Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser13059

Scurt:32 nu a jucat RS,Geo te poate lamuri


acelasi rahat dar cu alt nume ati fost acolo, iar la final de lume una din alea 1000 triburi ce le-ati avut a fost redenumit in RS dar degeaba, credeati ca sperie pe cineva numele ala si o sa castigati lumea ? :)) din contra a devenit caterinca cand insfarsit ati iesit la iveala

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=2217214&type=&pn=-1

asa scurt

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=tribe&id=8447
 

DeletedUser

Telenovele Romanesti aka Triburile externa. Nts nts , ce va mai iubiti! :D
 

DeletedUser42954

acelasi rahat dar cu alt nume ati fost acolo, iar la final de lume una din alea 1000 triburi ce le-ati avut a fost redenumit in RS dar degeaba, credeati ca sperie pe cineva numele ala si o sa castigati lumea ? :)) din contra a devenit caterinca cand insfarsit ati iesit la iveala

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=2217214&type=&pn=-1

asa scurt

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=tribe&id=8447
Daca pe lumea 65 pun denumirea la trib Roma sau Woc,oare e Roma sau Woc?!!!
 

DeletedUser42954

Nu ai inteles ce trebuia,mesajul nostru e clar: "Aici,pe lumea 70,80,90....jucam doar pentru Roma"
Data viitoare vom intra in zona voastra,vom fi uni cu voi in trib,alti nu....
Cand vei recruta de pe harta va trebui sa te gandesti ca vei fi atacat la momentul oportun chiar de colegul tau.
Vom duce un razboi total in a distruge Roma din interior si exterior,in rest nu va conta nimic pentru noi.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
=]]]] bai guerrilla, mai usor, esti in jungla?

Ce zic conturile alea blocate? Sunt distruse din interior sau exterior?
 

DeletedUser42954

:))chiar nu conteaza,repet nu conteaza nimic decat sa va distrugem jocul
Cand cumperi conturi cu bani gheata din triburile de samurai,trebuie sa te gandesti ca ai facut din joc "mocirla" si vei avea parte doar de "mocirla"
 

DeletedUser42954

PSD-ul cumpara voturi,voi cumparati conturi
Chiar nu e nici o diferenta,vorba lui Iohannis:"penali"
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Ba ce filme aveti...
Mesagerule..no offense, dar strategia asta e de pierzator. Adica esti ca ala cel mai slab din clasa care face orice sa nu ia colegul nota mai mare. Nu mai bine ati juca jocul?
Si mai terminati cu penali si cu conturi cumparate. Ca pana la urma nimeni n-a fost obligat sa renunte la contul lui. Si daca au renuntat la conturi, asta spune ceva despre oamenii cu care te-ai Inconjurat. Fie ca atata pot, fie ca s-au saturat sa fie cu tine.
Crede-ma ca nimeni n-are vreo panica ca ati intrat voi sa faceti nush ce schema meschina. Toata lumea va ia in caterinca.
Ca tot a venit vorba de politica, esti un fel de Nicusor Dan care nu prea stie ce i se intampla si vei ajunge, ca si el, singurel.

Bafta
 

DeletedUser33394

Ce sa condamne? Era de acord cu toate miscarile Gentle, doar ca este suparat ca a fost dat afara din cauza internelor si acum incearca sa faca pe marele jucator care acuza

oare chiar trebuie sa ne certam si sa mintim in anumite cazuri?

Am jucat si eu pe contul ala si din cate tin minte, contul ala era pe primul loc la sate castigate de la inamici si acum zici ca a fost bagat la interne din cauza internelor?

Tine minte ca acest cont a fost cedat, ca nu am fost de acord cu backstabbul. Infine, nu am vrut sa ma amestec in treburile voastre, dar e urat cand zici asa ceva despre un jucator care tea ajutat (destul de mult) zic eu
 

DeletedUser48627

"Cine simte la fel, c-o voce prietenoasă,
Să le spună la penali să o ia încet spre casă...
Domnişoru', du-te acasă... Dragă, dragă, du-te acasă...
Nu ne pasă, du-te acasă... Du-te, du-te... Du-te acasă..."
 

DeletedUser13059

Daca pe lumea 65 pun denumirea la trib Roma sau Woc,oare e Roma sau Woc?!!!


atata timp cat eri acolo, jucatori din rs erau in tribul numit rs .. ce vrei sa zici ca era o iluzie ? faptul ca sunteti slabi ii o realitate si asta sa vazut peste tot unde ne-am intalnit cu tribul ala si mereu a luat bataie iar acum ocoleste lumile unde joaca si altii in afara de gentle, roma, united

atat puteti momentan, daca vrei sa vezi ca este asa se poate sa primesti o demonstratie si aici ca doar pe L59 ati intrat sa ajutati method contra noastra nu ? cum ar fi sa intram si noi putin aici langa marele ca sa ajutam roma si tare imi este ca ramaneti si fara aliati
 

DeletedUser42954

Fiecare joaca ce stie si cat stie.Probabil ai dreptate.Asa a zis un trib TOM cu Adiman si Alkes intemeietori ca e vrajeala si au ras de noi.
:))Pana cand s-au saturat de noi sa intram in fieful lor.
Era un coleg recrutat de pe harta,intr-o tara in care votul se da pe doi mici,zic eu tentatia e mare sa vinzi contul, cand primesti bani.Iar noi suntem foarte receptivi la coruptie si corupti.
P.S-a fost o initiativa solitara a lui Ionut care a vorbit in numele samurailor,cand am auzit ca vorbeste in numele nostru ,i-am atras atentia si-a renuntat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

nu stiu ce atentia ai atras ca si-a adus brigada si parca era si contul tau acolo in tribul ala facut de el, in fine

ne vedeam la joaca aici si promit sa nu fie trib cum a fost acel TOM de care nu stiu daca am auzit pana acuma si nici de acei 2 jucatori
 
Sus