Roma VS Gentle+ RS

Scor reacție
98
Aici nu este statistica finala
stas1.png

Din 24.12.2017 pana pe 15.02.2018. Ce 200 sate vorbiti ? Spune-mi intervalul unde erati voi cu 200 de sate pe plus.

Hai sa fim corecti
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
O pui pe aia cu United? Bre da penibil mai esti...ai uitat ca 2 academii nu le aveati in razboi...alooo, ce facem aici? daca-mi aduc bine aminte a inceput undeva prin decembrie razboiul, inainte de craciun sau inainte de 15 decembrie, United nu mai stiu cand a fost invins...bre, dupa ce ca esti tradator, ca de aici se vede cine e conducator adevarat (lasa-ma cu faza: asa a votat tribul sa tradam green ) mai esti si pamfletar.

Eu ti-am vorbit fix de roma vs gentle si GGWP / NWO cand au trecut la voi.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
O pui pe aia cu United? Bre da penibil mai esti...ai uitat ca 2 academii nu le aveati in razboi...alooo, ce facem aici? daca-mi aduc bine aminte a inceput undeva prin decembrie razboiul, inainte de craciun sau inainte de 15 decembrie, United nu mai stiu cand a fost invins...bre, dupa ce ca esti tradator, ca de aici se vede cine e conducator adevarat (lasa-ma cu faza: asa a votat tribul sa tradam green ) mai esti si pamfletar.

Eu ti-am vorbit fix de roma vs gentle si GGWP / NWO cand au trecut la voi.
Nu stii cum sa scoti statistica in care erati voi pe plus? Scoate tu una cum vrei, poate macar acolo sunteti pe plus.
 
Scor reacție
98
O pui pe aia cu United? Bre da penibil mai esti...ai uitat ca 2 academii nu le aveati in razboi...alooo, ce facem aici? daca-mi aduc bine aminte a inceput undeva prin decembrie razboiul, inainte de craciun sau inainte de 15 decembrie, United nu mai stiu cand a fost invins...bre, dupa ce ca esti tradator, ca de aici se vede cine e conducator adevarat (lasa-ma cu faza: asa a votat tribul sa tradam green ) mai esti si pamfletar.

Eu ti-am vorbit fix de roma vs gentle si GGWP / NWO cand au trecut la voi.
Din 24.12.2017 pana pe 15.02.2018.

United era in picioare, zimi te rog intervalul de timp cand erati voi cu 200 de sate pe plus ?
Toate academiile erau incluse in razboi

United a cazut pe 21.03, de atunci incep sa piarda sate in masa.
 
Scor reacție
98
O dai la intors acum ?
"United - Mai conteaza? Au fost invinsi si gata, ce conteaza, e ca atata timp cat United + Roma erau pe harta, Gentle si Rs, erau pe minus, RS cu 25 + sate, Gentle 200 +, asta in conditiile in care multi erau deja recrutati in gentle si rs din fostul ggwp."

Si ce academii lipsesc ?
s11.png
 
Scor reacție
98
O pui pe aia cu United? Bre da penibil mai esti...ai uitat ca 2 academii nu le aveati in razboi...alooo, ce facem aici? daca-mi aduc bine aminte a inceput undeva prin decembrie razboiul, inainte de craciun sau inainte de 15 decembrie, United nu mai stiu cand a fost invins...bre, dupa ce ca esti tradator, ca de aici se vede cine e conducator adevarat (lasa-ma cu faza: asa a votat tribul sa tradam green ) mai esti si pamfletar.

Eu ti-am vorbit fix de roma vs gentle si GGWP / NWO cand au trecut la voi.
Si vezi ca nu mi-ai raspuns la mesajul cu multiaccont, chiar tu ai zis live ca jucati cu manevre
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
N-am zis ca am jucat cu multi account, eu jucam la voi, iar la mine juca altcineva, de ce interpretezi?

Ti-am zis legat de academii, NWO / GGWP cand au trecut la voi, sau ce, acum nu ii mai pui? :D
 
Scor reacție
98
N-am zis ca am jucat cu multi account, eu jucam la voi, iar la mine juca altcineva, de ce interpretezi?

