Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser24948

cum sa zici ca i-ai facut doar prosti ? daca ii faceai prosti nu se supara nimeni pentru ca aia stiau si ei si voi doar sunteti o familie acolo si normal sa semanati intre voi, ai uitat ca v-am invadat conferinta si eram voce cu voi in multe seri in care vorbeati numai prostii mai mari ca voi .. sa ii faci ceva la pelican ca te pricepi din ce am auzit
Nu mai bea ca faci urat. Eu nu am fost niciodata in confa dt, deci nu stiu ce ai invadat tu, dar probabil confa lor. Iar cu facut prosti, poti verifica chiar cu ei, daca tot ai si tu discutii d'astea de banca de la poarta, cu inflorituri si pocnitori, Ia un servetel si da-ti pe la bot, ca esti maro.
 

DeletedUser13059

nu stiu care ii cu maro, la cat ne-am ... pe voi cred ca tu ai nevoie sa te stergi si nu doar la botic, chiar daca acolo esti cel mai mult

era conferinta dt alaturi de academia lor dk unde ai spus treburile alea am uitat sa precizez treaba asta, dar eram obisnuiti doar cu dt pentru ca dk erau doar o academie care era lasata la jucariile lor atata tot, oricum imi place ca tu inca ai impresia asta buna despre tine, esti aproape jucator daca continui tot asa
 

DeletedUser48449

Vezi ca ti-ai gresit cariera "atacantule"



Adi vezi ca ai o interna de dat afara.

117699_thumb
Hannibal37 34 0 464 0

Da urat la trib

Fal 4x Consecutiv maestre :eek:

Care ar fi cariera potrivita?
 

DeletedUser24948

nu stiu care ii cu maro, la cat ne-am ... pe voi cred ca tu ai nevoie sa te stergi si nu doar la botic, chiar daca acolo esti cel mai mult

era conferinta dt alaturi de academia lor dk unde ai spus treburile alea am uitat sa precizez treaba asta, dar eram obisnuiti doar cu dt pentru ca dk erau doar o academie care era lasata la jucariile lor atata tot, oricum imi place ca tu inca ai impresia asta buna despre tine, esti aproape jucator daca continui tot asa
Ati castigat, sunteti mai buni pe lumea asta, am mai spus asta, dar daca asta inseamna ca ..., pai tu cum ai iesit din el???? Cu dinamita? Ai sapat tunel? :))) Si ca sa vezi cat d'ala mananci, mai verifica-ti sursele, mancatorule si eventual sa le dai si lor servetele ca ati mancat acelasi fel, era conferinta DK, unde au fost adaugati jucatori din DT (nici macar toti) si eu am spus exact asta: "mancam bataie pentru ca DT sunt prosti", singurele injuratori au fost spuse de unul din DT si imi erau adresate. Cine are alta poveste sa vina aici sa spuna public... dar din pacate pentru tine nu exista alta iar tu esti oficial un simplu mancator ,dovedit. Fugi pe banca la poarta si sa revii cand inveti sa castigi, aparent este mai greu decat sa inveti sa pierzi.

PS: A nu se intelege ca vorbele murdare aruncate de astfel de caractere, stirbesc cu ceva victoria green-mnk. Felicitari!
 

stou

member
Scor reacție
0
Confirm cele spuse de foka iar dupa ce a spus acele cuvinte a fost scos de pe voce , 70%din jucatorii dt au parasit acea conferintza unii injurandul pe foka daca tot se dezgroapa mortii astea sunt sicriile .Restul e cancan inventat de cine nu are nimic mai bun de facut.
 
Ultima editare:

hary10

member
Scor reacție
1
nu stiu care ii cu maro, la cat ne-am ... pe voi cred ca tu ai nevoie sa te stergi si nu doar la botic, chiar daca acolo esti cel mai mult

era conferinta dt alaturi de academia lor dk unde ai spus treburile alea am uitat sa precizez treaba asta, dar eram obisnuiti doar cu dt pentru ca dk erau doar o academie care era lasata la jucariile lor atata tot, oricum imi place ca tu inca ai impresia asta buna despre tine, esti aproape jucator daca continui tot asa

