Discutii libere L76

adifok

member
Scor reacție
0
A nu se intelege ca eu consider ca i ceva gresit in a recruta tot k ul, green a aplicat o strategie de joc, atat, nu ma declar fan al acestei strategii dar nici nu consider a fi ceva gresit
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
cele mai multe recrutari au fost facute de rs ... sa vazut cum a iesit din k45, cu 5 mil la aparator trib de top 3, avea mai putin decat avea watcher dupa organizatu lor .... in rest sau dat organizate pe fiecare continent iar cand a fost nevoie sa recrutat, la dk nu a fost nevoie de recrutari asa multe pentru ca sa intrat din start cu echipa mare, cred ca ati fost singurul trib intrat asa
 

hary10

member
Scor reacție
1
Bai Dk! Acum 2-3 pagini in urma vb de hy ca nu au vorba in ei ...ca una, ca alta,ca nu poti avea baza in ei....mai nu faceati spume ca v au tradat.(Cu ce?)
Ok, si dupa tot tamtam'ul ala il recrutati pe cotzan?wtf? Interesu joaca fesu?????

Pai cine **** mea sunteti voi sa vb de altii dupa faza asta cu cotz coada de topor?!!!



Nu s eu un mare jucator de triburi,nu am castigat lumi...,da nici curva pe interes nu ma fac pu trofeul de la profil..



Cum au mai zis si altii.
Jucati frumos,jucati pe harta


Ps. Cotz,astept mesajul de 69 de randuri dc ai plecat din hy;)
Mi se pare mie sau esti invidios ca nu ai primit si tu invitatie in Dark? :oops:
 
Scor reacție
0
Intre RS si HY, este o diferenta de 1500 sate:)), nu datorita valorii ci a faptului ca ne am dat in cap cu green da asta nu e o scuza, noi ne am ales singuri diplomatia.. Da cum ma sa ai 1000 sate avans sis a dai drumu la barbare dupa primu organizat pe tine? :)).. Unde a ajuns jocu asta
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
da nu are treaba tradarea cu nimic aici, nu a tradat nimeni pe nimeni, nici macar cotzanu ... la el ii ceva normal cand face mutari de genu, de cand sa facut pna cu green a mers la dk sa ceara invitatie :) ... unde ai vazut tu lume sa joace cotzanu pe harta ? :))) pe 54 unde sa banat intentionat ? dupa pe 59 unde a disparut in decembrie si a revenit cand a vazut ca am intors harta ? cand ii scria toata lumea pe skype unde dreq ii si el scria in engleza ca ii nush ce prieten si el ii al spital :D sinucideri si tot felu ... pe 67 unde nu a jucat cat a fost razboi si a intrat pe la mijlocu jocului unde a luat doar interne si la final a bagat 250 sate in 24 ore ca sa ii fure locu 1 la alci care a tras pe lumea aia nu a jucat la mocangeli :)) a urmat 76 unde momentan se plimba peste tot pe unde primeste putin deff, o are pe ramonica aka andre care se ocupa de cereri ;) posibil se cere pe skype cu video, are experienta la asa ceva :)) a mai fost 77 unde a fost un fail total, start de lume arogante pe extern, peste 2 saptamani acuza wocu de recrutari :))) scurta istorie a lu cotzi aka jon snow

cam asa se facea :) se cerea sitter pe cont mic si de acolo se goleau satele :))


aici cu disparitia misterioasa, marele intemietor dispare si a trebuit sa preluam tribul, alaturi de alci care pe 67 la frecat la final de lume sa ii fure locu 1 ;) dar fara alci era pa tribuoru lui pe 59, vorba vine tribu lui... cand era greu la abandonat ... dar noroc cu andre care a contribuit acolo cu o academie de la dusmani facuta cadou, pe vremea aia era iubita intemietorului ragnar, si ea era intemietoare in academia principala a inamicilor pana la lasat pe ragnarel, a preferat mierea de la urs, toata ziua era prin camara :)) si dupa multa miere a dat academia cadou iar mai departe ne-am descurcat ... intre timpa a revenit si cotzi



aici cu cineva de pe 59 :) cand a revenit cotzanu, era pe nush ce conva cu, cativa de acolo dar nu a zis nimic, adica nici buna ziua macar dupa atata timp cat a lipsit, a zis doar ca eu stiam dar in privat vorbeam singur :))) ca nu raspundea, doar mesaju ala dubios in engleza



asta ii de acu cateva zile.. si aici a trecut cu bine peste operatie


cotzi .. legenda de pe ro, operat, lovit de masina, impuscat, parca 2 sinucideri la activ, nenumarate invieri (si isus il invidiaza, nu invie ca si cotzi de 2 ori intr-un an) si multe multe altele


Reîncarnare
Începe de 5 ori din nou pe această lume.

0 / 5

trofeul asta nu a fost facut degeaba, dupa ce au auzit astia de la inno povestiel despre cotzanu, au implementat imediat acest trofeu, daca el poate sa invie de atatea ori de ce jucatorii nu pot reincepe iar si iar pana vor face treaba ?

