KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Alex2peu

member
Scor reacție
9
vezi L60 respectiv sp19, cel putin, fetito! o_O:eek:
Cine m-a internat pe mine pe 60 ? Tu esti cam paralel asa observ...sa spuna cineva din dk ca eu am fost interna acolo :))) nu tu care nu stii sa mergi cu roti ajutatoare...
@Dicsie tu ce tot behai pe aici ? Erai cel mai mielusel cand te-a dat afara grigo si pepsi, ai venit la noi ca vrei sa-i bati si etc....acum incerci sa mananci rahat, daca tot stii ca a fost shawncarter pe cont la mine, cum naiba nu stii ca defapt nu am vandut contul cum behaie noobetul asta din mnk? Spune adevarul daca tot te dai ca stii, nu doar manca rahat.
@Centorag cine ma vorbeste pe mine de rau ma petardel? Doar greenul #frustrare #53 # 10locuri in trib la final
Canta la alta masa, n-ai inteles inca ca ma doare fix in cot de parerea voastra? E un joc, tratati-l ca atare, nu mai fiti frustrati...viata nu se rezuma la o lume pierduta :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cine m-a internat pe mine pe 60 ? Tu esti cam paralel asa observ...sa spuna cineva din dk ca eu am fost interna acolo :))) nu tu care nu stii sa mergi cu roti ajutatoare...
@Dicsie tu ce tot behai pe aici ? Erai cel mai mielusel cand te-a dat afara grigo si pepsi, ai venit la noi ca vrei sa-i bati si etc....acum incerci sa mananci rahat, daca tot stii ca a fost shawncarter pe cont la mine, cum naiba nu stii ca defapt nu am vandut contul cum behaie noobetul asta din mnk? Spune adevarul daca tot te dai ca stii, nu doar manca rahat.
@Centorag cine ma vorbeste pe mine de rau ma petardel? Doar greenul #frustrare #53 # 10locuri in trib la final
Canta la alta masa, n-ai inteles inca ca ma doare fix in cot de parerea voastra? E un joc, tratati-l ca atare, nu mai fiti frustrati...viata nu se rezuma la o lume pierduta :D
Aha, si Mnks tot green sunt :)))) Si Dt-ul, si toti cei care au comentat pe-aici :)))))
 

DeletedUser47645

nu ii frate cu dicsie ? au cam aceleasi replici :)) si dicsie se lauda cateva pagini in urma singurel cu istoria lui tribala
 

DeletedUser9326

Cine m-a internat pe mine pe 60 ? Tu esti cam paralel asa observ...sa spuna cineva din dk ca eu am fost interna acolo :))) nu tu care nu stii sa mergi cu roti ajutatoare...

ce copac esti :)))
https://ro.twstats.com/ro60/index.php?page=player&mode=conquers&id=436548&type=all&newtribe=39&pn=-1
faceam referire la faptul c-ai fost interna colegilor mei. Ca ai fost innobilat fortat sau ai cedat satele celor din DK care au ramas in joc pana la final demonstreaza doar ca am avut dreptate cand am spus ca, citez :

braileanu si tupeu, 2 legende. De fiecare data cand sunt internati ei isi traiesc viata :)))
In rest, rup harta. :eek: :eek:

imi cer scuze pt spam, ultima postare, am spus ce era de spus.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47645

M am pierdut puțin pe forumul asta... Despre ce război se vorbește pe aici? Vad ca e fiecare cu treaba lui, mnk gentle.. Mai are sa apară Spartacus și e gata iese nebunie.. Pana una alta vedeți ca aici e razbel NwoGlory vs Green nu frustrări din trecut..
 

DeletedUser47645

scoate ce vrei :))) tot vai de voi sunteti :D inca nu te-ai saturat sa minti pe aici la orice postare ? ba ca ala a fost banat pentru scripturi ca baga deff full in fata la atacuri si defapt erau 5 unitati dar tu urlai aici ca fulluri, acuma ca ai si tu deastea de azi dimineata :))) pune centura de siguranta si nu mai plange pe aici


sunteti in lumea voastra :))

script de ignorat atacuri automat aveti careva ? mersi
 

Centorag

member
Scor reacție
0
scoate ce vrei :))) tot vai de voi sunteti :D inca nu te-ai saturat sa minti pe aici la orice postare ? ba ca ala a fost banat pentru scripturi ca baga deff full in fata la atacuri si defapt erau 5 unitati dar tu urlai aici ca fulluri, acuma ca ai si tu deastea de azi dimineata :))) pune centura de siguranta si nu mai plange pe aici


sunteti in lumea voastra :))

script de ignorat atacuri automat aveti careva ? mersi
cand acuzi pe cineva ca minte, ar trebui sa ai si dovada :) ca altfel... mna ;) eu am dovada ca am luat sat azi dimineata :))
 