Tu cred ca ai probleme,dar mari...conferinta DK nu a fost invadata niciodata de vreun jucator de al vostru si discutile cu DT au fost purtate pe conferinta DK,doi la mana,ati spus ca avem platforma,noi am avut 3 jucatori banati pentru scripturi ilegale,voi ati avut jumate din trib banat pentru scripturi ilegale si asta se poate demonstra,singurii jucatori de la voi care nu au script/platforma sunt jucatori mici,dar si aia sunt in sitere si va puteti folosi scripturile/platforma pe ei.Deci care merge pe pilot automat?Intr-o alta ordine de idei ai castigat o lume,dar ai pierdut 3 in fata DK-DT.
Te asigur eu ca Adi e jucator,din pacate tu nu esti nici jucator,dar nici om.
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Am vazut ce puteti :)) chiar numa jucatori unu si unu acolo, pe toate lumile ati fost facuti varza dar voi tot ca vedeti jucatori

Hai sictir...
 

DeletedUser24948

Cand te prindem cu minciuna pe un profil, vii si postezi de pe altul? :))) Hai mars (ala frantuzesc, a nu se interpreta ca injurie) ma mancatorule, esti un mincinos penibil!
 

DeletedUser30525

Felicitari Green! Dupa 3 luni de cand stiam ca lumea e pierduta datorita aliatilor ati reusit si voi un organizat :)

Parerea ta
As putea sa spun acelasi lucru despre dk de la inceputul razboiului cu green dar nu mai are rost
3 luni sau 6 luni oricum nu mai conteaza atata timp cat rezultatul e acelasi.
Nu ne grabeste nimeni

Felicitari castigatorilor ati fost mai buni pe lumea asta , tin sa precizez cateva nume Ciupanezu ,sorin08 ,quizz ( cu iei am avut deaface mai mult) super baieti jos palaria cel putin pt modul cum am dialogat dealungul jocului pe aceasta lume.
Cu sigurantza exista si alti oameni de calitate atat in green cat si in mnk dar nu am avut ocazia sa conversez cu iei deci nu ii pot nominaliza .
E un joc si trebuie sa il tratam ca atare au fost arogantze de ambele parti unele foarte bine punctate altele foarte nesarate dar ar trebui sa le lasam in urma si daca ne vom intalni vreodata sa bem o bere impreuna si nu sa ne injuram.
Sincere felicitari si sa ne revedem cu bine si pe lumile viitoare .
Multa bafta tuturor celor implicati pe lumea 60 !!!

Tot respectul stou
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cand te prindem cu minciuna pe un profil, vii si postezi de pe altul? :))) Hai mars (ala frantuzesc, a nu se interpreta ca injurie) ma mancatorule, esti un mincinos penibil!


Degeaba vrei sa te scoti, pe fiecare lume ai fost acelasi adiflok, foka cum iti zic fetele pe aici, minciuni minciuni ? De ce tot urlii ca sunt minciuni ? Ati fost si ramaneti niste incompententi care ati ajuns sa va faceti se cacao in toate felurile posibile si onsa va faceti mereu ;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Si uite asa a aparut o noua culme :
Care este culmea prostiei ?
Sa fii urssmircea.


Tubcad ca de careva zile imi lasi aici mesaje chiar daca ai vazut ca te cam ignor, nu stiu cine esti si nimic nu ma intereseaza dar vad ca ai copiat mesajul meu de acum 2 ani cand era la fel scris dosr ca era bagat alexutu, ma bucur ca sunt o sursa de inspiratie pentru tine, este trist ca doar atat poti
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
:))) Isi mai face un cont pe extern,de pe astea doua s-a facut de ras destul:oops:
Am doar 1 cont copilas, nu am nevoie de 100 conturi pentru extern, alea le tin suport la inceput de lume (facepalm)

Tu la fel cine esti ? Deja 2 anonimi imi vorbiti direct fara sa va cereti voie hmm.. de cand si pana cand toate astea ?


Dosr daca nu ati supt din acelai loc cand erati mici, atunci exista o explicatie
 

hary10

member
Scor reacție
1
Am doar 1 cont copilas, nu am nevoie de 100 conturi pentru extern, alea le tin suport la inceput de lume (facepalm)

Tu la fel cine esti ? Deja 2 anonimi imi vorbiti direct fara sa va cereti voie hmm.. de cand si pana cand toate astea ?


