Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser48502

Ma lasati gargara si haideti pe harta verzisorilor, ca de impresiile voastre suntem total plictisiti.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
vorbesc de 53 ca sa stie lumea ce ati facut de v-am dat backstab,lumea stie doar varianta neadevarata spusa de voi :) si vorbesc deoarece voi incepeti mereu si spuneti ca v-am dat backstab
Parca va dadea dreptate toata lumea, acum lumea stie varianta noastra? Plimba ma ursul, nici minciunile nu ti le ti minte.
 

DeletedUser48234

Parca va dadea dreptate toata lumea, acum lumea stie varianta noastra? Plimba ma ursul, nici minciunile nu ti le ti minte.

uita-te mai sus cine am spus ca ne dadea dreptate,voi vedeti si intelegeti numai ce vreti :)) daca nu vezi bine roaga-l pe tache sa-ti imprumute ochelarii
 

DeletedUser41053

vorbesc de 53 ca sa stie lumea ce ati facut de v-am dat backstab,lumea stie doar varianta neadevarata spusa de voi :) si vorbesc deoarece voi incepeti mereu si spuneti ca v-am dat backstab

Eu nu inteleg ce vrei tu sa ne arati aici cand unnamed a confirmat tot ce am spus noi in mai multe posturi atat pe L53 cat si pe L60. Tu ce vrei sa dovesti aici ca nu imi e clar? :confused: Nu tu ai fost cel care ne-a provocat pe L60 sa ne luam revansa daca avem curaj? Nu tu ai scris asta pe L53 ... vrei sa vin cu citate? Si dupa tu ai fugit in DT cu motive vai domne nu poti juca cu x si y in trib ... hai ma lasi cu scuzele astea de 2 bani. Ati stiut de la bun inceput ca v-o luati ... Oricum esti atat de ... incat nu realizezi ca te contrazici singur.

Bafta.
 

DeletedUser48234

Eu nu inteleg ce vrei tu sa ne arati aici cand unnamed a confirmat tot ce am spus noi in mai multe posturi atat pe L53 cat si pe L60. Tu ce vrei sa dovesti aici ca nu imi e clar? :confused: Nu tu ai fost cel care ne-a provocat pe L60 sa ne luam revansa daca avem curaj? Nu tu ai scris asta pe L53 ... vrei sa vin cu citate? Si dupa tu ai fugit in DT cu motive vai domne nu poti juca cu x si y in trib ... hai ma lasi cu scuzele astea de 2 bani. Ati stiut de la bun inceput ca v-o luati ... Oricum esti atat de ... incat nu realizezi ca te contrazi singur.

Bafta.

ai mai zis bafta de 3 ori si inca scri :)))))))) cand v-am provocat eu pe 60 ? vino cu citate te rog,unnamed o fi confirmat ca va lasat ca pe voi,a vazut omul ca nu are cu cine sa se certe dar mie imi place sa va dau apa la moara :)) am o satisfactie cand intrati toti in grup si va plangeti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

Cum ari fi putut "comunitatea" sa va dea dreptate, daca stiau doar povestea noastra ?:)))) Analfabet functional stiam ca esti, dar nici chiar asa :)

toata comunitatea inafara de cei ca voi,ar* inainte sa arati cu degetul asigura-te ca ai mana curata
 

DeletedUser48234

Ma uit pe profilul tau si joci de atati ani si nu ai nici o realizare,dar de gura pe extern nu te intrece nimeni
 

DeletedUser48234

esti purtatorul greenului pe extern dar in conferinta lor de incredere oare esti ??? :)))
 
Scor reacție
0
Pai nu stiu, sunt noob de felul meu, inca ma chinui cu sistemul de mentorat, de aia te si intreb pe tine :D
Lasand gluma la o parte, am impresia ca te referi la realizarea aia de castigator de lume, daca da, vars o lacrima pt tine si naivitatea de care dai dovada.
 

DeletedUser48234

Pai nu stiu, sunt noob de felul meu, inca ma chinui cu sistemul de mentorat, de aia te si intreb pe tine :D
Lasand gluma la o parte, am impresia ca te referi la realizarea aia de castigator de lume, daca da, vars o lacrima pt tine si naivitatea de care dai dovada.

asa o fi :)) ai si tu lacrimi? cred ca te-au molipsit pe 60 greenu cu povestile lor,impresioneaza toata tara,pe 32 le da cazul la romania te iubesc
 

DeletedUser48502

Daca joci undercover sau daca chiar nu joci, mergi te rog acolo unde joci si scrie :)
 
Sus