Discutii libere L73

DeletedUser49158

:))))
Nu te contrazic, sunt cel mai slab din familia "samy" dar gândește-te ca familia "samy" îți da clasa la orice ora :)
Nu ma mândresc, v-am readus aminte cum ați comentat și v-ați dat câștigători de la începutul specialei pana când v-ați dat seama ca nu aveți nicio șansa impotriva noastră iar la sfârșit ați plâns toți. Am zis sa fiu băiat bun sa va zic sa nu repetați greșeala :)

Dacă și tu mai dai clasă înseamnă că s-a terminat jocul triburile.ro,tu nu ai nici o performanță de când joci acest joc dar dai clasă :)))
 
Scor reacție
0
Taci draq de bufon și arunca-i o shaorma iubitului tau teslaru că poate se răzgândește și va trădează și pe voi,când făceați voi manevre va râdeau mustățile acum vi și plângi pe extern că a pierdut academia voastră 60 de sate
Te ai gasit sa vorbesti tu. Calmeaza te poate te executa baietii intr o zi:)))stii tu, cum ai disparut pe speciala 19 intr o dimineata, sau pe speciala 17 cand te am demolat ca pe fetita noastra de n ai mai intrat pe cont si statea doar vladcs sitter, sa punem pozele ?:)))

Eu zic sa ti pregatesti discursul de pierzator ca nici de interne n o sa mai aveti pofta curand
 

DeletedUser49158

Te ai gasit sa vorbesti tu. Calmeaza te poate te executa baietii intr o zi:)))stii tu, cum ai disparut pe speciala 19 intr o dimineata, sau pe speciala 17 cand te am demolat ca pe fetita noastra de n ai mai intrat pe cont si statea doar vladcs sitter, sa punem pozele ?:)))

Eu zic sa ti pregatesti discursul de pierzator ca nici de interne n o sa mai aveti pofta curand

Vlad stătea când eram la munca dimineață dar majoritatea satelor vi le-am luat dupamiaza și seara pe tura mea nu știu ce latrii tu că n-am mai intrat pe cont:)) demolat așa cum zici tu am terminat in top nu barbar ca tine:)) dar mai bine pune pozele când te rugai zilnic de mine sa intru la voi că numai așa puteți întoarce speciala :)))
 

DeletedUser9326

fugi ma de aici, arogant sa fii cu cine iti permiti si cand ai si tu ceva realizari.

du-te si traieste-ti viata.
 

DeletedUser9326

ala care te-a innobilat pe unde te-a prins si caruia i-a zis vladcs ca ii este rusine fata de toti din RS pt caracterul tau jegos.
mai vrei?
 

DeletedUser49158

ala care te-a innobilat pe unde te-a prins si caruia i-a zis vladcs ca ii este rusine fata de toti din RS pt caracterul tau jegos.
mai vrei?

vMaxXx

Puncte:798
Loc:1037
Trib:MnK.s


aaa tu esti vmax =)) cum zicea colegul tau osanda? nu joci pe 73 nu vorbi de 73 :))) mi-ai luat niste amarate de sate pe speciala 19 cand nu eram pe cont si cica m-ai innobilat pe unde m-ai prins =)) tu te auzi cand vorbesti ? si asta ti-a zis vlad ? cand eram sitter la el pe speciala asta in mesajele cu tine am vazut ca a zis altceva iar cand ai sa-mi spui ceva spune-mi mie in fata daca esti baiat nu vorbi de mine pe la altii ca lumea e mica si se afla orice:))) caracterul meu jegos in ce consta ? ca am iesit din rs pentru-ca mie mi se dadeau interne la 40 de ore de nucleul meu iar tribului aliat care nu avea nici o treaba cu internele noastre li se dadeau sate in nucleul meu ? daca tu ai fost luat de prost intr-un trib in care ai jucat si ai acceptat e problema ta,nu inseamna ca trebuie sa fie toti ca tine dar jur ca esti mai latrau ca olandeza :)))
 