DeletedUser47645

tu ai acuzat cu ferme de deff bagate inainte de atacuri si erau 5 unitati :))) ce tot faci pe tine atat cu dumele astea ? ma doare undeva de ce sat ai luat tu dimineata ca ati pierdut si voi in centru tribului cateva si urmeaza sa pierdeti iar un cont intreg la organizat oooops :) ii nasol cand te lovesc propriile arme


de atatia ani doar cu manevre si tot prost sunt facute :))) hai spor acolo la organizatu ala sau ce o fi
 

Centorag

member
Scor reacție
0
de atatia ani doar cu manevre si tot prost sunt facute :))) hai spor acolo la organizatu ala sau ce o fi
eu ti-am mai zis sa nu mai vb in oglinda :)

ma doare undeva de ce sat ai luat tu
si ce-ti da impresia ca pe noi ne doare de "marea ta reusita"? :)))) In locul tau n-as avea curaj sa ies pe extern, sa-mi castige altii lumea si eu sa fiu mare si tare, ca vai ce le dau eu :))))
 
Ultima editare:

DeletedUser47645

tocmai asa ati castigat voi lumile de va apar la profil :))) unde ai vazut tu sa joc eu sa imi castige altii lumea ? vrei sa iti duc acuma mnk sh si care mai era sa iti spuna la fel ? :))) va doare rau ca sunteti pe duca dar asta este :) atat puteti, restul ii can can (vreti sa va dau niste ponturi ? cica unii vor sa lase conturile si nah ... ii pe stilul vostru )
 

Centorag

member
Scor reacție
0
tocmai asa ati castigat voi lumile de va apar la profil :))) unde ai vazut tu sa joc eu sa imi castige altii lumea ? vrei sa iti duc acuma mnk sh si care mai era sa iti spuna la fel ? :))) va doare rau ca sunteti pe duca dar asta este :) atat puteti, restul ii can can (vreti sa va dau niste ponturi ? cica unii vor sa lase conturile si nah ... ii pe stilul vostru )
Tu nu vezi ca te contrazici la fiecare propozitie :)))) Cica facem manevre, dar ne castiga altii lumile, cica facem manevre, da cumva voi recrutati de la noi :))))))) Du-te ma la sah :))))) Sunt si eu curios care-s manevrele alea :))))))))
 

DeletedUser47645

de 2 ani tot replica cu sahul o ai ? asa te-a invatat mamica ta cand erai mic ? parca nu era frumos sa minti si totusi vad ca o faci mereu si cand ii subiect fierbinte il ocoliti maxim :)) nu mai plange puisor ca se va termina totul in curand :) granita deja se face toata Dulce, pe acolo stiti si voi ca nu aveti cum sa treceti :)) acum incearca cicio cu 10 infiltrate dar in afara de cap in zid nu prea poate, in schimb o sa vina o surpriza pentru ca la manwe a fost asa light cateva satuce :) pe data de 11 aveti atacul plecat ? :)))) totusi sorinel unde a disparut ? no more stats ? trist ... tosusi replica aia cu umilinta ramane nr 1, posibil din cauza aia sa fie asa tacut :( nasol bre de voi, chiar imi pare rau .... pana si semaca a zis ca nu mai are timp de granita bla bla si cedeaza din sate, raptor la fel a zis ca el are ceva probleme personale :( deja incepeti sa va duceti pe acelasi drum cu dt :(



Număr:00270004615727003743610
Pierderi:​
00167904611264402332210
Bonusuri:Luptător cu toporul: +41% putere de atac
Cavalerie uşoară: +41% putere de atac
Arcaş călăreţ: +6% putere de atac
Luptător cu toporul: +15% putere de apărare și atac
Catapultă: +30% daune clădiri
Paladinul tău Atac Deff 4 a murit.

