Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser48719


Pe lume 1 sa perzi asa ceva, plus cam 90% din ce s-a pìerdut acolo la atacul lui markos, e rusinos :]]

Noi o sa avem atac iar, fiind magnati refacem repede :cool:

O sa va aparati pe extern data viitoare? :*

Se vede cat de "jucator" esti, nu prea esti constient ca ati tocat maxim o zi de recrutare per jucator..cat despre atacul vostru, pfuuu.. Si ziceati de Br ca face atac si il sparge ca noobul, iar, va dati singuri cu palma peste ceafa..

Magnati, se vede, aruncati in pp, parca nu este ziua de maine, dar si asa, magnati noobi(ma rezum la cei ca si tine, ce fac gura mare pe aici si isi dau iar si iar singurei cu sutul in fund..Asa mergi tu inainte ?)
 
Scor reacție
98
Se vede cat de "jucator" esti, nu prea esti constient ca ati tocat maxim o zi de recrutare per jucator..cat despre atacul vostru, pfuuu.. Si ziceati de Br ca face atac si il sparge ca noobul, iar, va dati singuri cu palma peste ceafa..

Magnati, se vede, aruncati in pp, parca nu este ziua de maine, dar si asa, magnati noobi(ma rezum la cei ca si tine, ce fac gura mare pe aici si isi dau iar si iar singurei cu sutul in fund..Asa mergi tu inainte ?)
Nu are rost sa te complici, ei sunt pe plus astazi, au rupt def.. ce conteaza cate zeci de mii de pp-uri la valoare lor ?
 
Scor reacție
98
roma.jpg
 

DeletedUser48627

Pentru ‘frustratii’ de pe L61 cu 3vs1
Ce a insemnat RS?
RS(toate alea 100 de academii si inca 500 de conturi fantoma) ... da, normal ca sunt 10 triburi de samurai cand la inceput de lume intra 200-300 de oameni(oameni, nu jucatori ... subliniez acest aspect).
By the way ... de ce intra asa de multi cu RS-ul? Pentru ca in RS nu exista internisti, hai sa mai fac 100 de sate si sa bag vreo 10 baieti la interne. Nu! Singurele interne de pe L61 in cadrul RS au fost Sky Kios si blabla1996 pentru vanzare de conturi si inca 10 oameni care nu au respectat ROI-ul(nu stii ce inseamna, search on Google) nu o data, ci de 3-4 ori.
Asadar ... asta inseamna RS. Nu internisti bagati la ‘mijto’/‘cu japca’.
Anyway ... ultima academie RS4 pe care am condus-o alaturi de sersil00 era formata din 20 de jucatori din tribul NoName.
Recrutari de pe harta? Hai sa vedeti ce fain am recrutat noi din United : Cand s-a desfintat NoName(+EoeL) 80% din jucatori au fugit in United. Ghinionul vostru ca la final, cand United si-a luat-o, noi am recrutat un numar minuscul, nesemnificativ de jucatori United/GGWP. Cei ce au venit eram ori jucatorii cu care am inceput pe lume, care au ramas in United pana cand alinutzu a avut ‘probleme’ ca asa am decis noi urmand dupa sa vina la noi(impreuna pana la capat, nu? Asa ca, ‘frustrati’ dragi de pe L61. RS nu a recrutat din United, efectiv si-a luat jucatorii inapoi.
Asadar ... RS = RS + 15-20 de jucatori din NoName(desigur, adunati si de prin EoeL).
Ce a insemnat United?
Blue Lions(B~L) asimilati de United ca si academie, SACRED asimilati de United ca si academie, 50% din jucatori NoName(care, desigur, au preferat sa fuga decat sa piardaonorabil), 50% din jucatori EoeL(idem), GGWP(cu recrutari aferente de pe harta si aliante cu juma’ de harta sa nu aiba probleme).
United = B~L, Sacred, NoName, EoeL, GGWP + United.
Asadar ... cum naiba sa nu pice United cand nu au facut altceva decat sa dezbine, sa recruteze si sa bage academii peste noapte la interne dupa ce trimiteau def-ul in granita(aici vorbesc de SACRED)?! Mari jucatori, mari caractere.
Asadar ... pentru acesti dragi ‘frustrati’ care zic de RS ca recruteaza toata harta. Mai baieti, mai maestre Dicsie ... take it easy. Macar RS-ul in frunte cu Mesagerul(pe care voi il tot blamati) ne-a aratat respect si au jucat dupa anumite principii! Nu ca voi, ‘magnati’
Dati un cacat de 200 de lei pe un cont cu 50 de sate ca, pana la urma, sa luati 10 sate din contul respectiv. Penibil.
Ah, inca o data felicit acei cativa jucatori Roma/United(se stiu ei) care da frate, tot respectul pentru ei, pentru caracter si pentru respectul aratat.
Aa ... haterii sa se abtina, please.
By the way ... daca chiar aveti ceva de comentat ma gasiti in privat, nu pe forum. Nu mai faceti spam aiurea. O statistica la 300 de mesaje. Da, felicitari dragi ‘frustrati’.
Auch, am uitat. Ala care o sa te trezesti ca ‘ba, unde esti pe harta ca nu te vad’ tin sa te anunt ca, din pacate, nu am timp(fuckin’ shit, am o viata reala... nu ca altii ).

