Discutii libere L76

Vndhl

member
Scor reacție
2
Voi face cateva precizari cu privire la faulturile logice exprimate in numeroasele postari ce fac referire la lumea 60.
Tu, in mod particular, hary10, modulo ceva jucatori DK care au jucat, ai fost 0...aproape de 1, pe lumea 60, niciun top. Ne putem uita cum vrei la twstats, dar la tine se vede o mare de interne +ceva barbare pana cand ai fost cucerit.
Faptul ca tabara DT-DK a facut un joc "curat" plin de pladtforme, scripturi, tranzactionare de conturi a fost dovedit dincolo de orice dubiu, pentru cei care isi amintesc, asadar tu nici macar nu ai cum sa aduci in discutie lumea aia, sau sa incerci sa o arzi marele razboinic ca nu e cazul.
Iar cu privire la fractura logica ca in nord, va batea MnK, iar noi nu avansam la fel de repede, da-mi voie sa-ti devoalez strategie triburile 1.0:
Granita cu DK-Green era blindata, iar granita DK-Mnk(fosta DT) in mod evident nu, ca doar nu te blindai pe granita cu aliatul.

Eu nu doresc sa intru in polemica cu tine, am vrut doar sa clarific anumite "inexactitati" si trecutul dark al acestui trib.

Cu privire la lumea 76 nu voi face niciun fel de afirmatie, din motive evidente.

Tu in calitate de admin pe lumea 76 si moderator pe extern ,nu cred ca trebuia sa iti faci simtita prezenta printr-o postare in care iei apararea familiei Green si ce au facut ei pe alte lumi ...cred ca au destui membrii care pot face asta ...stii ce zic ? ;)
 

adifok

member
Scor reacție
0
Tu in calitate de admin pe lumea 76 si moderator pe extern ,nu cred ca trebuia sa iti faci simtita prezenta printr-o postare in care iei apararea familiei Green si ce au facut ei pe alte lumi ...cred ca au destui membrii care pot face asta ...stii ce zic ? ;)
isi lua apararea lui, nu tribului green
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu in calitate de admin pe lumea 76 si moderator pe extern ,nu cred ca trebuia sa iti faci simtita prezenta printr-o postare in care iei apararea familiei Green si ce au facut ei pe alte lumi ...cred ca au destui membrii care pot face asta ...stii ce zic ? ;)
a comentat despre o lume pe care a jucat, wtf :)))) Cat despre alte lumi ...
Cu privire la lumea 76 nu voi face niciun fel de afirmatie, din motive evidente.

Carcoteli de-astea de 2 bani, mna :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tu in calitate de admin pe lumea 76 si moderator pe extern ,nu cred ca trebuia sa iti faci simtita prezenta printr-o postare in care iei apararea familiei Green si ce au facut ei pe alte lumi ...cred ca au destui membrii care pot face asta ...stii ce zic ? ;)
In calitatea mea de jucator pe granita respectiva pe lumea 60, am facut cateva precizari pt mintile mai slabe care poate vor crede tot ce se scrie pe aici.
Dupa cum ai vazut, nu am facut nicio referire la lumea 76.
 

hary10

member
Scor reacție
1
In calitatea mea de jucator pe granita respectiva pe lumea 60, am facut cateva precizari pt mintile mai slabe care poate vor crede tot ce se scrie pe aici.
Dupa cum ai vazut, nu am facut nicio referire la lumea 76.
Ai jucat pe 60?Nu te-am vazut...tocmai ti-am dat o statistica,deci te mai intreb odata,ce te bagi pe aici in seama? :eek:Apropo aici e forumul lumii 76,daca vrei sa joci,te invitam pe harta daca nu,nu iti mai da tu cu parerea despre DK. :oops:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ai jucat pe 60?Nu te-am vazut...tocmai ti-am dat o statistica,deci te mai intreb odata,ce te bagi pe aici in seama? :eek:Apropo aici e forumul lumii 76,daca vrei sa joci,te invitam pe harta daca nu,nu iti mai da tu cu parerea despre DK. :oops:
Sunt curios, si cu covidul la fel faci? Daca nu l-ai vazut tu (mna, tu esti cel mai cel), nu exista, asa-i? :)
 

hary10

member
Scor reacție
1
Sunt curios, si cu covidul la fel faci? Daca nu l-ai vazut tu (mna, tu esti cel mai cel), nu exista, asa-i? :)
Nu am zis niciodata ca sunt cel mai bun,nu imi baga cuvinte,daca nu poti intelege un text e problema ta,in schimb vad ca tot comentezi de mine pe aici,in conditiile in care ti-au zburat satele pe primul organizat.Lasa gargara,ne vedem pe harta. ;)
 
