Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Morisake

member
Scor reacție
0
ksi225 sa mananci terminatia la dk dimineata :D
tu esti oricum pierdut.

e un atac simplu pe bonus si acum tot dk e scriptat si alte teorii conspirationale :))
 

DeletedUser46566

Tanti jucatoare favola, vrei sa insinuezi cumva ca dai atacuri de pe conturi ce nu iti apartin? altfel nu-mi imaginez de ce ai da atacuri de pe tableta in timp ce de pe contul propriu dai de pe computer? :rolleyes:

Ai face bine sa mergi un pic pe la scoala, se pare ca nu stii sa citesti, inca. Unde am spus ca dau atacuri de pe pc si tableta in acelasi timp?? Controleaza-te sau esti frustrat caci stii ca nu ai cu ce ma prinde, sunt una dintre singurii care inca mai joaca corect.

Spor la aruncat cu acuze si jigniri, la asta va pricepeti de minune!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ai face bine sa mergi un pic pe la scoala, se pare ca nu stii sa citesti, inca. Unde am spus ca dau atacuri de pe pc si tableta in acelasi timp?? Controleaza-te sau esti frustrat caci stii ca nu ai cu ce ma prinde, sunt una dintre singurii care inca mai joaca corect.

Spor la aruncat cu acuze si jigniri, la asta va pricepeti de minune!
Nu e nevoie, ne folosim de studiile superioare din dotare, in schimb despre tine nu pot spune acelasi lucru, pentru ca ti-a luat vreo 10 posturi sa citesti ce am scris eu din prima si tot n-ai inteles. Eu n-am zis ca ai dat in acelasi timp, ci ca din cele 2 postari ale tale, citate de mine, reiese ca tu pe tableta ai dat atacuri pentru colegii tai iar pe computer pentru tine, este suficient de clar acum?
Eu ma controlez foarte bine, cat despre frustrari nu stiu ce sa zic, ma simt foarte confortabil, tu? Mai incearca piscina aia odata, poate te eliberezi, sau era doar imaginatia?
 

DeletedUser46566

Admin destept, de aceea ne merge bine pe joc... din respect pentru colegii care isi pierd timpul sa atace la organizat! Atat de greu este sa intelegi?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Admib destept, de aceea ne merge bine pe joc... din respect pentru colegii care isi pierd timpul sa atace la organizat! Atat de greu este sa intelegi?
Pai daca va merge bine acum, eu va urez sa va mearga exceptional! :D Respect la tot cartierul, am zis!

LE: Ca sa fie clar, si pentru restul participantilor la discutie, nu sunt admib sau admin! Lista cu echipa TT este publica si se poate consulta aici.
 
Ultima editare:

hary10

member
Scor reacție
1
"treburile alea" au inceput sa dea fail:))))))

http://prntscr.com/k40fp7

Tu dai fail de la inceputul lumii,e ok :))).Problema mare la voi este ca aveti un tupeu extraordinar,ori aveti memoria scurta si asta poate fi o explicatie.Tu trimiteai sprijin in fata atacurilor si de abia inainte sa ajunga atacurile retrageai.Era tactica nu?:))Sunt multi de la voi care au facut chestiI din astea...de la atacuri pe bonus la sprijinuri in fata atacurilor,plus atacuri sincronizate la 2~3 ms ,iar dupa toate astea noi rar am facut circ pe aici si intodeauna au venit ca raspuns la replicile voastre.Bunul simt la voi am vazut ca nu exista,se vede lipsa celor 7 ani de acasa,trist dar adevarat,ca voi mai sunt.:oops:
 
Ultima editare:

DeletedUser46527

Cum iti permiti sa vorbesti de cei 7 ani de acasa cand tribul tau sarea cu $$$ pentru fiecare cont anonim recrutat recent de green? Acum cateva luni cand cumparati pe banda rulanta conturi din Green nu prea vedeam fetite victimizandu-se pe extern.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Cum iti permiti sa vorbesti de cei 7 ani de acasa cand tribul tau sarea cu $$$ pentru fiecare cont anonim recrutat recent de green? Acum cateva luni cand cumparati pe banda rulanta conturi din Green nu prea vedeam fetite victimizandu-se pe extern.

Voi va victimizati de la inceputul lumii,ati cautat sa va legati de orice.Daca era adevarat ce ziceati voi ar fi existat banati in trib(pentru cumparare de cont),faptul ca a luat Zeus o factura in care ii trimite "gheorghe" bani si ca si-a creat un cont cu numele lui "x" nu constituie o dovada.Ce ati facut acolo a fost un circ care ar fi trebuit sa se lase cu ban.Asa pot si eu sa fac,sa pun o factura in care imi trimite cineva bani,fac un cont pe extern cu un ip diferit si incep sa plang pe aici,dar nu sunt atat de penibil.Voi nu ati fost in stare sa acceptati faptul ca va plecau jucatorii,a trebuit sa gasiti o scuza ca au fost cumparate.
 

