KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nume:Dicsie
Prima dată văzut:2017-11-24 01:09:29
Ultima dată văzut:2018-05-04 04:09:28


Nume:Watcher on the wall
Prima dată văzut:2017-11-19 13:09:43
Ultima dată văzut:2018-03-21 08:07:26

Asta apropo de pinguin ca sa te prinzi si tu, tocmai ca sunt destepti, tu esti total opus, si twstats iti confirma asta, pe L61, unde ai fost nimic altceva decat un tradator si inapt, si te prezinti aici ca si cum tu ai scos pe cineva, si iti confirma ca eu eram inca pe harta cand tu nu erai, pentru ca esti incapabil =]]]]


Si btw, dupa logica ta cica m-ai batut desi nu erai pe harta :]]]]=]]]

Dupa o logica, "logica", abia daca bati si termini aici pot sa te lauzi si tu cu o realizare, "desteptule"
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
C
Nume:Dicsie
Prima dată văzut:2017-11-24 01:09:29
Ultima dată văzut:2018-05-04 04:09:28


Nume:Watcher on the wall
Prima dată văzut:2017-11-19 13:09:43
Ultima dată văzut:2018-03-21 08:07:26

Asta apropo de pinguin ca sa te prinzi si tu, tocmai ca sunt destepti, tu esti total opus, si twstats iti confirma asta, pe L61, unde ai fost nimic altceva decat un tradator si inapt, si te prezinti aici ca si cum tu ai scos pe cineva, si iti confirma ca eu eram inca pe harta cand tu nu erai, pentru ca esti incapabil =]]]]


Si btw, dupa logica ta cica m-ai batut desi nu erai pe harta :]]]]=]]]

Dupa o logica, "logica", abia daca bati si termini aici pot sa te lauzi si tu cu o realizare, "desteptule"
Crezi tu ca nu eram pe harta..dar in fine, tot pe tw stats o sa termini si aici
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
de cicilina stie cineva ceva ? nu imi mai raspunde si nush daca a pregatit satele sa le livreze asa cum i-am spus....


ABBA08EF-DB51-4A25-81AF-6039A1859BB4.png

DEBF6526-4822-466F-80EA-869E62EF8609.png

trist
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
haida bre lasa balta ce a fost ce nu a fost ;) oricum erai pro green de la inceput... cine a tot propus alianta cu ei si porcarii de genu ? acuma esti acolo si aia e, cat despre incredere atunci ca nu ai dat sitter a fost pentru ca au dat unele pers mersj ca le dai satele si in ei aveam incredere, nu pot am si in oamenii care schimba echipele mai des decat chilotii ;) hai spor la treaba si joaca serios si pe harta nu doar pe extern ;)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Daca voi conducera nu faceati atatea magarii cu rezervarile, satele luate "pe ascuns", si multe altele, si eu, si theripper si riona jucam in continuare, nu iti da aere ca nu ai idee de ce am renuntat la joc pe lumea asta in tribul tau, ca a fost fix din cauza ta.

Adu-ti aminte ca ti am zis si tie, si lui Ale ca daca continuati cu magariile pe fata, noi o sa renuntam, vrei print de pe whats cu asta? Eu cred ca deja stii povestea si nu incerca sa o coafezi ca sa fie mai frumoasa decat e.

Schimb echipele atunci cand nu ma regasesc, si nu imi place ce vad, ceea ce e dreptul meu, atata timp cat nu produc pagube tribului.

Da, asta ti am si zis, ca satele mele, de pe contul meu, le impart eu, nu tu. Cine a cerut, am golit, simplu. La cate "jmecherii" facea conducerea cu rezervari prelungite si toate cele, tu aveai pretentia sa iti dau tie sitter sa le imparti....hai ursule, sa fim seriosi.

