KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bai barbarule, ce ai jucat ma tu pe l60 ? Erai doar un barbar cu nume, peste tot unde ai jucat a fost asa inclusiv ultima speciala unde te laudai pe acolo cu br ca scoateti ca faceti si ati pierdut conturile la primele atacuri.

Ahaha auzi la el, vrei sa ti pun aici printurile sa mai rada baietii de ce ai facut tu cu contul pe l60 ?:))))

Auzi la el ca juca, habar nu ai cine a tinut granita dt vs mnks , tu stateai in spate si nu trimiteai nici macar deff ul. Noroc ca barbarele nu pot lua sate ca erai sub ele.

Unde joci acolo te vinzi bai 2leu
Eu barbar? Vezi ca mori de foame bai jucatorule...canta la alta masa cu 2lei, prost mai esti, pana si samy a admis ce s-a intamplat cu adevarat acolo pe 60....dar tu esti prea prost ca sa iti dai seama...daca pun aici print cu discutia cu samy te faci de cacat la tot serverul ca latri ca un caine....poate te da si Pietraru afara ca il faci de rusine cu neuronii tai, ah pardon, neuronul.
 

Blitz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Eu barbar? Vezi ca mori de foame bai jucatorule...canta la alta masa cu 2lei, prost mai esti, pana si samy a admis ce s-a intamplat cu adevarat acolo pe 60....dar tu esti prea prost ca sa iti dai seama...daca pun aici print cu discutia cu samy te faci de cacat la tot serverul ca latri ca un caine....poate te da si Pietraru afara ca il faci de rusine cu neuronii tai, ah pardon, neuronul.

nu-l da afara ca-l are caine de lupta pe granita cu roma :))) ia si el sate de la roma care au intrat pe lume dupa atat timp,deasta o arde in muschi pe aici :)))
 

Blitz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Br joc de glezne am zis :)) practic ai fost interna noastră pe speciala 19 :))

Tu ești prea necunoscut sa porți numele de star :)) ai uitat când băgai somnifere seara de seara sa poți sta să mă ataci la 3 dimineață și nu luai nimic ? Ați luat când nu m am trezit atât :)) dar eu mai și joc mai și petrec... că trece viața pe lângă mine stand 23 din 24 pe triburi când am timp joc și arat ce e de arătat,data viitoare cere-i voie lui dsa sau raka sa-mi rostești numele pe extern
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce amuzant e forumul asta
giphy.gif
 
Scor reacție
0
Tu ești prea necunoscut sa porți numele de star :)) ai uitat când băgai somnifere seara de seara sa poți sta să mă ataci la 3 dimineață și nu luai nimic ? Ați luat când nu m am trezit atât :)) dar eu mai și joc mai și petrec... că trece viața pe lângă mine stand 23 din 24 pe triburi când am timp joc și arat ce e de arătat,data viitoare cere-i voie lui dsa sau raka sa-mi rostești numele pe extern
Haha, au prins glas Internele, te-am săltat ca pe o veverița cu o zi înainte sa te băgăm la interne. Despre ce vorbim, sau stai ca ai dormit și atunci :)) btw dacă eu sunt necunoscut tu ești baiatu cu apa :))
 

DeletedUser9326

braileanu si tupeu, 2 legende. De fiecare data cand sunt internati ei isi traiesc viata :)))
In rest, rup harta. :eek: :eek:
 

DeletedUser46527

Tu ești prea necunoscut sa porți numele de star :)) ai uitat când băgai somnifere seara de seara sa poți sta să mă ataci la 3 dimineață și nu luai nimic ? Ați luat când nu m am trezit atât :)) dar eu mai și joc mai și petrec... că trece viața pe lângă mine stand 23 din 24 pe triburi când am timp joc și arat ce e de arătat,data viitoare cere-i voie lui dsa sau raka sa-mi rostești numele pe extern

acesta este Br .. începe pe fiecare lume și creste sate pana la primele atacuri pe el.. atunci intervine viața personală .. pe L72 a intrat sa îl ajute pe ursu dar a rezistat doar 2 zile :)) probabil nu l-au suportat mai mult cei din NWO
 
Scor reacție
0
Br inca ai traume la cat te am batut:)))auzi sa piarda contul la primul organizat si sa mai vina sa scrie pe extern:)))))))

In legatura cu l73 nu cred ca putem sa ne comparam, roma oricum e un trib mult mai bine organizat decat pare, faptul ca iau sate de la ei este pt ca am picat langa pe harta. Daca insisti vin si acolo la tine si te mai fac fetita mea odata dar imi e ca incepi sa o dai pe din alea ca imi traiesc viata si chestii si tu esti un boschetar care bea intr un bar pana lesina:))))auzi la el ca isi traieste viata

Ne scuzati de offtopic, succes care jucati aici
 

DeletedUser47645

acesta este Br .. începe pe fiecare lume și creste sate pana la primele atacuri pe el.. atunci intervine viața personală .. pe L72 a intrat sa îl ajute pe ursu dar a rezistat doar 2 zile :)) probabil nu l-au suportat mai mult cei din NWO


br sa il ajute pe urs ? inca papi de pe joc mafiotule ? :)) de ce ar avea nevoie de ajutor un cont care este ocolit de voi cu atacuri pentru ca stiti rezultatul daca atacati acolo iar restu care ati avut incercati ati iesit pe usa din spate mereu ? fugi si lasa mesaje poate vrei sa vezi ce iti mai fac prietenii din tabara adversa si iti lasa si tie niste sate :)) ai uitat cum va milogiti cu mesaje pe la conturi mici din academii ? delete scrie pe voi :)) tic tac
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Exista o linie foarte fina intre amuzant si penibil, de asta e asa amuzant forumul asta.
 
Sus