Discutii libere L73

DeletedUser9326

nu te scuz, dispari.

daca ati avea un pic de respect poate nu v-ar trata lumea in felul asta dar adevarul e ca nu meritati.
spor la joc.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
nu te scuz, dispari.

daca ati avea un pic de respect poate nu v-ar trata lumea in felul asta dar adevarul e ca nu meritati.
spor la joc.
Daca vrei sa fii respectat inainte invata sa respecti ! E o regula de baza :)
Daca-ti plac arogantele atunci ia si inghite.
 

Deleted User - 743783525

vmaxxx de cand la lasat pietrarul pe cont :)) are arfe de golan
 

DeletedUser49158

Ui ma ghioceii cum apar :))
Ce-s cu arogantele astea pe voi? Ați uitat ca bătaia doare? Vreți sa ne aducem aminte de speciala 19?

P.S. GumGum, stai cuminte ca mai ai de învățat gogosarule.

vorbeste cel mai slab din familia samy :)))) se mandreste cu o speciala dar cand au luat-o sus nu mai dadeai de ei nici p'acasa:))))
 
Scor reacție
0
Felicitari adversarilor, astazi am vazut una dintre cele mai urate si proaste manevre de pe RO. Ati avut majoritatea parolelor celor din RS(nu prea ma intereseaza cum ati facut rost) si ati reusit sa atacati noaptea ca hotii sa luati 60 de sate. Bravo, frumos gest, nu puteti scoate un trib care e un sfert de continent. Ricautza tu esti principalul vinovat ca ai facilitat aceste lucruri, zic de tine ca permiti asa ceva in tribul ala, un trib vechi cu renume. Nu pot sa am pretentii la jucatori ca patrykana sau elite sa joace pe harta cand ei sunt vai mama lor.

In continuare RS-ul sta in picioare si va mai sta, sunt de apreciat cum au rezistat acolo fiind atacati de atata timp.

Incercati sa jucati si pe harta, ce sa zic.


Succes, o sa aveti nevoie :D
 

Marky.

member
Scor reacție
0
vorbeste cel mai slab din familia samy :)))) se mandreste cu o speciala dar cand au luat-o sus nu mai dadeai de ei nici p'acasa:))))
:))))
Nu te contrazic, sunt cel mai slab din familia "samy" dar gândește-te ca familia "samy" îți da clasa la orice ora :)
Nu ma mândresc, v-am readus aminte cum ați comentat și v-ați dat câștigători de la începutul specialei pana când v-ați dat seama ca nu aveți nicio șansa impotriva noastră iar la sfârșit ați plâns toți. Am zis sa fiu băiat bun sa va zic sa nu repetați greșeala :)
 
Sus