Da, am fost pro green pentru ca tot ce am spus de NWO, s a adeverit dupa cateva zile :]] Si pentru ca isi tin cuvantul, daca nu au facut o cu altii nu stiu, nu cunosc si nu e treaba mea, mie green nu mi-a tras-o, in schimb NWO fara diusi da, si asta s-a vazut, de 2 ori pe lumea asta, vedem daca se opresc la 2, sau nu.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
adica vrei sa zici ca suntem la acelasi nivel ca sa avem acelasi drepturi asupra rezervarilor si ce vrei sa zici tu pe acolo ? oricum tu satele care le-ai impartit au ajuns tot unde am vrut dar este irelevant asta, nu era nevoie de internare sau nu stiu ce alte porcarii sa te scot de acolo, rezervari prelungite se fac peste tot, aveai si tu bulinute la momentul ala dar primu lucru care l-ai facut a fost sa dai o circulara sa te prezinti drept cel mai jmeker de pe .ro si cine nu face ce zici zboara : ))) practic ti-ai dat singur k.o, majoritatea care au venit sa ma intrebe ce ii cu tine si aerele alea a trebuit sa le explic ca asa esti tu de fel si nah ... in fine nu are rost sa apara discutii de genu pe aici, ai fost la noi, acuma esti acolo, iti urez bafta si aproape mi-a facut placere sa te am ca si coleg chit ca aveam alte planuri, noi sa ne batem cu green si tu sa faci alianta fuziune cu ei, culmea era ca dupa ce ti-am zis ca nu vreau asa ceva cu aia, imediat a venit 3x0d pe skype ca vezi doamne ce sa intamplat de nu vreau alianta si dc sunt anti green bla bla ... hai spor la joaca pe bune, ia ceva barbare acolo si hai pe granita sau unde vrei tu unde sa misti ceva, ca ii gata lumea 72 imd si tu esti agresoru zilei doar pe extern
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mi e indiferent de balivernele pe care le spui tu pe acolo, pentru mine a fost simplu când Ale și tu luai aparerea la noobi inactivi era clar ca nu suntem pe aceeași lungime de unda.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
pai da, la mine asta ii problema ca ii tratez pe toti la fel ;) nu ma duc sa le spun ca eu sunt dicsie din roma, mnk, green, fame, united, shock, rs, dt, dk, ww, dst, ffs, pnm.... etc si daca nu imi curata sate sunt la interne si noobi :) culmea ca ai facut parca 1-2 actiuni ofensive pe acolo, toate au fost in jurul tau si spargeri pt tine si prietenii tai, chiar asa penibil ai ajuns sa spui ca prelungirea rezervarilor a fost adevarata problema ? :))) puna mana si joaca acolo linistit si daca vrei sa nu mai spuna lumea ca esti vai steaua ta atunci arata si pe harta aceiasi poveste care o spui aici ;) pana atunci ramai un schimbator de echipe in functie de cum bate vantu si peste tot ai fost doar in trecere sa le povestesti din trecut... incepand cu failul de pe 69 pana in prezent numa tam tam pe extern faci si pe harta nimic :D hai pe granita fa treaba si aia e... ok ? spor la treaba razboinicule
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Din nou, nu incerca sa imi bagi mizeriile tale, nu am facut nicio actiune, s-a incercat una, si nu s-a vrut din cauza la spargerea pentru theripper. Asa penibil ai ajuns, sau esti si tu pinguin si te lasa memoria?

De asta ma bagasei tu in conducere si m-ai invitat sa joc =]]]] ca sunt eu vai steaua mea si ca nu joc, stai tu linistit, ca toti lingaii aia de zic ca "nu joc" nu s-au batut cu mine pe harta, dar niciunul dintre ei. Cand joc, se vede, si twstats e suficient sa confirme asta.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Din nou, nu incerca sa imi bagi mizeriile tale, nu am facut nicio actiune, s-a incercat una, si nu s-a vrut din cauza la spargerea pentru theripper. Asa penibil ai ajuns, sau esti si tu pinguin si te lasa memoria?

