Discutii libere L73

DeletedUser49158

man, da-ti 2 palme si trezeste-te, iar te-ai imbatat?

cand innobilam eu sate pe 73 din roma tu planuiai cum sa dai backstab la RS.


pe speciala nu ai jucat, nu? cand ti-am luat satele nu erai tu pe cont, asa-i? :)))
hai gata ca deja iti acord prea multa atentie si esti un simplu papagal.

Prezentul vorbește 798 de puncte și latrii pe aici nu mă interesează să mi arăți că ai fost suportul lui diehard :)) iar cu atenția vezi că tu te ai băgat în seamă cu mine nu eu cu tine :)))
 

DeletedUser49158

Bre, ți-am zis... Când o sa joci triburile atunci sa îți dai arfe de jucător. În istoria tribala recenta nu ai avut o lume finalizată. Lauda-ma pe mine cu internele, ca tu numai ca starter ești bun(și starter cu sitter, desigur).

Am mai multe lumi câștigate decât ai tu jucate, ai și tu o lume câștigată și aia datorita gentle:))) nu mai plânge mă gata că ajungi naibii iar la spital din cauza jocului :))
 

DeletedUser9326

Prezentul vorbește 798 de puncte și latrii pe aici nu mă interesează să mi arăți că ai fost suportul lui diehard :)) iar cu atenția vezi că tu te ai băgat în seamă cu mine nu eu cu tine :)))
dau quote la ultima ta postare sa fiu sigur ca ramane aici, oricum n-ai remediu.
ne auzim pe harta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Stau pe o banca și aștept 250 de Coco :]]]].
Just elite iar se lauda prin RS ca are nu una, și mai multe firme. Și ca înainte sa vorbim despre el sa ne interesam ce înseamnă numele lui...săracul papaya se oferise sa ii plătească teapa data lui Sephiroth...uite așa fain e sa stai disperat in fata băncii așteptand 250 Coco.

Sa îți plateasca alții datoriile într-adevăr, pare un business foarte profitat.

Succes.
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
Tu cine ești? Cel care se sparge de o lună și ceva întruna pe mine?:)))
e timp nu te ingrijora....dar din cate vad chiar iti place sa exgerezi.....am spart 2 fulluri pe tine asta nu inseamna de O LUNA SI CEVA deci char esti mancator de pleava.......noroc ca sau spart conturile alea ca tot 12 ate aveai....jucatorule.....hai dati delete ca esti inutil pe joc cat si in viatza reala app vezi ca inca o mai tin minte pe gagica aia a ta....FRUMOSULE.....mai are alunita aia pe piciorul stang?
 

DeletedUser49158

br ule, spune ne si noua unde este elite? ii mai trebuie ceva bani sa intretina toate firmele alea?
de ce nu vine sa vorbeasca cu noi ? ne este dor de prostia lui :D

Nu știu frățioare...cautati-l pe privat dacă aveți treabă cu el:))
 

DeletedUser49602

alt atentat la tribu RS adica la conturile de acolo
bag seam ca noobi din Woc doar asa pot sa ia sate spargand conturi
 
Scor reacție
0
Vlad stătea când eram la munca dimineață dar majoritatea satelor vi le-am luat dupamiaza și seara pe tura mea nu știu ce latrii tu că n-am mai intrat pe cont:)) demolat așa cum zici tu am terminat in top nu barbar ca tine:)) dar mai bine pune pozele când te rugai zilnic de mine sa intru la voi că numai așa puteți întoarce speciala :)))
Tu ai luat sate de la noi?:))))Barbarule tu n-ai luat 1 sat cat noi am jucat, erai interna noastra, vlad iti statea de la 8 pana la 6 seara si dupa iti prindeam trupele prin sate nobule:))))Lasa ca te prind aici si te fac fetita mea iar si pe tine si pe patrykana, mai ia si tu cateva sate ca se face restrictia aia de 20:1 si nu te mai pot ataca...
 

DeletedUser49158

Tu ai luat sate de la noi?:))))Barbarule tu n-ai luat 1 sat cat noi am jucat, erai interna noastra, vlad iti statea de la 8 pana la 6 seara si dupa iti prindeam trupele prin sate nobule:))))Lasa ca te prind aici si te fac fetita mea iar si pe tine si pe patrykana, mai ia si tu cateva sate ca se face restrictia aia de 20:1 si nu te mai pot ataca...

M-ai făcut fetița dar ai ajuns barbar :))) cat rahat mănânci tu nu mănâncă nimeni:)) de-asta te rugai in fiecare zi de mine sa intru la voi:))) ești penibil
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
De obicei cei din Mnks se lăudau inainte de a mai recruta pe cineva. Oare cine este norocosul câștigător!? :)))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1

Sper ca esti pregatit si de data asta macar nu o sa fugi de pe cont cum faci tu mereu.

@Ursu*e*Dulce de doua ori ti-am zis sa ne spui unde joci, oficialule, tu si manevrele tale ca in rest...nici macar laba nu a ramas din ursul asta.


ai vazut tu dresor sa bage in seama orice latrat fara acordul sau ? esti culmea sticsie.... la faza cu laba nu prea am inteles ce vrei sa zici, oricum in mintea ta a sunat comic de aia nici nu vreau traducere :( iar pentru raspunsuri oficiale pune pe cineva oficial sa intrebe, tu esti pokemon universal pe aici, omu lu maram, olandezu, mesageru, etc al cui esti pana la urma ?
 
Sus