Amin

Nu ati stiut toate astea cand l-ati recrutat? Era mai simplu sa te descrii pe tine si ieseai si mai urat. ;)
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Intre RS si HY, este o diferenta de 1500 sate:)), nu datorita valorii ci a faptului ca ne am dat in cap cu green da asta nu e o scuza, noi ne am ales singuri diplomatia.. Da cum ma sa ai 1000 sate avans sis a dai drumu la barbare dupa primu organizat pe tine? :)).. Unde a ajuns jocu asta

Voi si cu green ati fost pe minus. Noroc cu triburile alea mai mici ca sunteti si voi pe plus cu cineva. La razboiul cu internele sunteti nr 1.
 
Scor reacție
0
Intre RS si HY, este o diferenta de 1500 sate:)), nu datorita valorii ci a faptului ca ne am dat in cap cu green da asta nu e o scuza, noi ne am ales singuri diplomatia.. Da cum ma sa ai 1000 sate avans sis a dai drumu la barbare dupa primu organizat pe tine? :)).. Unde a ajuns jocu asta

Am dat drumul la barbare de pe acum ca ne mișcăm lent și am zis sa le terminam pana la final de lume. Mai taci cu arogantele astea a pana sa dam noi drumul la barbare la voi pe K nu mai existau. Dacă erai și tu atent media de puncte la sate pe triburile RS era de peste 7500 dar nu are rost sa îți explic ție. Normal ca avem avans de sate și am luat rapid K-ul atât timp cât Legend a dat 3-4 organizate care au eșuat, noi am dat pe ei 3 organizate și după s-a destrămat și am luat jucătorii la noi. Dacă îți e ciuda ca noi am fost în stare sa luam K-ul și ca voi va luptați cu BN de la început de lume și nu reușiți sa ii scoateți, ca pe partea cu Green tot ei erau pe plus la statistica după "organizatele forță" ale voastre sa știi ca nu e vina noastră. Poți sa comentezi cât vrei de RS dar pe lumea asta, momentan, a reușit mai multe decât ați reușit voi. Asa trib de bătrâni pensionari cum consideri tu ca e RS-ul momentan e peste voi. După ce se schimba statistica și "cartea" arata altceva atunci da, ai dreptate. Pana atunci încă o data îți zic: baga dansul ala sub buric :*
 
Scor reacție
0
Da noi suntem pe minus si cu alea mici.. Noi pe toate lumile suntem pe minus, da nu stiu cum se face ca la final le inchidem:))
Ps, mesageru e pe stop, imi scrie mesaje si apoi ma blocheaza fara sa l bage nimeni in seama.ca sa ii raspund la mesaj, stiu ca are cativa frustrati prin trib care se intreaba de ce ei nu inchid acolo si inchid eu cu 10 sate.. Pai raspunsul e simplu dragilor, din acelasi motiv ot care nu o sa inchideti nici aici.. Iar ca ambitie, in caz ca rasturnam harta si inchidem si aici, o sa inchid ori locu 1 ori cu un sat❤️
 
Scor reacție
0
Voi si cu green ati fost pe minus. Noroc cu triburile alea mai mici ca sunteti si voi pe plus cu cineva. La razboiul cu internele sunteti nr 1.

Va învăța fratele vostru pompy cum sta treabă cu statisticile , poți să fii toată lumea pe - să îți ia și barbarele satele , daca la final ești câștigător , le ai dat mure celorlalți :)) faci 3 manevre gata harta , asta este jocul modern și așa a fost dintotdeauna , numai plângeți sprijiniți de toate gardurile :) bucurați va de statisticile pe + , cine se bucura la final contează :*
 

DoNo

member
Scor reacție
0
Cand nu poti pe harta, iesi pe extern, tipic romanesc. Pare ca sunteti genul ce voteaza pe orez si ulei, lasa-ti gargara, vedeti-va de joc, asa prost, cum va merge.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
image_2020_08_16T20_27_23_936Z.png
 
Scor reacție
0

Sa ma ierte dumnezeul tribal, am ajuns sa iau apararea la green, dar bruce lee, vezi ca ti incap in camion mai multi paleti decat sate ati luat azi:

Parte 1:
Triburi: DK, DK., Dk..., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: green, yellow, blue, Red, lime, Pink, black.

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 9
Diferență: 19

Bruce lee, ati luat 19 sate, nu 190:)).
 

Michael28

member
Scor reacție
0
Sa ma ierte dumnezeul tribal, am ajuns sa iau apararea la green, dar bruce lee, vezi ca ti incap in camion mai multi paleti decat sate ati luat azi:

Parte 1:
Triburi: DK, DK., Dk..., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: green, yellow, blue, Red, lime, Pink, black.

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 9
Diferență: 19

Bruce lee, ati luat 19 sate, nu 190:)).
Voi cand ati luat 10 sate din RS ati bagat-o pe aia cu tocatul defului =))))))))))
 

DoNo

member
Scor reacție
0
Sa ma ierte dumnezeul tribal, am ajuns sa iau apararea la green, dar bruce lee, vezi ca ti incap in camion mai multi paleti decat sate ati luat azi:

Parte 1:
Triburi: DK, DK., Dk..., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: green, yellow, blue, Red, lime, Pink, black.

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 9
Diferență: 19

Bruce lee, ati luat 19 sate, nu 190:)).
Ai botox in buze ? Vad ca faci treaba multumitoare
 

adifok

member
Scor reacție
0
cum spuneam acum cateva saptamani, harta mai grea acum dar frumoasa, nu va mai fi cazul de luat sate cu nemiluita, acum se munceste. iar centorag s-a descurcat onorabil la ce tavalug a fost pe el
 
Sus