Ultima editare:

HYWYK

member
Scor reacție
0
Cine v-a pus sa intrati împrăștiati pe continent? De prea multa șmecherie ati sperat ca luati imediat K-ul.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Nu ma, doar ai atitudinea de tu ai muncit, tu ai dres, tu ai facut, restul sunt prosti, tu le stii pe toate, daca erai in locul nostru, faceai rahatul praf :)))) Hai scuteste-ma de zeime de-astea
Toti din DK au muncit,nu inteleg totusi de ce imi bagi"daca erai in locul nostru".Este problema voastra ca ati ajuns in situatia asta.Au mai spus si alti colegi pe aici,cum iti asterni asa dormi.
 

Kutuzov

member
Scor reacție
0
Hmmm... n-are rost sa ne mai certam de acum. O sa mai fie lumi viitoare pe care o sa intram si o lamurim acolo. :D. Ca un sfat pe viitor, nu va aruncati in insulte si incercati sa va faceti si prieteni pe harta, nu doar dusmani :D.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
In calitatea mea de jucator pe granita respectiva pe lumea 60, am facut cateva precizari pt mintile mai slabe care poate vor crede tot ce se scrie pe aici.
Dupa cum ai vazut, nu am facut nicio referire la lumea 76.

Nu insinuez nimic ,dar nu prea e ok ca pe forumul lumii 76 ,lume pe care tu esti admin ,sa vii sa aperi tribul ,care a jucat pe 60 si care joaca si aici pe 76, Green ...cred ca sunt alți membrii pe acolo care pot face asta ,doar dai apa la moara și lași loc de supoziții pt "mințile mai slabe " ;) .
 
Ultima editare:

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Toate ca toate, l76 a fost o lectie de smerenie pentru hiene. Green cred ca s-a convins in cele din urma ca nu se poate singur. DK-ul ne-a aratat cat de importanta este constanta si ofenisiva. Iar RS-ul a intrat in sfarsit in loja, unde ii era locul, alaturi de triburile mari. Toate tehnicile inovative de punere in aplicare a unei organizari (de cele mai multe ori) ca la carte o sa aduca acestei familii, sunt convins, mai multi jucatori buni si foarte buni.
Asa vorbesc de parca s a incheiat lumea deja:)) sa speram totusi ca nu e asaa
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Toate ca toate, l76 a fost o lectie de smerenie pentru hiene. Green cred ca s-a convins in cele din urma ca nu se poate singur. DK-ul ne-a aratat cat de importanta este constanta si ofenisiva. Iar RS-ul a intrat in sfarsit in loja, unde ii era locul, alaturi de triburile mari. Toate tehnicile inovative de punere in aplicare a unei organizari (de cele mai multe ori) ca la carte o sa aduca acestei familii, sunt convins, mai multi jucatori buni si foarte buni.
Asa vorbesc de parca s a incheiat lumea deja:)) sa speram totusi ca nu e asaa
Scuze ca intervin, da cred ca RS e in loja aia inca de pe L41 :D ( a inchis lumea fara sa faca fuziune cu un alt trib pe final )
 
Ultima editare:

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Tu pe bune ca pui 67 unde am intrat la panarama ( se vede clar dupa nr de jucatori cu care s-a intrat) si unde a fost mai exact green pe 69, ca eu nu-l gasesc ? :)

Pe logica ta si roma a pierdut 73.

IMG-20200922-WA0110.jpg


Mda... V-ați făcut de panarama poate, nu ca v-ați făcut prezenta pe lume la panarama.. Când joci la panarama nu ești atât de disperat încat după ce v-am scos în start după ce ați consumat zeci de mii de pp(se vede în poza de mai sus) peste 40k pp băgate, pt ca e primul sat pe lume :)) ați început iar în spatele nostru băgând iar pp:))) și v-am scos de doua ori pe aceeași lume după ce am făcut un armistițiu cu aliații voștrii fame care v-au aruncat ca pe niște șosete la gunoi:)) sunteți praf, de pe 53 încoace primiți ce meritați de la toată comunitatea, în fine spor pe 76 poate întoarceți lumea ca mafiotii:)))) pup green :*
 
Sus