Discutii libere L67 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
esti atat de imbecil, ca daca stai sa te uiti, pe statistici, eu n am avut un organizat pe mine pe nici o lume jucata:) te poti uita la statistica, sunt undeva prin neant la aparatori:)) dar creierasul ala al tau e slabut, atata poate...nu stiu de ce ma cobor la nivelul tau, prostia mea...scuze.
Ignora-l, pastreaza distanta sa nu iei ceva de la el...nu vezi ca abereaza pe aici :D .
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Si care-i problema? Puteam sa tac linistit si sa accept arogantele de 2 bani ale voastre, dar cand va ziceam direct unele chestii sareati ca din arc.

Si scama nu a fost in stare sa suporte si de asta m-a concediat; care-i rusinea in a nu permite cuiva sa te ia de sus? Aaa, stai, ca tu esti ala bun de cerea sitter la organizate? =]] (intreb pt un prieten ) nu de l67 vorbesc, stii tu, united chestii trestii.

Hai, las-o moale.
Nu stiu cine ti-a spus dar pe lumile unde a jucat cu united sundance12 nu a avut organizat pe el si nu avea cum sa ceara sitter ptr organizat
 

DeletedUser49158

e invidios ca iti poti blinda un sat singur si el n-a primit atat deff cat cerea:)) a fost pepsi mai rapid cu o circulara :))))))
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
am si eu o curiozitate
voi cate steaguri ati facut azi? in raport cu satele pierdute :)
parca trebuia sa ne scoateti nu sa ne cresteti
 

DeletedUser49158

am si eu o curiozitate
voi cate steaguri ati facut azi? in raport cu satele pierdute :)
parca trebuia sa ne scoateti nu sa ne cresteti

va crestem ca sa avem moral bun pe voi cand va dam botezu
dar intai vreau sa ma ajuti sa-i dau backstab la tupeu
 
Ultima editare de un moderator:

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Wind, Green, Grey, Red
Parte 2:
Triburi: AM, FOA-C

Timeframe: 08/02/2019 00:00:00la08/02/2019 23:59:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 33
Diferență: 28

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 3
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 450,577
Tabăra 2: 242,365
Diferență: 208,212

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 307,305
Tabăra 2: 29,663
Diferență: 277,642

chart


hai ca nu au pierdut asa multe, 3-4 sate.. ce-s alea..
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Mai e de jucat de acum încolo incepe joaca sa va vad când rămânem cei activi cățeii mei trebuie sa va dresez iulian și sami,dsa stă cuminte fata de voi nu a lipsit azi la lecția de dresaj
Te intreci cu gluma si la urmatoarea remarca de acest gen iti urez bon voyage.
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
ma ipocritule unde ai vazut tu ca am scris eu cuvantul script sau platforma inainte de acest post?
 

DeletedUser26729

Daca aveti timp, uitati-va cum abordau jucatorii forumul extern pe lumile de inceput. O sa vedeti ca acum limbajul este mult mai violent. De ce oare?!
 
Sus