DeletedUser46527

Nu pe mine trebuie sa ma convingi ca nu am dreptate ..ci pe colegii tai deoarece chiar ei au afirmat ca ați cumpărat conturi .. Ca sa fiu sincer cu tine nici nu am citit ce ai scris deoarece este inutil , voi nu ați învățat nimic și o sa intrați pe o alta lume si tot așa o sa începeți , săriți cu dolarei...dar ști ceva ? Este si o parte buna ... voi oricum pierdeți L60 ...si nu ați pierdut doar lumea ați pierdut si niste bănuți ceea ce ma bucura foarte mult !
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu pe mine trebuie sa ma convingi ca nu am dreptate ..ci pe colegii tai deoarece chiar ei au afirmat ca ați cumpărat conturi .. Ca sa fiu sincer cu tine nici nu am citit ce ai scris deoarece este inutil , voi nu ați învățat nimic și o sa intrați pe o alta lume si tot așa o sa începeți , săriți cu dolarei...dar ști ceva ? Este si o parte buna ... voi oricum pierdeți L60 ...si nu ați pierdut doar lumea ați pierdut si niste bănuți ceea ce ma bucura foarte mult !
Lor le dispar jucatori pe banda rulanta, motivul oficial expus fiind acela ca nu-si mai doresc numele asociat cu DK si smecheriile pe care unii de pe-acolo le-au facut, iar marele hary vine sa ne zica de cai verzi pe pereti :))) Hary, eu zic sa te lasi de legale, ca la urmatorul org n-o sa mai nimeresti spliturile si recuperarile :D
 

DeletedUser46527

Oricum te scuz ca nu ai fost anunțat nici de aceasta acțiune a tribului tău pentru ca din câte îmi amintesc nici de platforma nu știai ...ooo cum toți nu știți de nimic si vorbiți fără dovezi doar sa aveți mai multe răspunsuri pe forum lângă poza de profil.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Nu pe mine trebuie sa ma convingi ca nu am dreptate ..ci pe colegii tai deoarece chiar ei au afirmat ca ați cumpărat conturi .. Ca sa fiu sincer cu tine nici nu am citit ce ai scris deoarece este inutil , voi nu ați învățat nimic și o sa intrați pe o alta lume si tot așa o sa începeți , săriți cu dolarei...dar ști ceva ? Este si o parte buna ... voi oricum pierdeți L60 ...si nu ați pierdut doar lumea ați pierdut si niste bănuți ceea ce ma bucura foarte mult !

Singurii bani pierduti sunt banii pe pp-uri,dar asta nu e problema ta,in plus de asta m-am saturat sa se tot aduca acuzatii false la adresa tribului.Cine este moderator ar trebui sa fie mai atent mi se pare inadmisibil ce se intampla aici.Ar trebui sa se lase cu ban pentru aceste acuzatii nefondate!


Oricum te scuz ca nu ai fost anunțat nici de aceasta acțiune a tribului tău pentru ca din câte îmi amintesc nici de platforma nu știai ...ooo cum toți nu știți de nimic si vorbiți fără dovezi doar sa aveți mai multe răspunsuri pe forum lângă poza de profil.

Alianta green-mnks a avut mai multi banati pentru scripturi decat alianta dk-dt,deci cine are platforma?Verifica mai bine cati banati au fost dintr-o tabara si cati din cealalta.(strict pentru scripturi ilegale)

PS:Cand aduceti acuzatii,veniti si cu dovezi clare,nu mai plictisiti lumea pe aici cu tot felul de aberatii.
 
Ultima editare:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cine este moderator ar trebui sa fie mai atent mi se pare inadmisibil ce se intampla aici.Ar trebui sa se lase cu ban pentru aceste acuzatii nefondate!
Daca cineva considera ca se incalca regulamentul forumului prin anumite postari, rog sa foloseasca functia report post cu incredere.
 
Scor reacție
0
Oricum te scuz ca nu ai fost anunțat nici de aceasta acțiune a tribului tău pentru ca din câte îmi amintesc nici de platforma nu știai ...ooo cum toți nu știți de nimic si vorbiți fără dovezi doar sa aveți mai multe răspunsuri pe forum lângă poza de profil.

Cat timp le-a castiga deteu' lumile cu plaDTforma erau foarte fericiti sa se asocieze cu niste trisori iar acum cand n-a mers treaba s-au spalat pe maini, ca vezi doamne ce "corecti" sunt ei...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hannibal37 a spus:
Ce fac slabii? Ne luati si noua satele alea fara proprietar sa va bucurati si voi de vara? ursulee frățioare ma inveti si pe mine sa joc triburile cinstit? am cumparat si eu 3-4 conturi lumea asta si vreau sa invat de la unul ca tine cum sa joc corect? Facem?

Nici n-a zis de cumparat de conturi :D Hary, fugi de-aici pana nu rad si curcile de tine :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Acolo e o ironie,dar tu nu poti sa intelegi asa ceva.
Ba inteleg :) Ironia e ca a recunoscut ca a cumparat conturi, si tu tot pe legale esti :) Ce-ar fi sa ne trezim toti sa zicem ca am incalcat diferite reguli pe extern, si cand vine raka sa ne baneze, dam cu replica "Da' am glumit sefu! Cum sa fac eu asa ceva?!" :))))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ba inteleg :) Ironia e ca a recunoscut ca a cumparat conturi, si tu tot pe legale esti :) Ce-ar fi sa ne trezim toti sa zicem ca am incalcat diferite reguli pe extern, si cand vine raka sa ne baneze, dam cu replica "Da' am glumit sefu! Cum sa fac eu asa ceva?!" :))))

Omul era ironic acolo,citeste mesajul in ce context a fost scris.Hai sa fim seriosi,vino cu ceva mai plauzibil.;)
 
Sus