Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser13059

Iao cum vrei dar USA o jucat destul de bine aici pe l60 JR ma avea pe mine langa el :)

U ai facut pe l60 ?


eu ? cred ca v-am luat mai multe sate decat ai avut tu total, parca 1-2 organizate in care au fost luate sate multicele, sitter e la organizatele voastre in care ati luat 0 sate, nimic special si cum ziceam jr ala degeaba te avea langa tine ca si-a luato in freza cand am fost pe contu ala de langa el
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48449

eu ? cred ca v-am luat mai multe sate decat ai avut tu total, parca 1-2 organizate in care au fost luate sate multicele, sitter e la organizatele voastre in care ati luat 0 sate, nimic special si cum ziceam jr ala degeaba te avea langa tine ca si-a luato in freza cand am fost pe contu ala de langa el

Bravo tiè, inseamna ca ai jucat bine dupa ce mam lasat.

Nu stiu despre c’è organizate vb.. eu personal Am paricipat la 2 organizate unu cu tribù iar al 2lea io singur de fiecare daca am luat sate pe banda :D ( vezi TW stats ) cred ca nu vb despre acelea:) ceea c’è sa int dupa ce am lasat contu in sitter cand a inceput l62 nu ma priveste.
 
Scor reacție
0
Tw-stats'ul tau zice ca ai luat 2 sate din Mnks si 0 din Green in 2 luni jumate de razboi. Cand ai vazut ca te iau hore si saifer la ture ai lasat contul:)). Din cate tin minte parca ai vrut sa-ti recapeti si prejudiciu de cateva sute de $$$$ pe care l-ai bagat degeaba
 

DeletedUser48449

Tw-stats'ul tau zice ca ai luat 2 sate din Mnks si 0 din Green in 2 luni jumate de razboi. Cand ai vazut ca te iau hore si saifer la ture ai lasat contul:)). Din cate tin minte parca ai vrut sa-ti recapeti si prejudiciu de cateva sute de $$$$ pe care l-ai bagat degeaba

Nu am participat la razboiu cu green/mnks dar eram pe punctu sa. Am participat la razboiu acela cu Winter is Leaving Just in Zig Zang unde am fost lider de de parte in razboi. Nu stiu cine is aia dar sigur de aia mam lasat:) Facusem o promisiune la un prieten si o trebuit so respect. Nu iam bagat degeaba iam bagat din placerea de al juca boss
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Bravo tiè, inseamna ca ai jucat bine dupa ce mam lasat.

Nu stiu despre c’è organizate vb.. eu personal Am paricipat la 2 organizate unu cu tribù iar al 2lea io singur de fiecare daca am luat sate pe banda :D ( vezi TW stats ) cred ca nu vb despre acelea:) ceea c’è sa int dupa ce am lasat contu in sitter cand a inceput l62 nu ma priveste.

Multumim ca te-ai lasat :) cat ai jucat tu am jucat slab, dupa ce ai renuntat am inceput sa miscam si noi ceva :)))


Tentativa de jucator ce esti, tu pe langa ca esti noob esti si bolovan :))) tot ma intreb cum ati reusit sa fiti toti pokemonii in acelasi trib:)) mnezaul vostru ca pe toate lumile ati fost covoare
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Fugi cu aladin pe covor si poti sa iei cercu ala cu tine stati in interiorul lui si va babarditi poate din doi noobi iese ceva specie noua de jucator
 

DeletedUser48449

Defineste cuvantu noob ce insemna pentru tine cu cat mai multe detali

1.
2.
3.
Etc..
 

DeletedUser48449

Tu chiar trebuie sa expui aici tot ce visezi noaptea?Trezeste-te la realitate,da-ti 2 palme sa iti revi.o_O

Lasal ca nu stie ce zice.. ii limitat nai cei face:)

Urs uite Hary era unu din putini jucatori care erau in mijlocu la winter si clanu si o triumfat prin efort

Toate triburile au jucatori slabi ( aceia support sau care au putin timp si prefera sa joaca def ) dar sunt jucatori in DK cu care am jucat aici pe l60 care au jucat la un alt nivel iar hary e unu din ei.

Ca un trib are mai multi ca altu asta e alta poveste.. cel mai usor e sa fi critic ( tu critici si farà argumente ) tocmai de aia nai sa vezi vreo statuie ridicata unu critic.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Ce sa stie hary ca la primu organizat o zburat din top25 marele jucător, stou tu de la inceputul lumii esti un simplu barbar pe harta, ce te trezesti tu sa faci glume ieftine pe aici suport mic ce esti? aladine tu ia-ti patine pe lumile pe care joci

I-ote ba la nabii ăștia ca o prin glas dupa ce ca sunt călcati pe cap pe harta
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ce sa stie hary ca la primu organizat o zburat din top25 marele jucător, stou tu de la inceputul lumii esti un simplu barbar pe harta, ce te trezesti tu sa faci glume ieftine pe aici suport mic ce esti? aladine tu ia-ti patine pe lumile pe care joci

I-ote ba la nabii ăștia ca o prin glas dupa ce ca sunt călcati pe cap pe harta

Defapt la al 2 lea organizat,dar e ok,nu iti face griji tu pentru satele pierdute de mine.Incearca sa iti faci griji pentru inteligenta ta,cu fiecare postare pe aici da pe afara.
 

DeletedUser48449

Sa zbori la un organizat nu te face jucator slab.. pe mine ma atacat 30+ jucatori din top50 plus 20+ din top100 pe l47 asta ma face slab ?

Lumea ati castigato nu va contrazice nomeni dar sa faci toti jucatori slabi dintrun trib pentru ca AU pierdut mi se pare aberant, e corect sa se zica AU avut jucatori buni mai multi.

Eu nam nici o problema sa apreciez un jucator care joaca bine Chiar daca e dusman Omu ii bun bravo lui nus Hater
 

stou

member
Scor reacție
0
Samy ia si tu cercul mare jucator ce esti castigi si tu o lume si nu mai poti de arogantza hai fugi usor la vale
 
Sus