KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
ai mintit cu acele conturi care au fost cumparate si ai zis ca habar nu ai, ai mintit despre urs ca a trimis cu scripturi ferme intregi de deff inainte de atacuri si defapt erau comenzi cu 5 unitati ca sa vada cat moare dar ce sa stiti voi chestii de genu :))) ati bagat repede aia cu fermele bagate inainte de sprijin asta cand iulica mafia chiar a facut acest lucru cand am activat sigiliu dar acolo ati evitat de 3 ori subiectu : ))


hai pana una alta sa ne bucuram de atacurile tale


chiar nu are nimeni scriptu de ignorat ? ....


sa nu uitam si de locu 1 de pe lume, cel mai bun jucator din green cica :| omul care este exemplu pentru cei care joaca sub papucul sau, unicul ciuciolino care probabil este undeva prin Dubai acum si de aia a gresit ora :( acolo nu ii bonus la ora asta .... in fine, dresajul continua ... ii lasi 2 sate goale, 2 semi goale si 2 omori spionajele + magazia pe rosu ca sa vada omu ca a prins un inactiv si el repede pune botic :(

promit ca daca ramaneti pana in vara, o sa deschid un circ cu voi ^^ "Tribal Warriors Green Circus"
Tot nu ai adus dovezi pt nimic din ce ma acuzi:) Nu, nu stiu nimic despre niciun cont cumparat, in afara de acele mesaje pt care ciccio si-a luat ban :))) Arata-mi si mie vreo dovada in acest sens, ca n-ai.

Faptul ca noi ti-am facut tickete pt atacuri cu script si ti-ai luat ban, evident ca ies cu asta pe extern :))) De ce ti-oi fi luat tu ban nu pot stii sigur, dar mna, daca ti-ai luat ban imd dupa ce s-a raspuns la ticket inseamna ca pt ce s-a raportat in el , nu?:))) si poti minti cat vrei cu fermele alea, ca un sat sigur ai salvat bagand in fata deful :)))

Asa deci, astept dovezi, ca pana acum slabut
 

DeletedUser47645

voi niciodata nu stiti nimic cand vine vorba despre asa ceva ;)

hai felicitari pentru organizat sau ce a vrut sa fie asta :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
voi niciodata nu stiti nimic cand vine vorba despre asa ceva ;)
pai chiar nu am stiut, ai impresia ca, ipotetic vorbind, cineva de la noi ar vrea sa cumpere vreun cont, ar veni sa ceara binecuvantarea conducerii? :))) Eu nu detin nicio dovada de conturi cumparate si altele asemenea indiferent de trib, daca as fi avut, le-as fi raportat :) Stiu ca pentru tine este imposibil sa concepi asa ceva, dar nah, incearca, poate poate
 

DeletedUser47645

hai bre lasa vrajeala asta de 2 banuti ca ati stat sitter 5 oameni acolo pe cont :))) ati luat sate dupa de la conturile alea dar voi nu stiati nimic ;) canta la alta masa .... atat puteti si asta sunteti voi, spor la organizat sau ce ii ala de faceti voi acum :)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
hai bre lasa vrajeala asta de 2 banuti ca ati stat sitter 5 oameni acolo pe cont :))) ati luat sate dupa de la conturile alea dar voi nu stiati nimic ;) canta la alta masa .... atat puteti si asta sunteti voi, spor la organizat sau ce ii ala de faceti voi acum :)))
care conturi ma?!? arata omule dovezi, ca pana acum tu esti cu vrajeala :)))) doar canti pe extern chestii sa sune bine, dar la dovezi .. nu ai nimic :))) sau mai amuzant, ii incriminezi pe altii, dar nu pe noi :)))) Hai zi, de pe ce cont "cumparat" a luat Centorag sate :))))
 

DeletedUser47645

ati avut aici postari cu printuri si mesaje dar au fost sterse ca nah :D dar nu mai te agita atat, atat puteti si cu asta defilati peste tot unde jucati, drum bun spre dt zic :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
ati avut aici postari cu printuri si mesaje dar au fost sterse ca nah :D dar nu mai te agita atat, atat puteti si cu asta defilati peste tot unde jucati, drum bun spre dt zic :D
Ai dovedit ca unul de-al vostru a vrut sa vanda contul si noi l-am trimis la plimbare :)))) hai, lasa gargara, ca numai balarii vorbesti :)

Asa, inca astept sa-mi arati cont "cumparat" de la care am luat sate. Hai, repejor ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser47645

nu vorbesc aici de tine, ce tot te ridici in slavi singur ? :)) sau green = tu ?
 