DeletedUser48627

vMaxXx

Puncte:798
Loc:1037
Trib:MnK.s


aaa tu esti vmax =)) cum zicea colegul tau osanda? nu joci pe 73 nu vorbi de 73 :))) mi-ai luat niste amarate de sate pe speciala 19 cand nu eram pe cont si cica m-ai innobilat pe unde m-ai prins =)) tu te auzi cand vorbesti ? si asta ti-a zis vlad ? cand eram sitter la el pe speciala asta in mesajele cu tine am vazut ca a zis altceva iar cand ai sa-mi spui ceva spune-mi mie in fata daca esti baiat nu vorbi de mine pe la altii ca lumea e mica si se afla orice:))) caracterul meu jegos in ce consta ? ca am iesit din rs pentru-ca mie mi se dadeau interne la 40 de ore de nucleul meu iar tribului aliat care nu avea nici o treaba cu internele noastre li se dadeau sate in nucleul meu ? daca tu ai fost luat de prost intr-un trib in care ai jucat si ai acceptat e problema ta,nu inseamna ca trebuie sa fie toti ca tine dar jur ca esti mai latrau ca olandeza :)))

Hai sictir!
Era vorba ca o sa îți unești contul cu Vladcs1 și ca toate internele din zona de Sud(ChivasRegal) de unde ți-am dat 10 sate sa ți le dau ție plus toate internele pe care trebuia sa i le dau lui VladCs1. Urma ca în 2 săptămâni sa ai undeva la 50 de sate în condițiile în care locul 1 din trib nu avea 50 de sate și ai curajul sa scoți cacaturile astea pe extern?
Vladcs1. a dat dovada de caracter și demnitate când a ales sa nu mai rămână pe 73 înainte de începerea specialei și cu el as mai juca cu drag pe oricare lume. Cu tine? Niciodată! De ce? Nu uita ca ai zis clar : "pe tine și pe Mihaela224 nu o sa va atac niciodată atâta timp cât nu o sa ma atacați) și tine cont ca nu ai avut vreodată un atac de la mine și tu ai avut 100 de tentative eșuate de a îmi lua sat. Nu mai vorbi de 73 atâta timp cât ai avut contul în sitter ca "nu mai am timp de joc, boss".

By the way... Nu plâng pe umărul nimănui, numai ați enervat jucătorii care nu prea mai jucau sau doreau sa cedeze satele. Ați reușit să ii faceți sa rămână mult mai "dedicați" fata de ultima perioada(ceea ce la voi nu se întâmplă asta, boss). Nu ai idee ce înseamnă asta? Vezi L41, va apuca L80 și RS-ul tot pe harta îl găsiți.

Pana una alta, dacă ingenios. a ajuns sa spună ca se reapuca serios de lumea asta atunci crede-mă ca e "de bine".
Pentru smecherul D. Florin : ii recomand sa învețe foarte bine 360(1 și 2) pentru ca dacă el nu știe ce înseamnă sistem informatic, avocații știu. :)

Pentru frustrați : ați reușit să luați 50+ de sate prin spargerea contului întemeietorului de trib din RS plus abuzul în sitter de pe contul lui către alte 3 conturi prin golirea tuturor satelor de trupe(atacarea satelor lui mau100) la peste 50h. Ati avut(ma refer la Shock) "as în mânecă" și în Maniacks și a fost 0 barat. Sunteți penibili, jenanți, fără scrupule și cu o lipsa de caracter total pentru ca acceptați un "țepar", un hoț sa joace alaturi de voi care pătează numele tuturor triburilor cu care joaca și în care este acceptat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9326

din respect pt vladcs o sa iti dau printscreenurile in privat, discutia a fost pe whatsapp. Cand afirm ceva o fac avand dovezi, nu sunt papagal ca tine.
vedem cine ramane pe harta la final, bafta :*
 

