Discutii libere L76

dormm

member
Scor reacție
0
pai si unde scrie ma ca-i cumpar contul?=))posteaza toata conversatia ,sau trimite-o pe joc:)))
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Ce spuneam =))))))))))
Doar stim ca voi si cu tranzactiile in fata va faceati ca nu e adevarat, apai cu mesaje subtile de la un jucator :)))
Parca nu e evident unde se duc apropourile.
 

dormm

member
Scor reacție
0
pai trimite-le ma:)))ca eu stiu conversatia si o am si eu,dar ma tem ca tu nu ai tot ce trebuie :)))))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Hai ma hary, fii serios, stim cu totii ca oferta de cumparare pe joc este egal cu raportare la support, chiar asa prost il crezi? Stiu ca ai motive sa crezi asta, dar mna...
Eu vad o alta discutie,daca vrea sa tradeze sau sa fie spion,arata-mi si mie unde se bate apropo de cumparare de cont.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Eu vad o alta discutie,daca vrea sa tradeze sau sa fie spion,arata-mi si mie unde se bate apropo de cumparare de cont.
Nu cred ca ai nevoie de id de skype sa tradezi, nu vad de ce ai ascunde pe joc asa ceva :) Ca print-uri catre noi se putea da si de pe joc, si de pe skype. Tradari se pot discuta si pe joc, cumparari de cont, nu prea
 

adifok

member
Scor reacție
0
aia nu-i tranzactie cum nu-s eu papa de la roma, a ca presupui, ca poate are o logica din nu stiu ce punct de vedere sau unghi, poate, dar sa zici ca aia e... cum ai zis ma doi de 4... asa ma, tranzactie in fata, hai ca esti ok si afara ninge
 

hary10

member
Scor reacție
1
Nu cred ca ai nevoie de id de skype sa tradezi, nu vad de ce ai ascunde pe joc asa ceva :) Ca print-uri catre noi se puteau da si de pe joc, si de pe skype. Tradari se pot discuta si pe joc, cumparari de cont, nu prea
Serios,tradarile se fac pe joc,de cand?Eu stiu ca tot pe skype se fac,hai sa fim seriosi.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Nu cred ca ai nevoie de id de skype sa tradezi, nu vad de ce ai ascunde pe joc asa ceva :) Ca print-uri catre noi se putea da si de pe joc, si de pe skype. Tradari se pot discuta si pe joc, cumparari de cont, nu prea
Sincer ,nu ne intereseaza ce crezi tu , iar cu dovezile ne-am lamurit :)
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Eu vad o alta discutie,daca vrea sa tradeze sau sa fie spion,arata-mi si mie unde se bate apropo de cumparare de cont.

Desi nu stiu pentru ce ai avea nevoie de id de skype (e drept, unii de la voi cer whatsapp), tradare poate fi si prin cedarea satelor, sau aia nu se pune? Discutia era ca acuzatiile la adresa voastra nu au nicio baza, ti-am aratat ca au o baza.
Si asta e doar un jucator aici de fata.
 

Paul44

member
Scor reacție
0
aia nu-i tranzactie cum nu-s eu papa de la roma, a ca presupui, ca poate are o logica din nu stiu ce punct de vedere sau unghi, poate, dar sa zici ca aia e... cum ai zis ma doi de 4... asa ma, tranzactie in fata, hai ca esti ok si afara ninge

Era vorba de lumea 60 cu tranzactiile. Cand a fost aceeasi discutie, au fost aduse tranzactiile in fata si va faceati ca ploua.
 

adifok

member
Scor reacție
0
doi de 4, daca nu mai ai si altceva din conversatia aia, asta e tranzactie in fata, cum e mortul de covid fara autopsie
 

dormm

member
Scor reacție
0
Desi nu stiu pentru ce ai avea nevoie de id de skype (e drept, unii de la voi cer whatsapp), tradare poate fi si prin cedarea satelor, sau aia nu se pune? Discutia era ca acuzatiile la adresa voastra nu au nicio baza, ti-am aratat ca au o baza.
Si asta e doar un jucator aici de fata.

Ma asteptam la mai mult de la voi,ceva in fotoshop,ca oricum altceva mai bun nu aveti de facut:)))
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Dar voi iar cititi pe diagonala si extrageti ce va convine doar sa va simtiti mai bine: nu a spus nimeni ca ati cumparat conturi aici.
Am zis ca jucatori implicati, brusc nu a mai dat nimeni de ei inaintea organizatului vostru. Si ati zis ca nu avem nicio baza sa va acuzam pe voi de manevre.
Uite aici mesaje de genul care constituie temeiul pentru ceea ce am mentionat noi.
 
Sus