Cu respect,
ACERSTYLE
 

malassss

member
Scor reacție
0
Nu inteleg de ce e atata cearta ?
Fratilor la voi jocul "Triburile" inseamna doar bagarea de pp-uri?
De ce nu ar fi o lume unde nu ar exista deloc pp-uri doar sa fie o limita.Atuncea va fi un gameplay frumos de la egal la egal nu sa vina 1 si in 4 zile are 8k puncte.
Pana atuncea degeaba va certati cu lumile anterioare sau precedenta!
Cand se va castiga o lume corecta cu pp-uri limitate atuncea sa va certati care e cel mai bun.
Pana atuncea tacerea.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
M-am oprit dupa 6-7 randuri din a mai citi propaganda si osanele ridicate RSului si cum intra toate vedetutzele frumoase si libere. Nu intereseaza pe nimeni.

Nu inteleg de ce e atata cearta ?
Fratilor la voi jocul "Triburile" inseamna doar bagarea de pp-uri?
De ce nu ar fi o lume unde nu ar exista deloc pp-uri doar sa fie o limita.Atuncea va fi un gameplay frumos de la egal la egal nu sa vina 1 si in 4 zile are 8k puncte.
Pana atuncea degeaba va certati cu lumile anterioare sau precedenta!
Cand se va castiga o lume corecta cu pp-uri limitate atuncea sa va certati care e cel mai bun.
Pana atuncea tacerea.
Unii dintre noi au jucat si dupa caz au castigat si lumi vechi, cu facilitati premium extrem de putine asa ca nu e cazul sa dramatizezi pe aici.
 

DeletedUser42559

Ba cate pp`uri mai aveti ca fac spume. Farmez zilnic pana-mi vine rau si deabia am sat de 3,7k pct
 

DeletedUser48719

Nu inteleg de ce e atata cearta ?
Fratilor la voi jocul "Triburile" inseamna doar bagarea de pp-uri?
De ce nu ar fi o lume unde nu ar exista deloc pp-uri doar sa fie o limita.Atuncea va fi un gameplay frumos de la egal la egal nu sa vina 1 si in 4 zile are 8k puncte.
Pana atuncea degeaba va certati cu lumile anterioare sau precedenta!
Cand se va castiga o lume corecta cu pp-uri limitate atuncea sa va certati care e cel mai bun.
Pana atuncea tacerea.

Degeaba, pe lumile fara pp se intra cu tonajul de suporti. Nu mai sunt jucatori din pacate, prea multi.
 
Sus