Discutii libere L76

DoNo

member
Scor reacție
0
d5.png
 
Scor reacție
0
Watcher on the wall a scris:

Ca si idee de discutie, pe 76 avem mevoie de jucatori mici care or sa fie ajutati cu resurse, si sa joace intre satele dusmanilor pentru moral( basheri) daca avem doritori, dati un msg.. Daca avetinsi ceva pp de investit, cu atat mai bine

--- Hai ca vin și eu în mijlocul vostru :*
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
pe bune ? fix tu te gasesti ? in primul rand urasc mirosul de spital si in al 2-lea rand nu merge sa iti bag satu in asistentu de farmare, chit ca esti tot barbar dar nush dc trebuie facut script separat :(
 
Scor reacție
0
Inventează ma și tu ceva mai nou mai palpitant :))). Astea sunt fumate cu mine deja, măcar de stăteam mai mult de câteva ore
 
Scor reacție
1
Bai Dk! Acum 2-3 pagini in urma vb de hy ca nu au vorba in ei ...ca una, ca alta,ca nu poti avea baza in ei....mai nu faceati spume ca v au tradat.(Cu ce?)
Ok, si dupa tot tamtam'ul ala il recrutati pe cotzan?wtf? Interesu joaca fesu?????

Pai cine **** mea sunteti voi sa vb de altii dupa faza asta cu cotz coada de topor?!!!



Nu s eu un mare jucator de triburi,nu am castigat lumi...,da nici curva pe interes nu ma fac pu trofeul de la profil..



Cum au mai zis si altii.
Jucati frumos,jucati pe harta


Ps. Cotz,astept mesajul de 69 de randuri dc ai plecat din hy;)
 
Scor reacție
0
Bai Dk! Acum 2-3 pagini in urma vb de hy ca nu au vorba in ei ...ca una, ca alta,ca nu poti avea baza in ei....mai nu faceati spume ca v au tradat.(Cu ce?)
Ok, si dupa tot tamtam'ul ala il recrutati pe cotzan?wtf? Interesu joaca fesu?????

Pai cine **** mea sunteti voi sa vb de altii dupa faza asta cu cotz coada de topor?!!!



Nu s eu un mare jucator de triburi,nu am castigat lumi...,da nici curva pe interes nu ma fac pu trofeul de la profil..



Cum au mai zis si altii.
Jucati frumos,jucati pe harta


Ps. Cotz,astept mesajul de 69 de randuri dc ai plecat din hy;)

Nu iesiti ma pe extern daca sunteti bauti :(
 

adifok

member
Scor reacție
0
acel moment cand ai recrutat un intreg continent doar ca sa ajungi in late si vii sa tii lectii de morala pentru recrutarea unui.... repet, UNUI jucator.
ps: drag coleg din green, vlasi.. vasila... doar lache... nu stiu, scuze, dar n-am auzit de tine, ai dreptate, dupa cum urmeaza:
1. corect, nu esti jucator
2. nici ganditor
3. conform ratioanamentului tau: noi curve pe internet cu o recrurtare voi cu un continent cum sunteti??? stai nu-mi spune, o sa-mi bagi d'alea, ca tu n-ai drepturi, nu ai vrut, n-ai stiut, aia au venit de buna voie si au dat satele nu erau internati... shhh le stim pe toate. ba coleguu' tocmai ti-ai facut colegii cele mai mari curve de internet, asta ca sa stii si tu ce ai scos pe gura/tastatura
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
da nu are treaba tradarea cu nimic aici, nu a tradat nimeni pe nimeni, nici macar cotzanu ... la el ii ceva normal cand face mutari de genu, de cand sa facut pna cu green a mers la dk sa ceara invitatie :) ... unde ai vazut tu lume sa joace cotzanu pe harta ? :))) pe 54 unde sa banat intentionat ? dupa pe 59 unde a disparut in decembrie si a revenit cand a vazut ca am intors harta ? cand ii scria toata lumea pe skype unde dreq ii si el scria in engleza ca ii nush ce prieten si el ii al spital :D sinucideri si tot felu ... pe 67 unde nu a jucat cat a fost razboi si a intrat pe la mijlocu jocului unde a luat doar interne si la final a bagat 250 sate in 24 ore ca sa ii fure locu 1 la alci care a tras pe lumea aia nu a jucat la mocangeli :)) a urmat 76 unde momentan se plimba peste tot pe unde primeste putin deff, o are pe ramonica aka andre care se ocupa de cereri ;) posibil se cere pe skype cu video, are experienta la asa ceva :)) a mai fost 77 unde a fost un fail total, start de lume arogante pe extern, peste 2 saptamani acuza wocu de recrutari :))) scurta istorie a lu cotzi aka jon snow