DeletedUser48627

vMaxXx

Puncte:798
Loc:1037
Trib:MnK.s


aaa tu esti vmax =)) cum zicea colegul tau osanda? nu joci pe 73 nu vorbi de 73 :))) mi-ai luat niste amarate de sate pe speciala 19 cand nu eram pe cont si cica m-ai innobilat pe unde m-ai prins =)) tu te auzi cand vorbesti ? si asta ti-a zis vlad ? cand eram sitter la el pe speciala asta in mesajele cu tine am vazut ca a zis altceva iar cand ai sa-mi spui ceva spune-mi mie in fata daca esti baiat nu vorbi de mine pe la altii ca lumea e mica si se afla orice:))) caracterul meu jegos in ce consta ? ca am iesit din rs pentru-ca mie mi se dadeau interne la 40 de ore de nucleul meu iar tribului aliat care nu avea nici o treaba cu internele noastre li se dadeau sate in nucleul meu ? daca tu ai fost luat de prost intr-un trib in care ai jucat si ai acceptat e problema ta,nu inseamna ca trebuie sa fie toti ca tine dar jur ca esti mai latrau ca olandeza :)))

Și mai taci cu arogantele astea pe harta ca ai fugit în WoC cu toate satele de atac existente în RS. Am stat cu toate satele goale lângă tine și nu ai fost în stare sa îmi iei 1 sat în o luna de zile și aici ai arfe de mare player tribal de pe ro. Când o sa joci pe 73 atunci sa îți dai arfe pe aici. Data viitoare când o sa mai îndrăznești sa îmi pui numele pe extern sa te gândești de 2 ori inainte sa o faci.
 

DeletedUser49158

din respect pt vladcs o sa iti dau printscreenurile in privat, discutia a fost pe whatsapp. Cand afirm ceva o fac avand dovezi, nu sunt papagal ca tine.
vedem cine ramane pe harta la final, bafta :*

Când ți se dă peste bot fugi cam repede de pe extern și tot tu ai vorbit neîntrebat și te-ai băgat în seamă cu mine aiurea,dar te iert că te plictisești la 798 de puncte n-ai ce face
 

DeletedUser48627

Amice daca tu ești sclavul mnk nu ii trage pe toți după tine în aceeași sclavie,jucătorilor tai nu le dădeai interne dar le dădeai la mnk :)) și mi se rupe că îs mai motivați jucătorii ca înainte,eu îmi fac jocul meu nu mă interesează că se reapuca doamna ingenios sau că pmsr si arhanghel sunt mai motivați acum:))))) vorbești de avocați acum dar când râdeai de ce făceau mnk cu conturile care au ieșit din woc si de peste tot era bine? Fiecare primește ce oferă și va mai primi

Ești pământ total cu oamenii care au plecat din Shock și United în Mnks amice, ei nu s-au milogi 2 luni de zile ca oamenii sa trădeze sau sa vândă conturile asa cum o faceți voi. Dar ca oamenii din Shock mergeau la Mnks și dădeau mesaje ca vor sa scape de ei? Ca le dădeau informații fără sa le ceara? Ca samY. sau Sensation se trezeau dimineața cu info din Shock și United pe Skype de la oameni pe care nu ii cunosc?

Termina cu faza asta ca noi suntem sclavii Mnks. Știi de ce, tentativa de jucător? Pentru ca Roma a stat pe 73 4 luni pentru United, Shock și WoC pe harta ca să încetinească Mnks și nu au primit o lance sprijin din partea voastră. WOC nu a fost atacat niciodată de Mnks sau de RS la nivel de organizat și i-a durut în *** de Roma ca exista pe harta. Sa ii fac și eu acum sclavi? Tine cont ca ce a făcut RS pentru Mnks a fost și vice-versa. Ce a fost Roma pentru voi? A fost o durere-n ***, de asta ați dat dovada. Respectul meu pentru ca au stat pe harta dar îmi pare rău de ei ca au stat pentru niște oameni care nu au făcut ABSOLUT NIMIC pentru ei.
Mergi și canta pe 75 ca pe 73 ai contul în sitter, ai uitat ca nu mai ai timp de joc?
 

