Discutii libere L66

DeletedUser48449

Nu obosesti?

De obicei cand nu te baga nimeni in seama renunti :)
Si nu-mi spune ca ai fost surprins de aceasta declaratie. Atunci cand umbli ca un cocos e clar ca te astepti sa fii si taiat :)

Succes tuturor!

Sa rad de prosti niciodata boss:)

Stiam de cand am intrat cu echipa ca o se alieze morcovari impotriva noastra, nu ma luat deloc prin surprindere acuma doar ca e official ca pana acuma era mascat ( nu sa schimbat nimic) :) Eu nu ma dau Sunt! Si da, vorbesc singur ca panfleti nau cemi zice :)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Sa rad de prosti niciodata boss:)

Stiam de cand am intrat cu echipa ca o se alieze morcovari impotriva noastra, nu ma luat deloc prin surprindere acuma doar ca e official ca pana acuma era mascat ( nu sa schimbat nimic) :) Eu nu ma dau Sunt! Si da, vorbesc singur ca panfleti nau cemi zice :)

Te-ai intrebat de ce sunt toti impotriva voastra ?
Si nu este nimeni niciun "morcovar"...
Iar tu "esti"...intr-adevar.

P.S. : Rezultatele tale de la scoala le etalezi aici fara sa vrei.

https://dexonline.ro/definitie/pamflet

s-a
n-au
ce-mi
AOLEO.net
 

DeletedUser43824

Nu incerca sa-l mai corectezi, deja asta e farmecul lui.:)


Cat despre tine mistere, ce sa mai zic...te cred ca investesti multi bani si mai mereu fara rezultate finale dar mai usor cu atacurile personale ca pana la urma ne jucam, nu?
 

DeletedUser48584

Te-ai intrebat de ce sunt toti impotriva voastra ?
Si nu este nimeni niciun "morcovar"...
Iar tu "esti"...intr-adevar.

P.S. : Rezultatele tale de la scoala le etalezi aici fara sa vrei.

https://dexonline.ro/definitie/pamflet

s-a
n-au
ce-mi
AOLEO.net
Alt destept/ desteapta ce se crede la limba si literatura romana . Usor sa nu te murdaresti la gurita de atata scoala ce zace in tine . Aici e forum pentru lumea 66 din cate stim , nu suntem la scoala Deci plimba ursul ca ne-ai plictisit deja .
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Alt destept/ desteapta ce se crede la limba si literatura romana . Usor sa nu te murdaresti la gurita de atata scoala ce zace in tine . Aici e forum pentru lumea 66 din cate stim , nu suntem la scoala Deci plimba ursul ca ne-ai plictisit deja .

Pai daca tot va afisati ca niste mari intelectuali, dramaturgi sau filosofi...faceti-o ca atare...nu veniti cu postari ca la grupa pregatitoare.
Krawo, mare jucator :))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Cam plictiseala pe aici.
Cei mai buni jucatori de pe "lumea cealalta" sunt asa de ocupati, incat nu mai au timp de forumul extern? :oops:

Salutare si spor la joc, tuturor! ;)
 

DeletedUser24948

Alt destept/ desteapta ce se crede la limba si literatura romana . Usor sa nu te murdaresti la gurita de atata scoala ce zace in tine . Aici e forum pentru lumea 66 din cate stim , nu suntem la scoala Deci plimba ursul ca ne-ai plictisit deja .
Acum am priceput de ce dau doar de analfabeti... bine ca ne-ai luminat, deci doar la scoala se vorbeste corect :))))))
 

DeletedUser43824

A precizat doar ca e pentru lumea 66...in ce lume traiesti tu ?!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu stiu cati ani au trecut de la ultima mea vizita pe aici, dar black is back ala mi-e al dracu de familiar :cool::D:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Touche ca touche dar, chiar asa liniste e pe aici? :cool:

Il lasati pe tovarasu' rakanishu fara job la cat se posteaza :D
 
Sus