cam asa se facea :) se cerea sitter pe cont mic si de acolo se goleau satele :))


aici cu disparitia misterioasa, marele intemietor dispare si a trebuit sa preluam tribul, alaturi de alci care pe 67 la frecat la final de lume sa ii fure locu 1 ;) dar fara alci era pa tribuoru lui pe 59, vorba vine tribu lui... cand era greu la abandonat ... dar noroc cu andre care a contribuit acolo cu o academie de la dusmani facuta cadou, pe vremea aia era iubita intemietorului ragnar, si ea era intemietoare in academia principala a inamicilor pana la lasat pe ragnarel, a preferat mierea de la urs, toata ziua era prin camara :)) si dupa multa miere a dat academia cadou iar mai departe ne-am descurcat ... intre timpa a revenit si cotzi



aici cu cineva de pe 59 :) cand a revenit cotzanu, era pe nush ce conva cu, cativa de acolo dar nu a zis nimic, adica nici buna ziua macar dupa atata timp cat a lipsit, a zis doar ca eu stiam dar in privat vorbeam singur :))) ca nu raspundea, doar mesaju ala dubios in engleza



asta ii de acu cateva zile.. si aici a trecut cu bine peste operatie


cotzi .. legenda de pe ro, operat, lovit de masina, impuscat, parca 2 sinucideri la activ, nenumarate invieri (si isus il invidiaza, nu invie ca si cotzi de 2 ori intr-un an) si multe multe altele


Reîncarnare
Începe de 5 ori din nou pe această lume.

0 / 5

trofeul asta nu a fost facut degeaba, dupa ce au auzit astia de la inno povestiel despre cotzanu, au implementat imediat acest trofeu, daca el poate sa invie de atatea ori de ce jucatorii nu pot reincepe iar si iar pana vor face treaba ?

Amin
 
Scor reacție
0
Watcher on the wall a scris:

Ca si idee de discutie, pe 76 avem mevoie de jucatori mici care or sa fie ajutati cu resurse, si sa joace intre satele dusmanilor pentru moral( basheri) daca avem doritori, dati un msg.. Daca avetinsi ceva pp de investit, cu atat mai bine

--- Hai ca vin și eu în mijlocul vostru :*
Nu mi se pare nimic prost scris acolo cu care ai putea sa ataci.. Dar ti am zis am impresia ca esti f redus.. Oamenii din dk macar spun chestii concrete cat de cat, dar tu esti 0 barat mental cat si la joc.. Iar legat de cotzanul, foarte bine ca l ati luat.. Cum am sis si noi am fi facut o...sau am facut o.. Dar ne am ars, ceva imi spune ca asta o sa patiti si voi... Aveti peste 1000 sate in plus ca alianta.. De fapt vreo 1500..n aveti nici o scuza sa nu castigati lumea, daca o pierdeti, ar trebui sa luati o pauza.. Pt RS e mai greu sa ia pauza ca la ei orice zi conteaza, n au altceva de facut decat sa astepte pensia si sa mearga la felix
 
Sus