Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
bai iar voi astia de pe locul 3,ce nu bat pe nimeni dar au pretentia sa primeasca invitatie in tribul castigator la sfarsit de lume doar pentru simplul motiv ca inca sunt pe harta :eek::rolleyes::confused::confused::confused:
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Nu ti a zis nimeni sa rezolvi nimic :p

Eu doar cred ca ai inceput sa spui lucruri ce iti trec prin cap, doar ca sa pari interesant pe aici si sa nu ramai fara replica :D

E ok, iti inteleg frustarea, cred ca aveti ceva curs intern la voi acolo in trib legat despre cum mananci mult cacao pe extern :))) Ca am vazut ca majoritatea va pricepeti la asta :p
 

Centorag

member
Scor reacție
0
bai iar voi astia de pe locul 3,ce nu bat pe nimeni dar au pretentia sa primeasca invitatie in tribul castigator la sfarsit de lume doar pentru simplul motiv ca inca sunt pe harta :eek::rolleyes::confused::confused::confused:
spuse ala de care n-am auzit pe aceasta lume :)))

Nu ti a zis nimeni sa rezolvi nimic :p

Eu doar cred ca ai inceput sa spui lucruri ce iti trec prin cap, doar ca sa pari interesant pe aici si sa nu ramai fara replica :D

E ok, iti inteleg frustarea, cred ca aveti ceva curs intern la voi acolo in trib legat despre cum mananci mult cacao pe extern :))) Ca am vazut ca majoritatea va pricepeti la asta :p
E si mai rau daca toate cele spuse de mine au fost pe la spatele tau :)))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
zise unu care nu a realizat nimic pe triburile.ro si pe viitor se va milogi pentru o invitatie,doar asa poate poate "castiga" si el o lume....dar nah,lumea stie adevarul cu sapunul,dusul si mnk-ul ;)
Ce n-am facut eu ma ? :)))) Ia baga o privire la razboiul dintre green si DK si vezi care-i in top la sate :))) Si stai linistit, ca-s acolo de la inceputul razboiului :) Nasol daca un noob ca mine va face asa probleme in granita... :oops::oops:
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Ce n-am facut eu ma ? :)))) Ia baga o privire la razboiul dintre green si DK si vezi care-i in top la sate :))) Si stai linistit, ca-s acolo de la inceputul razboiului :) Nasol daca un noob ca mine va face asa probleme in granita... :oops::oops:
man,ma refer la faptul daca ai vreo realizare pe triburile.ro ....vreo lume castigata cu tribul tau,vreo realizare de atacator/aparator la sfarsit de lume,ceva de genu' ....nu mocaciuni si realizari pe umerii colegilor/aliatilor :)
 
Scor reacție
0
man,ma refer la faptul daca ai vreo realizare pe triburile.ro ....vreo lume castigata cu tribul tau,vreo realizare de atacator/aparator la sfarsit de lume,ceva de genu' ....nu mocaciuni si realizari pe umerii colegilor/aliatilor :)

Esti constient ca majoritatea jucatorilor se lasa dupa ce castiga razboiul nu ? Topul la final nu semnifica nimic. Uita-te la colegul tau destroy care n-a facut nimic pe lume si are atatea puncte. Pai ce inseamna asta cand el nu stie cum e sa iei sat de la inamici ?El s-a batut cu barbarele si internele 9 luni
 

Centorag

member
Scor reacție
0
man,ma refer la faptul daca ai vreo realizare pe triburile.ro ....vreo lume castigata cu tribul tau,vreo realizare de atacator/aparator la sfarsit de lume,ceva de genu' ....nu mocaciuni si realizari pe umerii colegilor/aliatilor :)
Avand in vedere ca e prima lume unde chiar joc, si normal sa nu am :))) Dar oricum, nu inteleg de unde iti rezulta tie ca daca am una din realizarile mentionate mai sus sunt mare jucator, altfel sunt un 0 :)))) Chiar nu vad legatura :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Esti constient ca majoritatea jucatorilor se lasa dupa ce castiga razboiul nu ? Topul la final nu semnifica nimic. Uita-te la colegul tau destroy care n-a facut nimic pe lume si are atatea puncte. Pai ce inseamna asta cand el nu stie cum e sa iei sat de la inamici ?El s-a batut cu barbarele si internele 9 luni


am inteles ,tu chiar esti degeaba aici pe forum ..... cat despre Destro,nu stii tu pe unde te-ai batut cu el si te-a facut D kko, doar nu e ca voi sa posteze orice fleac ;)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Avand in vedere ca e prima lume unde chiar joc, si normal sa nu am :))) Dar oricum, nu inteleg de unde iti rezulta tie ca daca am una din realizarile mentionate mai sus sunt mare jucator, altfel sunt un 0 :)))) Chiar nu vad legatura :)

Am inteles,pana pe lumea 60 ai fost pe post de mascota ,aici pe 60 te-ai lipit si tu la niste sate si esti mare jucator :)
Respect....nu mai am nimic de zis :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Am inteles,pana pe lumea 60 ai fost pe post de mascota ,aici pe 60 te-ai lipit si tu la niste sate si esti mare jucator :)
Respect....nu mai am nimic de zis :)
Repet, 0 realizari pe-aici, dar le judeci pe-ale altora :))) Singurele lumi jucate au fost 33 ( pe care am si castigat-o, dar nu o pun la socoteala, pentru ca nu am fost actor principal) si 53, unde sa nu-mi amintesc modul cum ai castigat-o tu :))))) Iar pe 60, in granitele unde sunt eu, ori n-ati miscat un mm, ori ati pierdut sate pe banda. :) Asa ca usor cu pianul pe scari ;)
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Am inteles,pana pe lumea 60 ai fost pe post de mascota ,aici pe 60 te-ai lipit si tu la niste sate si esti mare jucator :)
Respect....nu mai am nimic de zis :)

uite unde era ala care s-a nascut gata invatat :O:O:O

ps: dap, e mare jucator pt noi. face parte din echipa green, echipa care v-a dat bataie in ciuda tuturor porcariilor pe care le-ati facut. :D
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
uite unde era ala care s-a nascut gata invatat :O:O:O

ps: dap, e mare jucator pt noi. face parte din echipa green, echipa care v-a dat bataie in ciuda tuturor porcariilor pe care le-ati facut. :D
nici nu ma asteptam la alt raspuns din partea ta....ai o bere de la mine :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
man,ma refer la faptul daca ai vreo realizare pe triburile.ro ....vreo lume castigata cu tribul tau,vreo realizare de atacator/aparator la sfarsit de lume,ceva de genu' ....nu mocaciuni si realizari pe umerii colegilor/aliatilor :)
Pana sa te iei de colegii mei, asteptam cu interes o lista cu realizarile tale, mai ales pe cele din lumile sub 25.:oops:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
cauta-ma pe .net(mai exact w46.net) .....acolo am jucat pe cand la noi cred ca era perioada de sfarsit al ro7 -> inceputul ro 25-ului ..
Te-as cauta dar am lucruri mai bune de facut. Pana una alta zic sa mai lasi fumurile si sa nu mai judeci pe altii :)
 
Sus