Discutii libere L76

Scor reacție
0
Ps, mesageru e pe stop, imi scrie mesaje si apoi ma blocheaza fara sa l bage nimeni in seama.ca sa ii raspund la mesaj, stiu ca are cativa frustrati prin trib care se intreaba de ce ei nu inchid acolo si inchid eu cu 10 sate.. Pai raspunsul e simplu dragilor, din acelasi motiv ot care nu o sa inchideti nici aici.. Iar ca ambitie, in caz ca rasturnam harta si inchidem si aici, o sa inchid ori locu 1 ori cu un sat❤️

...
Sa ma ierte dumnezeul tribal, am ajuns sa iau apararea la green, dar bruce lee, vezi ca ti incap in camion mai multi paleti decat sate ati luat azi:

Parte 1:
Triburi: DK, DK., Dk..., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: green, yellow, blue, Red, lime, Pink, black.

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 9
Diferență: 19

Bruce lee, ati luat 19 sate, nu 190:)).

Bruce lee , dupa organizatu vostru pe RS cand ati luat 10 sate , mai aveati putin si faceati ticket sa se inchida lumea
 
Scor reacție
0
Voi cand ati luat 10 sate din RS ati bagat-o pe aia cu tocatul defului =))))))))))
10 din rs, multe altele de la academia lor cu alt nume:))) dupa ce nu fusese atacati niciodata.. Doamne tre sa vina just elite aici sa se puna toata lumea de acord in ceva ca in rest suntem toti subiectivi.. Parca voi nu sunteti constienti ca nu se puteau lua multe sate la un organizat pe un trib ce nu fusese atacat..
 
Scor reacție
0
10 din rs, multe altele de la academia lor cu alt nume:))) dupa ce nu fusese atacati niciodata.. Doamne tre sa vina just elite aici sa se puna toata lumea de acord in ceva ca in rest suntem toti subiectivi.. Parca voi nu sunteti constienti ca nu se puteau lua multe sate la un organizat pe un trib ce nu fusese atacat..

Eu ți-am mai zis ca ai probleme cu matematica: la final de zi, ora 23:59 ați avut 1 sat pe plus la statistica cu RS și ceva sate la statistica cu BN. Încă o data, vino cu ceva statistici înainte sa arunci vorbe aiurea-n vânt asa cum faci tu de obicei :)
 
Scor reacție
0
Tu in afara de scandal nu faci altceva pe extern, nici nu meriti sa ti raspund.. Bafta multa in cautarea dezvirginarii, dar la cum iti merge mintea, cred c o sa ai probleme

Du-te la cotet si cauta-ti de treaba , cand ati dat si ati luat 10 sate din RS si BN , erati zmei , mai aveati putin si faceati tickete pentru reducerea costului la taleri ca vedeati lumea castigata. Hai zboara
 

adifok

member
Scor reacție
0
alea 1500 de sate nu le-a adus mos craciun, strategia face parte din joc, meritul lor ca le au in plus
 
Scor reacție
0
Presimt ca dintr-o mare dragoste se va naste o si mai mare fuziune intre Green si HY intr-o perioada relativ scurta.Bafta razboinici!
 
Scor reacție
0
Sunt foarte curios cum marile voastre familii se vor înțelege la final de lume cu atâția jucători buni pe metru pătrat :) sau aveți vreo înțelegere :))
 
Sus