Roma VS Gentle+ RS

Scor reacție
98
image.png

Gj
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai dai multe mesaje de recrutare cu așa ceva?

Sa te văd la organizat cum mai ieși pe extern. Sa nu cumva sa nu mai postezi ca ne supăram.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da, dar echipa Roma v-a bagat cu fundul in poarta. Focul la ei, focul la ei :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
O grămada pp-URI? Doamne, abia am băgat 20 k. Credeam ca o grămada înseamnă peste 100 k.

Oofff, îți fac pe plac, o sa mai bag 50 k, sa refacem atacul, ca sa spargem ce voi refaceți in câteva ore :]]]] sunt curios cât de adevarat o sa fie asta peste 2-3 săptămâni.

Sa nu dispari de pe extern da? Te rog mult.

“Am nevoie de voi toți, fiecare jucător în parte, chiar și ultimul jucător din trib de 500 de puncte, daca el trimite sprijin cum am cerut, se va simți.

Felicitări tuturor !
Deci se poate !
#TEAMGENTLE

Al vostru Alin,”

Diferența e ca tu ai solicitat ajutorul la toți, noi am atacat doar 4. Ce o sa faci la 100? :]]]

Sa nu dispari de pe forum te rog.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
APP: salariile noastre au cel puțin 4 cifre, in euro. Și prima cifra nu este 0,1, 2 nici 3. Nu te mai panica, căci ne permitem sa dam cât vrem pe jocul asta.

Dragnea este foarte invidios pe noi.
 
Scor reacție
98
O grămada pp-URI? Doamne, abia am băgat 20 k. Credeam ca o grămada înseamnă peste 100 k.

Oofff, îți fac pe plac, o sa mai bag 50 k, sa refacem atacul, ca sa spargem ce voi refaceți in câteva ore :]]]] sunt curios cât de adevarat o sa fie asta peste 2-3 săptămâni.

Sa nu dispari de pe extern da? Te rog mult.

“Am nevoie de voi toți, fiecare jucător în parte, chiar și ultimul jucător din trib de 500 de puncte, daca el trimite sprijin cum am cerut, se va simți.

Felicitări tuturor !
Deci se poate !
#TEAMGENTLE

Al vostru Alin,”

Diferența e ca tu ai solicitat ajutorul la toți, noi am atacat doar 4. Ce o sa faci la 100? :]]]

Sa nu dispari de pe forum te rog.
4 jucatori din top 25
V-am zis, fara 5 academii, nu puteti :))
 
Scor reacție
98
APP: salariile noastre au cel puțin 4 cifre, in euro. Nu te mai panica, căci ne permitem sa dam cât vrem pe jocul asta.

Dragnea este foarte invidios pe noi.
Pai altfel nu sunteti in stare sa ne bateti doar cu roaba de pp si 200 de jucatori.. valoare
Vedeti sa nu va faceti de ras
 
Scor reacție
98
Noi daca pierdem, pierdem din cauza la pp-uri, pentru ca ati bagat foarte multe nu din cauza ca sunteti voi super jucatori, nu vedeti cum jucati, cu spioni, conturi suport(se stiu ele), mastercard, 10 aliante..
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
APP: salariile noastre au cel puțin 4 cifre, in euro. Și prima cifra nu este 0,1, 2 nici 3. Nu te mai panica, căci ne permitem sa dam cât vrem pe jocul asta.

Dragnea este foarte invidios pe noi.
Al meu are 5 :D

Noi daca pierdem, pierdem din cauza la pp-uri, pentru ca ati bagat foarte multe nu din cauza ca sunteti voi super jucatori, nu vedeti cum jucati, cu spioni, conturi suport(se stiu ele), mastercard, 10 aliante..
Hai nu mai plange pe aici ca vad ca deja iti pregatesti si strategia de iesit, just in case :rolleyes:
Trebuie sa-ti asumi ca o sa ai parte de multi dusmani in comunitate cand joci cum jucati voi :) Eu personal stii foarte bine ca am intrat doar pentru Gentle.
Altfel, nu uita ca noi v-am invatat cum se inchide o lume, ca sa nu mai zic de stegulete samd. :eek:
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Noi daca pierdem, pierdem din cauza la pp-uri, pentru ca ati bagat foarte multe nu din cauza ca sunteti voi super jucatori, nu vedeti cum jucati, cu spioni, conturi suport(se stiu ele), mastercard, 10 aliante..
Cam cate au bagat? Un estimat cineva?
Eu cred ca peste 1 mil de pp a tocat Roma pana acum
 
Scor reacție
98
Va laudati ca bagati bani multi ca sa ne scoateti, fara pp-uri nu sunteti in stare.

Doar asa se poate scoate Gentle ? cu mastercard ? Deveniti penibili


Hai spor pe harta !
 

DeletedUser48719

O grămada pp-URI? Doamne, abia am băgat 20 k. Credeam ca o grămada înseamnă peste 100 k.

Oofff, îți fac pe plac, o sa mai bag 50 k, sa refacem atacul, ca sa spargem ce voi refaceți in câteva ore :]]]] sunt curios cât de adevarat o sa fie asta peste 2-3 săptămâni.

Sa nu dispari de pe extern da? Te rog mult.

“Am nevoie de voi toți, fiecare jucător în parte, chiar și ultimul jucător din trib de 500 de puncte, daca el trimite sprijin cum am cerut, se va simți.

Felicitări tuturor !
Deci se poate !
#TEAMGENTLE

Al vostru Alin,”

Diferența e ca tu ai solicitat ajutorul la toți, noi am atacat doar 4. Ce o sa faci la 100? :]]]

Sa nu dispari de pe forum te rog.

"offf, îți fac pe plac, o sa mai bag 50 k" cu asta ti-ai aratat valoare de jucator, daca ai bagat 20k pp si ai stiut doar sa te dai cu capul de zid, felicitari! Valoare, tati, no?

Nu inteleg ce treaba are circulara , cu faptul ca te-ai aruncat in zid ca berbecul :))
 

DeletedUser48509

Lasa scuza cu pp-urile ca nu merge , in primele 10-15 zile da , dar daca sunteti buni asa cum spuneti ar trebui sa puteti recupera usor :p
 
Sus