS-ul chiar a jucat in comparatie cu marele trib propagandist ROMA
ce a jucat RS pe 51?s-a chinuit o familie intreaga de samurai luni de zile sa il scoata pe ricautza si nu au reusit,iar noua ne-au trebuit 3 organizate sa ii facem sa dea stergere
 

DeletedUser48502

erenarun tu nu esti ala de mi-ai dat mesaj ca vrei sa te luam la noi atunci? cred ca tu esti ala:)
In fine, nu ai inteles nimic, o parte din echipa ne lasasem de joc atunci, iar sa fim siguri ca ceilalti vor castiga lumea am ales sa le fac fuziunea, acum nu va mai kk pe voi...Noi ne-am batut cu 3 triburi acolo si nu am pierdut in fata niciunuia, voi WW-ul v-ati batut cu United si imi plangeati in mesaje sa pun jucatorii sa-i atace. Schimba subiectul ca deja faceti lag pe aici
 

DeletedUser48502

ce a jucat RS pe 51?s-a chinuit o familie intreaga de samurai luni de zile sa il scoata pe ricautza si nu au reusit,iar noua ne-au trebuit 3 organizate sa ii facem sa dea stergere

RS-ul nu avea aliante la fel cum aveati voi prietene, se vede ca nici tu nu ai habar de lumea 51...woc-ul a rezistat acolo pentru ca le aruncam noi def-ul sa duca razboiul cu RS-ul, cand veniti sa deschideti subiecte de genul incercati sa fiti pe subiect nu pe langa el..trepadusilor
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
erenarun tu nu esti ala de mi-ai dat mesaj ca vrei sa te luam la noi atunci? cred ca tu esti ala:)
In fine, nu ai inteles nimic, o parte din echipa ne lasasem de joc atunci, iar sa fim siguri ca ceilalti vor castiga lumea am ales sa le fac fuziunea, acum nu va mai kk pe voi...Noi ne-am batut cu 3 triburi acolo si nu am pierdut in fata niciunuia, voi WW-ul v-ati batut cu United si imi plangeati in mesaje sa pun jucatorii sa-i atace. Schimba subiectul ca deja faceti lag pe aici
daca tu arati un singur mesaj ca eu am cerut sa vin la voi eu ma las de joc.pe lumea 51 am intrat cu un singur scop sa scoatem RS ptr lumea 41
 

DeletedUser48502

daca tu arati un singur mesaj ca eu am cerut sa vin la voi eu ma las de joc.pe lumea 51 am intrat cu un singur scop sa scoatem RS ptr lumea 41

tu ai vorbit sa intri la noi nu te mai kk pe tine acum..mesajele din joc nu le mai am, dar tu esti nu te mai da in spectacol:) fii barbat si recunoaste daca nu-ti aduci aminte asteapta 2 zile gandeste si posteaza apoi.
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
tu ai vorbit sa intri la noi nu te mai kk pe tine acum..mesajele din joc nu le mai am, dar tu esti nu te mai da in spectacol:) fii barbat si recunoaste daca nu-ti aduci aminte asteapta 2 zile gandeste si posteaza apoi.
Mars ca ai purici.noi doi nu am discutat niciodata pe joc.
 

DeletedUser42954

daca tu arati un singur mesaj ca eu am cerut sa vin la voi eu ma las de joc.pe lumea 51 am intrat cu un singur scop sa scoatem RS ptr lumea 41
Nu voi face nici istoria lui 41,nici a lui 51.Nu te voi felicita ca ai castigat 51 dar nici nu te voi critica ca ai pierdut 41 asta asa ca introducere.Stiam ca pe 51 ati intrat sa va luati revansa,in fine, nu conteaza ca ati fugit in partea cealalta a hartii cat mai departe de noi.
Hai sa iti zic principalul motiv al plecarii mele de acolo (de fapt a celor mai importanti jucatori de acolo pentru samurai).O generatie de nobili se putea cumpara cu 100 de pp-uri,cand am auzit de imprumutul facut de Patrikana 5000 lei de la Provident ,m-a pufnit rasul si nu am vrut sa ii dau nici macar satisfactia sa se poata bate cu noi,doar sa il las sa isi plateasca datoria cu dobanda aferenta la provident.Chiar a fost "baiat" de "baiat"
Pe 56 m-am intalnit cu el sat langa sat daca pe 51 cand eu aveam 10 sate el avea 100 pe 56 acelasi "baiat" cand eu aveam 8 sate avea si el tot 8sate,"magnatul"-citandu-l pe dicsie platea dobanda la provident.
Deci v-am batut pe 41,pe 51 :)) "magnatii" au castigat,iar pe 61 v-am umilit in 4 luni nu mai erati pe harta.Apropo, nu mai are Provident sucursala in Bucuresti?
Felicitari pentru 51:))
P.s- nu voi ati castigat razboiul,crede-ma ce zic,aliatii vostri au castigat. Daca un trib- nu mai multe, ieseau din alianta, era gata razboiul pentru voi acolo.
 

DeletedUser48502

Am incercat sa-i punctez si eu chestia cu aliantele dar el e in lumea lui..s-au chinuit sa innobileze united-ul si pana la urma au trimis invitatii, acum ei vorbesc sa se afle in treaba
 
Sus