malassss

member
Scor reacție
0
Mă scuzi că ți-am pronunțat numele,ai mare valoare :)) lasă că ai luat tu sate de la dușmani,înafara de interne n-ai alte sate luate,voi cică sunteți trib va bucurați ca ultimii copii că nu ați fost încă scoși,dar sa scoateți și pe voi pe cineva cand? Oriunde jucați sunteți tampoane,ori de-asta te-ai obișnuit să porți și tu tampoane?


asta presupn ca e MariusBr7 :))
mare jucator :))))))))
pathetic
 

DeletedUser49158

Ești pământ total cu oamenii care au plecat din Shock și United în Mnks amice, ei nu s-au milogi 2 luni de zile ca oamenii sa trădeze sau sa vândă conturile asa cum o faceți voi. Dar ca oamenii din Shock mergeau la Mnks și dădeau mesaje ca vor sa scape de ei? Ca le dădeau informații fără sa le ceara? Ca samY. sau Sensation se trezeau dimineața cu info din Shock și United pe Skype de la oameni pe care nu ii cunosc?

Termina cu faza asta ca noi suntem sclavii Mnks. Știi de ce, tentativa de jucător? Pentru ca Roma a stat pe 73 4 luni pentru United, Shock și WoC pe harta ca să încetinească Mnks și nu au primit o lance sprijin din partea voastră. WOC nu a fost atacat niciodată de Mnks sau de RS la nivel de organizat și i-a durut în *** de Roma ca exista pe harta. Sa ii fac și eu acum sclavi? Tine cont ca ce a făcut RS pentru Mnks a fost și vice-versa. Ce a fost Roma pentru voi? A fost o durere-n ***, de asta ați dat dovada. Respectul meu pentru ca au stat pe harta dar îmi pare rău de ei ca au stat pentru niște oameni care nu au făcut ABSOLUT NIMIC pentru ei.
Mergi și canta pe 75 ca pe 73 ai contul în sitter, ai uitat ca nu mai ai timp de joc?

Pe mine nu mă interesează de Roma,nu știu ce a fost între Roma woc shock united de la început pentru-ca am jucat pentru academia mnk până de curand:)) iar cu defful ești absurd :)) ce deff sa de-a woc sau shock la Roma ? Făceau 100 de ore până la ei,doar united ii puteau ajuta și probabil au făcut-o sau daca nu au făcut-o înseamnă că nu aveau nici ei posibilitate,nu cred că îs atât de incompetenți conducerile triburilor încât să nu ajute Roma daca puteau,pentru-ca in primul rand se ajutau pe ei după pe Roma,cum și mnk va ajuta pe voi că în primul rând se ajuta pe ei nu că țin tare mult la voi:)) sunteți 0 pentru ei,ai uitat când stăteam cu Vlad pe sittere și redeker cauta cu zilele un sitter la mnk și nu răspundea nimeni? Uiți cam multe,cred și eu după 60 de sate pierdute într-o zi te cam lasă memoria
 

DeletedUser48627

Bre, ți-am zis... Când o sa joci triburile atunci sa îți dai arfe de jucător. În istoria tribala recenta nu ai avut o lume finalizată. Lauda-ma pe mine cu internele, ca tu numai ca starter ești bun(și starter cu sitter, desigur).
 

DeletedUser9326

Când ți se dă peste bot fugi cam repede de pe extern și tot tu ai vorbit neîntrebat și te-ai băgat în seamă cu mine aiurea,dar te iert că te plictisești la 798 de puncte n-ai ce face
man, da-ti 2 palme si trezeste-te, iar te-ai imbatat?

cand innobilam eu sate pe 73 din roma tu planuiai cum sa dai backstab la RS.


pe speciala nu ai jucat, nu? cand ti-am luat satele nu erai tu pe cont, asa-i? :)))
hai gata ca deja iti acord prea multa atentie si esti un simplu papagal.
 
Sus