De asta ma bagasei tu in conducere si m-ai invitat sa joc =]]]] ca sunt eu vai steaua mea si ca nu joc, stai tu linistit, ca toti lingaii aia de zic ca "nu joc" nu s-au batut cu mine pe harta, dar niciunul dintre ei. Cand joc, se vede, si twstats e suficient sa confirme asta.


tocmai iti trimit a3a oara invitatie pe granita sau mergi pe cont la cineva sa am si eu moral 100, asa la 50 ore cu moral 30 cred si eu ca esti spartan ;) poate bagi putina adrenalina in colegii tai sa vad si eu putina actiune la mine in satuce :( lume de lume intalnesc spartani gen spartacus si mereu se inchie cu o dezamagire maxima... ca dupa sa fiu acuzat ca vezi doamne tribu inamic defat era tribu de suporti de aia nu trimiteau atacuri :( hai la joaca bre si gata ... o sa vedem la final cine ii pinguin, noob si ce zici pe acolo ;) toti lingaii aia de zic ca "nu joc" nu s-au batut cu mine pe harta, dar niciunul dintre ei. Cand joc, se vede, si twstats e suficient sa confirme asta. atunci de ce nu faci atatat tam tam cand joci ? esti in plus pe aici... era mai frumos cand vorbea ciupanezu despre razboaie si el era campion la barbare de 30 pct decat povestile tale cu roma care te-a dat afara sau mai stiu eu ce amintiri ai de pe alte lumi unde ai facut istorie :X



ti-au facut astia si piesa de cand esti asa plimbaret ;)
 

DeletedUser48449

Ma dicsie pe l69 Ai fost Pokémon Sef :)) aici pe l72 nai facut nimica dar esti periculos rau pe forum :))

Atatea trofee degeaba. Fa ceva pe harta dupaia iesi pe forum nu invers.

Daca esti in green dute in granita cu glory si iale sate iar dupaia poti sa iesi pe forum sa latri pana atunci capu la cutie si joc de glezne boss

Mai citesc si Eu forumu din cand in cand si te vad pe tine cum te lauzi pe tot forumu cat de bun esti tu in scris :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
tocmai iti trimit a3a oara invitatie pe granita sau mergi pe cont la cineva sa am si eu moral 100, asa la 50 ore cu moral 30 cred si eu ca esti spartan ;) poate bagi putina adrenalina in colegii tai sa vad si eu putina actiune la mine in satuce :( lume de lume intalnesc spartani gen spartacus si mereu se inchie cu o dezamagire maxima... ca dupa sa fiu acuzat ca vezi doamne tribu inamic defat era tribu de suporti de aia nu trimiteau atacuri :( hai la joaca bre si gata ... o sa vedem la final cine ii pinguin, noob si ce zici pe acolo ;) toti lingaii aia de zic ca "nu joc" nu s-au batut cu mine pe harta, dar niciunul dintre ei. Cand joc, se vede, si twstats e suficient sa confirme asta. atunci de ce nu faci atatat tam tam cand joci ? esti in plus pe aici... era mai frumos cand vorbea ciupanezu despre razboaie si el era campion la barbare de 30 pct decat povestile tale cu roma care te-a dat afara sau mai stiu eu ce amintiri ai de pe alte lumi unde ai facut istorie :X



ti-au facut astia si piesa de cand esti asa plimbaret ;)
In primul rand nu prea ai idee despre ce vorbesti nici tu, in al doilea rand, e mai frumoasa povestea cand te milogeai de mine sa o internez pe xxena pentru ca era gagica lu pietraru :]]]] si nu stiu ce cont ti a spart tie
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ma dicsie pe l69 Ai fost Pokémon Sef :)) aici pe l72 nai facut nimica dar esti periculos rau pe forum :))

Atatea trofee degeaba. Fa ceva pe harta dupaia iesi pe forum nu invers.

