Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser41053

Prietene te faci de ras ....
pe bune duci penibilul la extrem ... adica ce zic eu mai penibil de atat nu poate fi :)))))))))) dar e de asteptat asa ceva de la tine ca tu chiar esti penibil :)))) esti un fel de Viorica Dancila al pesede :)))))))


cum sa zici despre cei despre cei de pe 53 ca sunt nush cum ca v au dat backstab si sunt niste ''nimicuri'' ca nu v au atacat la nici 24 de ore dupa ce s a rupt lantu' de iubire cand VOI , marea conducere green ati facut acelasi lucru ati zis pna 24 de ore si ati atacat fix 3-4 ore dupa ce ati zis .....
deci practic tu strigi ca ei sunt lasi si nimcuri si tu faci aceleasi lucruri .........


de aici denota felul tau de om si actinuile tribului pe care il conduci (sa nu uitam ca tu ai facut noobi propii jucatori ca pierd sate :))))))))))) )

deci Doamna Dancila dati va seama la bautura :)))))))))

un singur jucator a atacat fara ca eu sa stiu. Voi in loc sa imi dati un mesaj ati inceput sa trimiteti atacuri si nu 1 jucator, toti!!! Asa ca lasa tu vrajelile astea de 2 bani. Sa nu mai spun ca voi ati fost de la bun inceput cu DK. Erau vrajeli ca voi vreti sa va bateti cu ei. Cum am rupt alianta voi v-ati luat internele si fugit care pe unde DK/DT, asa ca nu regret decizia luata. V-ati meritat soarta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48401

un singur jucator a atacat fara ca eu sa stiu. Voi in loc sa imi dati un mesaj ati inceput sa trimiteti atacuri si nu 1 jucator, toti!!! Asa ca lasa tu vrajelile astea de 2 bani. Sa nu mai spun ca voi ati fost de la bun inceput cu DK. Erau vrajeli ca voi vreti sa va bateti cu ei. Cum am rupt alianta voi v-ati luat internele si fugit care pe unde DK/DT, asa ca nu regret decizia luata. V-ati meritat soarta.
Așa s a întâmplat ?
Continui sa fii obraznic Veorica ... ia verifica te rog ca am stat si mi am ajutat colegii pana cand conducerea a zis ca e gata ....
Si cine ma rog a zis ceva de regrete ?
Si tu știi prea bine ca aveam deful plecat pe granița cu dk din “prietenie “ :))))))

E vorba de faptul ca tu care ești cel mai bun , cel mai drept , cel mai....cel mai..... sa minți in halul asta si sa duci lumea in eroare ... ai zis 3 zile repet au fost 24 de ore deci din start ai mințit ..sincer nu îți e Rușine sa minți așa doar pentru a te preface in omul bun si drept ?
Nu îți e Rușine de tine ?

Si app nu am avut niciun pact cu nimeni decât cu voi dar cum la voi a lăsat de dorit....(ma refer la conducere ) am plecat ...
Tot pentru cultura ta generală (care tinde spre deloc) si jocurile de culise pe care le ai Tu in cap sunt primul care i am luat sat lui Tesla USA ...
Deci numai Răspunde te rog ca nu faci decât sa duci “alte alea” la nivel
de arta .....Știi ca nu îmi place externul Doamna Dancila Veorica
Dar nu minți lumea doar pentru a creste tu in ochii lor .....
 

DeletedUser48234

dsa fratelo dam un 1 vs 1 pe 64 ? :)) amandoi avem aceleasi puncte aceleasi sate :D:D:D
 

DeletedUser41053

Așa s a întâmplat ?
Continui sa fii obraznic Veorica ... ia verifica te rog ca am stat si mi am ajutat colegii pana cand conducerea a zis ca e gata ....
Si cine ma rog a zis ceva de regrete ?
Si tu știi prea bine ca aveam deful plecat pe granița cu dk din “prietenie “ :))))))

E vorba de faptul ca tu care ești cel mai bun , cel mai drept , cel mai....cel mai..... sa minți in halul asta si sa duci lumea in eroare ... ai zis 3 zile repet au fost 24 de ore deci din start ai mințit ..sincer nu îți e Rușine sa minți așa doar pentru a te preface in omul bun si drept ?
Nu îți e Rușine de tine ?

Si app nu am avut niciun pact cu nimeni decât cu voi dar cum la voi a lăsat de dorit....(ma refer la conducere ) am plecat ...
Tot pentru cultura ta generală (care tinde spre deloc) si jocurile de culise pe care le ai Tu in cap sunt primul care i am luat sat lui Tesla USA ...
Deci numai Răspunde te rog ca nu faci decât sa duci “alte alea” la nivel
de arta .....Știi ca nu îmi place externul Doamna Dancila Veorica
Dar nu minți lumea doar pentru a creste tu in ochii lor .....

nutzi, nu te mai ascunde dupa deget. Satul luat de la teslaru a fost sat recuperat. Sat pierdut de la voi sau mai bine zis cedat. Am mesajele dintre el si seulica in care zice ca a cumparat satul. Nu am zis ca sunt eu cel mai bun sau cel mai drept, dar la ce cacaturi ati facut voi pe L60 meritati sa pierdeti.