Apărător:maram
Ţel(direcţie):Sat bonus (534|467) K45
Număr:00609904823201007299600
Pierderi:​
00609904823201007299600
Bonusuri:Luptător cu spada: +15% putere de apărare și atac
Lăncier: +23% putere de apărare
Luptător cu spada: +23% putere de apărare
Cavalerie grea: +20% putere de apărare și atac
Arcaş: +33% putere de apărare
+20% putere de apărare vizavi de asalt

Prada:15.544 22.189 9.45747.190/47.190
Distrugere prin berbeci:Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 1
Distrugere prin foc de catapultă:Fermă distrus de la nivelul 30 la nivelul 29


Shaorma-lipie-1.jpg
 

Centorag

member
Scor reacție
0
de 2 ani tot replica cu sahul o ai ? asa te-a invatat mamica ta cand erai mic ? parca nu era frumos sa minti si totusi vad ca o faci mereu si cand ii subiect fierbinte il ocoliti maxim :)) nu mai plange puisor ca se va termina totul in curand :) granita deja se face toata Dulce, pe acolo stiti si voi ca nu aveti cum sa treceti :)) acum incearca cicio cu 10 infiltrate dar in afara de cap in zid nu prea poate, in schimb o sa vina o surpriza pentru ca la manwe a fost asa light cateva satuce :) pe data de 11 aveti atacul plecat ? :)))) totusi sorinel unde a disparut ? no more stats ? trist ... tosusi replica aia cu umilinta ramane nr 1, posibil din cauza aia sa fie asa tacut :( nasol bre de voi, chiar imi pare rau .... pana si semaca a zis ca nu mai are timp de granita bla bla si cedeaza din sate, raptor la fel a zis ca el are ceva probleme personale :( deja incepeti sa va duceti pe acelasi drum cu dt :(



Număr:00270004615727003743610
Pierderi:​
00167904611264402332210
Bonusuri:Luptător cu toporul: +41% putere de atac
Cavalerie uşoară: +41% putere de atac
Arcaş călăreţ: +6% putere de atac
Luptător cu toporul: +15% putere de apărare și atac
Catapultă: +30% daune clădiri
Paladinul tău Atac Deff 4 a murit.

Apărător:maram
Ţel(direcţie):Sat bonus (534|467) K45
Număr:00609904823201007299600
Pierderi:​
00609904823201007299600
Bonusuri:Luptător cu spada: +15% putere de apărare și atac
Lăncier: +23% putere de apărare
Luptător cu spada: +23% putere de apărare
Cavalerie grea: +20% putere de apărare și atac
Arcaş: +33% putere de apărare
+20% putere de apărare vizavi de asalt

Prada:15.544 22.189 9.45747.190/47.190
Distrugere prin berbeci:Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 1
Distrugere prin foc de catapultă:Fermă distrus de la nivelul 30 la nivelul 29


Shaorma-lipie-1.jpg
repet. inca te dai mare cu astfel de raporte, wtf, cat de penibil poti sa fi :)))))))))) inca nu mi-ai zis cu ce am mintit, doar arunci acuze ce suna bine :)
 

DeletedUser47645

ai mintit cu acele conturi care au fost cumparate si ai zis ca habar nu ai, ai mintit despre urs ca a trimis cu scripturi ferme intregi de deff inainte de atacuri si defapt erau comenzi cu 5 unitati ca sa vada cat moare dar ce sa stiti voi chestii de genu :))) ati bagat repede aia cu fermele bagate inainte de sprijin asta cand iulica mafia chiar a facut acest lucru cand am activat sigiliu dar acolo ati evitat de 3 ori subiectu : ))


hai pana una alta sa ne bucuram de atacurile tale


chiar nu are nimeni scriptu de ignorat ? ....


sa nu uitam si de locu 1 de pe lume, cel mai bun jucator din green cica :| omul care este exemplu pentru cei care joaca sub papucul sau, unicul ciuciolino care probabil este undeva prin Dubai acum si de aia a gresit ora :( acolo nu ii bonus la ora asta .... in fine, dresajul continua ... ii lasi 2 sate goale, 2 semi goale si 2 omori spionajele + magazia pe rosu ca sa vada omu ca a prins un inactiv si el repede pune botic :(

promit ca daca ramaneti pana in vara, o sa deschid un circ cu voi ^^ "Tribal Warriors Green Circus"
 
Sus