Dosr daca nu ati supt din acelai loc cand erati mici, atunci exista o explicatie

S-au dus si ultimii doi neuroni pe care ii mai aveai, hai du-te in lumea ta nu mai plictisi oamenii pe aici.Din pacate pe lumea asta sunt multe exemplare ca tine.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Exemplare care au dat cu voi de pamant la fiecare organizat, diferentanii ca la voi 10 oameni stand pe sitterre fac ce face aici 1 om, hai gura mare ca vine urmatoru organizat si trebuie sa ne bagam iar nobilii in satele voastre
 

DeletedUser41053

Doar ca idee, dk-ul s-a ciondanit cu suits-ul pana in ultimul moment, nu a fost nici o "intelege ascunsa"
Cine a venit din suits, a venit doar din simplul motiv ca le-ati dat backstab, nimic mai mult :p
Nu inteleg ce ti se pare anormal ca au venit jucatori in dk dupa ce i-ati ars pe la spate, voiai sa fie carne de tun pt voi ?:))

Dar ce esti fraier sa recunosti acum?! :eek: Nu ati recunoscut cumpararea de sate si conturi nici cand am adus dovezi.
 

DeletedUser9326

Daca tot e sa despicam firul in 4, hai sa o facem cum trebuie
Pe termen lung, Suits a fost de la bun inceput alaturi de DK si DT doar ca nu a apucat sa isi faca manevra deoarece au fost luati pe sus de Green.
In conducerea Suits erau 2 personaje destul de cunoscute in aceasta comunitate datorita caracterului pe care il au, james tzepiah si papaya. Atat in Suits cat si in DK erau multi jucatori care pe L57 au jucat in acelasi trib, in Nip, sub conducerea lui james tzepiah ( Suits ) si zich, nutz ( DK). In schimb, de partea cealalta, papaya ( intemeietor Suits) era bun prieten cu legenda tribala lllalex ( DT) care a disparut subit in momentul in care i s-au terminat internele, in momentul in care Suits a cazut papaya a fugit in DT.

Un exemplu clar care sustine ce am spus mai sus ar fi satul cedat de papaya in mijlocul MnK.s lui goloie pe vremea cand noi aveam PNA cu Suits.
Nu va acuza nimeni de nimic, ati incercat dar macar asumati-va responsabilitatea. A fost o lume frumoasa in care alianta MnK.s - Green a dovedit ca e mai capabila, felicitari tuturor celor care au participat si toata stima pentru cei care inca sunt pe harta.
 

DeletedUser24948

Degeaba vrei sa te scoti, pe fiecare lume ai fost acelasi adiflok, foka cum iti zic fetele pe aici, minciuni minciuni ? De ce tot urlii ca sunt minciuni ? Ati fost si ramaneti niste incompententi care ati ajuns sa va faceti se cacao in toate felurile posibile si onsa va faceti mereu ;)
Iar te faci ca nu stii care-i minciuna, atat de mult desconsideri comunitatea ca iti "uiti" "povestile" pe pagina urmatoare de forum si speri sa nu se prinda nimeni. Nu discutam competenta sau incompetenta mea, una peste alta, cel putin pe lumea asta si pe restul pierdute de mine, cu siguranta n-am fost vreo mare scula, si din cate imi amintesc eu am recunoscut mereu cand altii au fost mai buni, MINCINOSULE, vorbeam de ce tot sustii tu ca ai invadat si ce spui tu ca as fi spus eu, iti reamintesc eu, esti un mare mancator... chiar ma intreb, urs??? pai de de urs mananci :))))
 

DeletedUser41053

Acolo n-a existat un pna de 3 zile, a fost doar unul de 24 ore si nici ala nu a fost respectat, s-a atacat dupa cateva ore pe satele unde a fost deful trimis la 30 ore in granita cu dk.
Sa fim seriosi, e o penibilitate sa spui o minciuna ca asta pe extern doar ca sa pari un om corect

Care granita mah?! Intre DK si suit a fost winter, daca nu iti aduci aminte si suits aveau pna cu winter. Langa voi, suits aveau maxim 10 sate si cam pe atatea aveam si noi.
 
Sus