Daca esti tu asa de drept cum imi explici ca toti conducatorii din suits in afar de seulica au mers in DK sau DT? La inceput de lume mi-ati zis ca sunteti dusmani de moarte ca singurul scop e sa ii scoateti de pe harta ... si acum sunteti cei mai buni prieteni

BTW. Aici e forumul lumii L64 daca ai ceva de zis fa-o unde trebuie "Doamna Dancila Veorica"
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Daca esti tu asa de drept cum imi explici ca toti conducatorii din suits in afar de seulica au mers in DK sau DT? La inceput de lume mi-ati zis ca sunteti dusmani de moarte ca singurul scop e sa ii scoateti de pe harta ... si acum sunteti cei mai buni prieteni
"


Doar ca idee, dk-ul s-a ciondanit cu suits-ul pana in ultimul moment, nu a fost nici o "intelege ascunsa"
Cine a venit din suits, a venit doar din simplul motiv ca le-ati dat backstab, nimic mai mult :p
Nu inteleg ce ti se pare anormal ca au venit jucatori in dk dupa ce i-ati ars pe la spate, voiai sa fie carne de tun pt voi ?:))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
dsa fratelo dam un 1 vs 1 pe 64 ? :)) amandoi avem aceleasi puncte aceleasi sate :D:D:D
Nu te compara cu mine ca pe lumea asta n-ai facut nimic.

Doar ca idee, dk-ul s-a ciondanit cu suits-ul pana in ultimul moment, nu a fost nici o "intelege ascunsa"
Cine a venit din suits, a venit doar din simplul motiv ca le-ati dat backstab, nimic mai mult :p
Nu inteleg ce ti se pare anormal ca au venit jucatori in dk dupa ce i-ati ars pe la spate, voiai sa fie carne de tun pt voi ?:))
Nu s-a dat backstab sau mai nou toate razboaiele la voi sunt backstabburi? Nu incerca sa-i scoti ca niste jucatori extraordinari cu backstab. Pentru ca noi chiar am jucat contrat lor si au fost slabi :)
 

DeletedUser48234

Eu ți-am spus dacă dam un 1 vs 1 nu dacă a făcut cineva ceva pe lumea asta :)) sau fugi și nu vrei ?
 

DeletedUser48509

Eu ți-am spus dacă dam un 1 vs 1 nu dacă a făcut cineva ceva pe lumea asta :)) sau fugi și nu vrei ?

Nu cred ca un 1 vs 1 la doar 3 sate scoate in evidentea skill-urile de player pro. Aceasta propunere este inutila, arata doar aroganta ta.
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Nu s-a dat backstab sau mai nou toate razboaiele la voi sunt backstabburi? Nu incerca sa-i scoti ca niste jucatori extraordinari cu backstab. Pentru ca noi chiar am jucat contrat lor si au fost slabi :)

Nu incerc sa scot pe nimeni, sincer nici nu ma intereseaza, mai mult am aparut si eu pe aici ca mi-a sarit in ochi postul lui zeus

Alianta s-a rupt cu un pna de 3 zile ... nu ca voi cum ati facut pe L53 ... nu ne-ati dat pna nici 24 de ore sa pot face un poll si sa intreb jucatorii ce vor sa faca in continuare.

Acolo n-a existat un pna de 3 zile, a fost doar unul de 24 ore si nici ala nu a fost respectat, s-a atacat dupa cateva ore pe satele unde a fost deful trimis la 30 ore in granita cu dk.
Sa fim seriosi, e o penibilitate sa spui o minciuna ca asta pe extern doar ca sa pari un om corect :p
 

DeletedUser48824

Dacă nu ști să citești =)) de ce te mai chinui să scrii?
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Pe L3 anularea PNA si ruperea de aliante se respectau la sange. daca zicea cineva 24 de ore.... 24 de ore erau... oameni cu caracter... acum vad ca....
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Totusi ... ne pare rau ca nu am facut 21234 de academii. :)
tu trebuia sa joci pe lumi unde era fara limita in trib... @rakanishu poate sa confirme si altii care au mai apucat... la un moment dat cineva care avea peste 1500 de jucatori in trib a facut tichet ca nu poate vedea decat 1500 de jucatori si pe ceilalti de la 1500 incolo nu ii poate vedea/concedia/etc :)
acolo nu mai erau academii
 
Sus