Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Scor reacție
0
Lumea ati castigato nu va contrazice nomeni dar sa faci toti jucatori slabi dintrun trib pentru ca AU pierdut mi se pare aberant, e corect sa se zica AU avut jucatori buni mai multi.

Nu sunt toti slabi, sunt si cativa jucatori buni, au fost si in DT, poate din cauza lor au rezistat atat goloie si alexutza.

Dar tu esti un slab, bagi 100000 de pp'uri la inceput te duci ca nebunu si te lauzi ca ii scoti pe unii care sunt probabil la prima lor lume. Cand incepi sa dai de greu incepi sa fugi si sa zici ca ai batut tot cat ai jucat. Macar de bagai pp'urile alea cu un rost .

Cu ursul sau cu samy tu nu te poti compara nici daca mai joci 1000 de lumi. E diferenta de mentalitate foarte mare
 

DeletedUser13059

au iesit balenele la suprafata ^^

doar cand am vazut tribul "winter" deja ii clar ce jucator esti :)))) in plus dk dt sa vazut ce poate sa faca pe harta atunci cand platforma nu are efect, daca ne uitam la mesajele voastre de la inceput de lume erati toti cu aripi aici dupa ce ai castigat 2-3 lumi in care ati fost pe pilot automat si cumparari fara numar dar alea nu conteaza :)) iar acuma daca ati luat-o in freza in stil usor elegant ati inceput sa va rupeti pozele intre voi si banari de conturi intentionat cum a facut goloie ca sa aibe motiv de a renunta... asta e

pana una alta sa vina favola sa o consolam
 

DeletedUser48449

Nu sunt toti slabi, sunt si cativa jucatori buni, au fost si in DT, poate din cauza lor au rezistat atat goloie si alexutza.

Dar tu esti un slab, bagi 100000 de pp'uri la inceput te duci ca nebunu si te lauzi ca ii scoti pe unii care sunt probabil la prima lor lume. Cand incepi sa dai de greu incepi sa fugi si sa zici ca ai batut tot cat ai jucat. Macar de bagai pp'urile alea cu un rost .

Cu ursul sau cu samy tu nu te poti compara nici daca mai joci 1000 de lumi. E diferenta de mentalitate foarte mare

Evident ca sunt slab :) odata am luat atacantu 3x consecutiv :D Oricum vezi ca pe TWstats se vede ce am inobilat si de la cine si nai sa vezi first timers:) cred ca ma apropiu de aceea suna in total :) care e tribu care a bagat cele mai multe pp ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Woow 3x agresor :D:D:D ii chiar dificil sa faci asta, cat despre ppuri au bagat mai mult cei care isi permit, de ce crezi ca acolo sunteti unu si unu ? Noobi = minimul pe economie, daca tot ai vrut explicatie
 

DeletedUser24948

Woow 3x agresor :D:D:D ii chiar dificil sa faci asta, cat despre ppuri au bagat mai mult cei care isi permit, de ce crezi ca acolo sunteti unu si unu ? Noobi = minimul pe economie, daca tot ai vrut explicatie
Pai la cate pp am bagat eu, dupa logica asta eu ar trebui sa fiu maestru in triburile :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24948

Fetitelor, cum este sa te tot aperi degeaba?
Ma tot intreb cum ti-a rezultat tie analogia asta... Sa inteleg ca tu esti baietel? Si asta se datoreaza faptului ca vei castiga lumea 60? Pai daca nu castigai, ramaneai pe viata fara slit pe dreapta??? Fugi in ploaie ca poate o sa-ti creasca :)))))
 
Scor reacție
0
Evident ca sunt slab :) odata am luat atacantu 3x consecutiv

Vezi ca ti-ai gresit cariera "atacantule"



Adi vezi ca ai o interna de dat afara.

117699_thumb
Hannibal37 34 0 464 0

Da urat la trib
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Sunteti fara speranta...se vede cata frustrare ati adunat in voi,acum ca ati castigat lumea suntem cu constiinta impacata deoarece existau sanse mari sa va vedem la stiri.:oops:
Dupa cum i-am spus si lui Hannibal, din modul cum se comporta / aducea injurii / abera, in niciun caz nu sunt eu cel cu frustrari :) Eu sunt foarte amuzat de cat de guraliv era, si totusi a ales sa iasa din scena intr-o maniera... sa zicem prosteasca :))
 
Scor reacție
0
Sunteti fara speranta...se vede cata frustrare ati adunat in voi,acum ca ati castigat lumea suntem cu constiinta impacata deoarece existau sanse mari sa va vedem la stiri.:oops:

KqMGaST.png
Daaa, suntem "frustrati" ca inca nu ti-am luat toate satele =)) Aladine asta-i "jucatorul" pe care il ridicai tu in slavi? =))
face sabloane :)) a zis ca nu se lasa pana nu nimereste formula ta magica :D

E prea noob "spartanul" nu-l duce capul la asemenea fineturi, din pacate nici pe post de ucenic n-ar fi bun :(
 

hary10

member
Scor reacție
1
KqMGaST.png
Daaa, suntem "frustrati" ca inca nu ti-am luat toate satele =)) Aladine asta-i "jucatorul" pe care il ridicai tu in slavi? =))


E prea noob "spartanul" nu-l duce capul la asemenea fineturi, din pacate nici pe post de ucenic n-ar fi bun :(

Absolut,nu prea are relevanta statistica aia,satele alea era logic ca sunt pierdute odata ce l-ati luat pe insidious,deci te umfli in pene degeaba...ati mai luat ceva sate de la mine prin margine tot de pe partea voastra dupa ce au disparut ceva sate si au ramas izolate...e ok,dar in rest cam greut.Intr-un final le voi pierde pe toate,dar ma mai distrez putin cu voi.
 
Scor reacție
0
Esti slab, degeaba incerci s-o dregi ca la ploiesti =)) Auzi ca sa distreaza cu noi, ne donezi sate atat, defapt ne donati sate, sunteti interne de lux nimic mai mult. Chestia trista e ca voi chiar aveti impresia ca e o performanta sa nu te stergi, dragii mei performanta e cand nu pierzi sate la kilogram in ciuda harti nefavorabile voua :rolleyes:
 

hary10

member
Scor reacție
1
Esti slab, degeaba incerci s-o dregi ca la ploiesti =)) Auzi ca sa distreaza cu noi, ne donezi sate atat, defapt ne donati sate, sunteti interne de lux nimic mai mult. Chestia trista e ca voi chiar aveti impresia ca e o performanta sa nu te stergi, dragii mei performanta e cand nu pierzi sate la kilogram in ciuda harti nefavorabile voua :rolleyes:

Imi pierd timpul degeaba cu tine...
 
Sus