Ti-am zis legat de academii, NWO / GGWP cand au trecut la voi, sau ce, acum nu ii mai pui? :D
GWPP cand au trecut la noi, deja United cadea in aer liber.

NWO daca au trecut la noi, au intrat la noi in academii, deci statistica de mai sus este live.

Asa este, pe contul tau juca altcineva si tu jucati pe altcont in Gentle, pff.. mai incearca, mai baga o fisa
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
GWPP cand au trecut la noi, deja United cadea in aer liber.

NWO daca au trecut la noi, au intrat la noi in academii.

Aaaa, ai probleme cu memoria? Tocmai ce ti-am spus ca am dat 1 organizat jumate pe alea 2 triburi, care practic erau tot ale voastre.

Bag cate fise vreau, nu crezi e problema ta, fa ticket, inca am sat pe 61.
 
Scor reacție
98
Toate triburile NWO si-au schimbat numele in R III IV V VI, doar unii jucatori au venit la noi(in academiile noastre) deci nu exista alt trib in plus care nu este in statistica.

Statistica adevarata este cea de sus LIVE, dau sitter cui vrea pe lumea 61 sa vada..
 
Scor reacție
98
Ati luat 57 de sate, atunci aveam pna cu N.W.O, atunci jucatorii NWO au iesit din cauza voastra si au facut trib, pentru ca voi le bagati oamenii la interne.. noi nu am sprijinit NWO atunci, dupa ce au plecat ati dat in ei, nu aveau deff deloc, erai fara lideri. Asta este realizarea voastra? Ati dat pe niste jucatori care au iesit de la voi din cauza voastra ? :))
 
Scor reacție
98
Ati luat 57 de sate, atunci aveam pna cu N.W.O, atunci jucatorii NWO au iesit din cauza voastra si au facut trib, pentru ca voi le bagati oamenii la interne.. noi nu am sprijinit NWO atunci, dupa ce au plecat ati dat in ei, nu aveau deff deloc, erai fara lideri. Asta este realizarea voastra? Ati dat pe niste jucatori care au iesit de la voi din cauza voastra ? :))
 

DeletedUser42954

Daca as fi primit un leu de fiecare data cand am auzit replica asta in jocul asta, aveam o mica avere acum. Cine v-a oprit sa eliminati din timp tradatorii si spionii?sau de ce voi nu ati luat sate de la tradatorii si spionii nostri?

Legat de statistica de mai sus, eu m-am referit foarte clar la un interval de timp, nu la statistica finala. Ai statistica pe intervalul respectiv? Nu. Dar o dai in balarii aici cu noi cu statistica de final. Vrei sa va repet ca ati castigat razboiul?
Daca ne referim la primele luni din an, era perioada cand noi luam sate de la voi si voi luati sate din zona ggwp. Sau nu e asa?:))
Enyx stii care e problema mare a Romei? Spargerile de conturi si cumpararea conturilor(aceasi problema ca dt-ul)
Iar faptul ca tu tolerezi asa ceva in trib si contribui ca jocul sa devina o mizerie nu e un lucru pozitiv
Personal,nu m-a interesat 61. Cedez satele,nu ma intereseaza 64 decat sa incurc trisori,unde veti intra vom fi noi,nici macar nu conteaza daca o sa castigam sau nu.
Intr-un cuvant ducem razboi impotriva "penalilor".
 
Scor reacție
98

Erau jucatorii de pe continentul vostru, si stii bine ca au iesit pentru ca ati bagat pe nu mai stiu cine la interne, ei si-au facut trib iar noi i-am trecut la pna ca sa va bateti intre voi acolo, dar ei nu au avut def de la noi, voi ati dat in jucatorii plecati de la voi, nicidecum in vreun aliat sau academie Gentle :)) Degeaba incerci sa o intorci.. Vreau sa vad alea 200 de sate pe plus nu balariile astea pe care le scrii
 
Sus