DeletedUser47645

0 barati sunteti voi bre :))) nu la noi ai vazut arogante pe burta goala :D drept urmare uite unde ati ajuns IAR :D sa nu mai zic ca ultima disperare sa atacati jucatori la 90 ore cu fulluri doar la o demolare .. ultima carte este jucata foarte slabut :( doar pe maram o vad cu capul pe umeri si nu a trimis atacuri.... oricum felicitari si tie pentru actiunea de azi... oficial ai castigat 10-20 sate care sa le faci deff :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
0 barati sunteti voi bre :))) nu la noi ai vazut arogante pe burta goala :D drept urmare uite unde ati ajuns IAR :D sa nu mai zic ca ultima disperare sa atacati jucatori la 90 ore cu fulluri doar la o demolare .. ultima carte este jucata foarte slabut :( doar pe maram o vad cu capul pe umeri si nu a trimis atacuri.... oricum felicitari si tie pentru actiunea de azi... oficial ai castigat 10-20 sate care sa le faci deff :))
Eu vad ca tu te dai pe arogante pe meritele altora :))) Ia zi, cand cedezi satele in NWO? Am auzit ca asta a fost oferta, voi cedati satele in NWO sa nu castigam noi :) Atat de jos ai ajuns..

Poti canta tu cat vrei aici, stil de agresor ca al meu rar gasesti ;) Dovada mesajele colegilor tai dupa ce le dadeam cate o mostra :)
 

DeletedUser47645

imi pare rau dar nu fac parte din green sa ma laud ca imi castiga altii lumile :))) poate duci si dovezi daca tot spui ca imi castiga altii :D dar burta goala ii burta goala la voi, stergere placuta va urez :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
imi pare rau dar nu fac parte din green sa ma laud ca imi castiga altii lumile :))) poate duci si dovezi daca tot spui ca imi castiga altii :D dar burta goala ii burta goala la voi, stergere placuta va urez :D
Dovada e intelegerea pe care ai facut-o in disperare cu NWO :)))) Pp ca dupa oferta intiala, te-ai mai smiorcait la ei sa-ti dea un 5 locuri acolo in tribul final, si pe restul, la naiba :))) Cum era aia cu backstab la propriu trib?
 

DeletedUser47645

tu cred ca vorbesti despre alta persoana :))) ce treaba am eu cu ce fac conducerile ? eu doar joc si am venit aici pentru green :)) daca pe 60 a trebuit sa fim colegi la final ca sa nu se bata obrazu aia nu inseamna ca am fost colegi
 

Centorag

member
Scor reacție
0
tu cred ca vorbesti despre alta persoana :))) ce treaba am eu cu ce fac conducerile ? eu doar joc si am venit aici pentru green :)) daca pe 60 a trebuit sa fim colegi la final ca sa nu se bata obrazu aia nu inseamna ca am fost colegi
Hai ma, fugi de-aici ca esti sub influenta lui bahurs :))))
 

DeletedUser47645

termina cine trebuie, stati linistit :) ) si da o sa termine si din green cateva ;)
 

DeletedUser47645

pai voi ce ati facut pe lumile unde ati fost recrutat de altii pt 10 locuri si restu au fost lasati pe afara ? aia nu au tras sa castige lumea la fel ca voi ? si au terminat mereu aceiasi oameni si restu au fost out :( pe langa ca pe harta esti cum esti :)) vad ca si pe extern vrei in top la nubul zilei :D
 
Sus