Daca esti in green dute in granita cu glory si iale sate iar dupaia poti sa iesi pe forum sa latri pana atunci capu la cutie si joc de glezne boss

Mai citesc si Eu forumu din cand in cand si te vad pe tine cum te lauzi pe tot forumu cat de bun esti tu in scris :)
Tu deja esti buffon de profesie afara de inapt cultural, nici n-are rost sa ne bagam in seama. Ca de tradator te iei cu watcher de gat.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
In primul rand nu prea ai idee despre ce vorbesti nici tu, in al doilea rand, e mai frumoasa povestea cand te milogeai de mine sa o internez pe xxena pentru ca era gagica lu pietraru :]]]] si nu stiu ce cont ti a spart tie

si uite asa ai ajuns iar sa vorbesti despre trecut care este scris de tine, imi arati si mie aia cu miloaga sa o internezi pe xena ca mi-a spart cont ? daca scrie acolo ca ti-am oferit si 5lei te rog sa faci print si la partea aia ;) totusi ai de gand sa joci pe aici sau pentru rolul de clown ? ai lasat multi din green fara meserie de cand ai aparut asa in forta
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Da, am fost pro green pentru ca tot ce am spus de NWO, s a adeverit dupa cateva zile :]] Si pentru ca isi tin cuvantul, daca nu au facut o cu altii nu stiu, nu cunosc si nu e treaba mea, mie green nu mi-a tras-o, in schimb NWO fara diusi da, si asta s-a vazut, de 2 ori pe lumea asta, vedem daca se opresc la 2, sau nu.

Dar cumva e treaba ta cu o pagina in urma, cand ai spus de Gentle ca a tradat o singura data( hah pe green). Hai mai Dicsie...daca nu stii ce s-a intamplat pe 53 nu mai trancani. Iti multumesc.
 

DeletedUser48449

Tu deja esti buffon de profesie afara de inapt cultural, nici n-are rost sa ne bagam in seama. Ca de tradator te iei cu watcher de gat.

Am mai multa cultura in mine decat tot neamu tau la un loc. Nu te mai lauda ca mare zmeu esti tu ca te zboara vatu:) ai intrat mare Pokémon pe l69 ai plecat pokeminge tú si colegi tai din green :))

Aici pe l72 ai facut kktu praf vi cu filosofi pe extern.

In timp ce tu o ardeai cu chesti tresti eu faceam chesti din tresti pe astea 2 lumi care am fost amandoi pe aceeasi harta.

Din punctu meu de vedere esti pant de flori nai demonstrat nimica pe amandoua lumi pe care Ai intrat serios.

Eu personal m-am convins de tine si de ceea ce poti. Nu esti nici 0 esti -

Te tot lauzi ca rata impunge:))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1

Ooof, te plângi mai rău ca zgubea pe 63

Clownule

In primul rand nu prea ai idee despre ce vorbesti nici tu, in al doilea rand, e mai frumoasa povestea cand te milogeai de mine sa o internez pe xxena pentru ca era gagica lu pietraru :]]]] si nu stiu ce cont ti a spart tie

ce spui tu si ce print oferi :| pune si partea aia unde ziceai ca vrei sa te razboiesti cu mnk si ofereai invitatii in roma vs mnk :))) iar acuma ai ajuns si in curtea mnk ooooops :))) pune toata discutia macar, sa vezi cum ajungi interna si acolo :))) iar zgubea ce treaba are cu 63 ? amesteci deja 100 personaje in 100 povesti diferite si iese un kkt mai mare decat tine spartanule :)) vrei sa te invit si a4a oara pe granita sa vorbim acolo ? daca nu vrei asta este, nu esti primul si nici ultimul care faci tam tam pe extern si pe joc esti 0 :D ramai ucenic pe la cine te primeste in ograda si revina pe aici cand vezi rosu la 2 ore de tine macar, asa ai inceput de 2 ori in 2 triburi diferite, mereu la ani lumina de granita si te bati singur cu pumnii in cept :D duci lipsa de fani ? te iau coplayer si dupa o luna te asigur ca vorbesc altii despre tine fara sa te chinui tu cu treaba asta ;) imi zici cand accepti si sterg grupele inainte sa intrii pe cont (nu de alta dar am auzit ca stai prost la capitolul asta si nah... ) sper ca dupa 4 strigari sa te vad in granita te simti, dar vad ca ocolesti subiectul pana se trece la altul... asa cum a fost cu maram si contul ala suport de 8 ani la care nimeni nu a zis nimic ca sa nu o faca de cacao pe jucatoarea nr 1 de pe .ro
 
Sus