Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser42954

Exista un forum intern pe care se poate discuta,dar voi tineti sa umiliti parteneri de concurs .
Pe cine sa fiu ofticos florut?! Voi pentru noi reprezentati niste sate virtuale,pe sate virtuale sa fiu cu ciuda?!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser8906

Da .. pe satele virtuale, ca de ele discutam pana acum ... pfff :))))))

Da-i pace ... las-o in aer ;)
 

DeletedUser46527

upload_2018-7-2_1-8-16.png


Un sfat pentru urmatoarea vacanta :)
Poate inveti si tu sa faci o intrerupere
 

DeletedUser48627

Maine se preconizeaza a fi o zi prospera pentru bursa de pp-uri. Depozitul din K45 o sa planga cateva zile, depinde pentru ce tabara.

In alta ordine de idei ... saptamana faina tuturor! :)
 

DeletedUser8906

Maine se preconizeaza a fi o zi prospera pentru bursa de pp-uri. Depozitul din K45 o sa planga cateva zile, depinde pentru ce tabara.

In alta ordine de idei ... saptamana faina tuturor! :)


Las-o Acer cu pp-urile ca ne-ai innebunit, zici ca e prima lume unde se baga pp-uri sau e ceva magie noua pe triburile :)))))
A plans destul depozitul pe toate k-urile ... dar bineinteles ca in K45 mai tare ca au fost doua triburi de top la inceput de lume, unul baga sa refaca aparare in 3 zile si unul sa o termine in 3 zile :)))))

Bafta pe maine si o dimineata superba :)
 

DeletedUser48627

Las-o Acer cu pp-urile ca ne-ai innebunit, zici ca e prima lume unde se baga pp-uri sau e ceva magie noua pe triburile :)))))
A plans destul depozitul pe toate k-urile ... dar bineinteles ca in K45 mai tare ca au fost doua triburi de top la inceput de lume, unul baga sa refaca aparare in 3 zile si unul sa o termine in 3 zile :)))))

Bafta pe maine si o dimineata superba :)

Eh, fiecare trib cu politica sa de joc.

Multumim, asemenea! :)
 

DeletedUser48627

Felicitari Roma + GN!
Statistici live : 3 sate din RS + 2 sate din Gentle au fost cucerite de partea adversa pana la ora actuala.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Felicitari Roma + GN!
Statistici live : 3 sate din RS + 2 sate din Gentle au fost cucerite de partea adversa pana la ora actuala.

V-as ruga sa bagati si RS 7 in razboi, pana la urma noi avem toate academiile :)
Inteleg totusi ca este destul de greu sa gestionezi aproximativ 19348 de academii, dar totusi.
 

DeletedUser48627

Update statistica : 6 sate RS pierdute impotriva ROMA/GN.

Am rugamintea sa nu veniti si sa bateti cu pumnul in piept ca ati luat mai multe.
Niciun sat Gentle nu a fost aparat si, dupa cum bine ati vazut, sate luate din RS nu au fost aparate din diferite motive obiective.
Inca o data : felicitari pentru munca depusa si pentru nivelul impresionant de fake-uri/reale si va asteptam cu drag sa mai dati in viitorul apropiat!

PS : Haterii sa se abtina, va rog!
 

DeletedUser48401

Daca te referi la L60 cat timp ati fost pe harta noi am avut doar 2 pna-uri cu mnks si cu suits. Cu suits am facut alianta dupa ce voi erati deja innobilati pe banda rulanta, dar pentru ca nu aveam aceasi strategie de joc am incetat alianta. Inainte sa rupem alianta am propus fuziunea si ei nu au vrut. Alianta s-a rupt cu un pna de 3 zile ... nu ca voi cum ati facut pe L53 ... nu ne-ati dat pna nici 24 de ore sa pot face un poll si sa intreb jucatorii ce vor sa faca in continuare.

Citeste ce inseamna backstab si mai vorbim pana atunci bafta pe L65 :cool:


Prietene te faci de ras ....
pe bune duci penibilul la extrem ... adica ce zic eu mai penibil de atat nu poate fi :)))))))))) dar e de asteptat asa ceva de la tine ca tu chiar esti penibil :)))) esti un fel de Viorica Dancila al pesede :)))))))


cum sa zici despre cei despre cei de pe 53 ca sunt nush cum ca v au dat backstab si sunt niste ''nimicuri'' ca nu v au atacat la nici 24 de ore dupa ce s a rupt lantu' de iubire cand VOI , marea conducere green ati facut acelasi lucru ati zis pna 24 de ore si ati atacat fix 3-4 ore dupa ce ati zis .....
deci practic tu strigi ca ei sunt lasi si nimcuri si tu faci aceleasi lucruri .........


de aici denota felul tau de om si actinuile tribului pe care il conduci (sa nu uitam ca tu ai facut noobi propii jucatori ca pierd sate :))))))))))) )

deci Doamna Dancila dati va seama la bautura :)))))))))
 
Sus