Discutii Libere L81

Deleted User - 743804330

Felicitari si celor din Ng dar lumea inca nu este gata.
 

Freză

member
Scor reacție
0
mariusbr ar trebui sa isi schimbe numele pt ce a facut pe lumea 81 el si cu lady corinna doi dintre cei mai perversi oameni cunoscuti pe triburi

Pai ma baiatul meu, cand faci alianta cu un astfel de personaj iti meriti soarta. Tie de la ochelarii aia ''frumosi'' ti se trage, daca ii dai jos, o sa ''vezi'' altfel viata.
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Felicitari Ng ati dat dovada ca sunteti cei mai buni supporti de pe .ro , niciodata nu am atacat dupa maniaci :) cat despre tine emy toata lumea stie ca esti support de lux nu are rost sa zic si de ce :))
1623064638334.png

Inca o data felicitari pentru lupta depusa , ati demonstrat cat de tari sunteti in gura ca pe harta ii vai si amar de voi
 

Zone

member
Scor reacție
15
Felicitari Ng ati dat dovada ca sunteti cei mai buni supporti de pe .ro , niciodata nu am atacat dupa maniaci :) cat despre tine emy toata lumea stie ca esti support de lux nu are rost sa zic si de ce :))
Vezi atașament 4020
Inca o data felicitari pentru lupta depusa , ati demonstrat cat de tari sunteti in gura ca pe harta ii vai si amar de voi


Ce razboinic esti tu din spatele maniacilor:)) Calmeaza-te sa nu iti pleasneasca vreo vena.
Nu ai cum sa scrii tu ceva la adresa noastra, lasa-i pe baietii mari sa vorbeasca te rog.
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Nu sunt razboinic in spatele nimanui sterg pe jos cu voi cand vreti voi , din pacate sunteti atat de slabi ca nu puteti scoate 3 jucatori din narcos asa ca lasati aerele de playeri pentru alta lume :))
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Sunteti foarte suparati ca sunteti slabi ii ok va inteleg , o zi buna va doresc , nu uitati sa bagati bonusuri pe sate si sa ridicati magaziile la 30 sa nu mai chinui eu :) .
 
Scor reacție
0
Numele pe trofeul de la final o sa explice clar si limpede cine a castigat lumea oricum, pana atunci poate oricine scrie orice - stim toti cum au fost lucrurile:))
 

FLaPPY

member
Scor reacție
0
Nu sunt razboinic in spatele nimanui sterg pe jos cu voi cand vreti voi , din pacate sunteti atat de slabi ca nu puteti scoate 3 jucatori din narcos asa ca lasati aerele de playeri pentru alta lume :))
Sunt un jucator ff slab, nu ma consider nicio scula pe jocul asta, am 3 sate de cand a inceput lumea si ma joc total 4fun n-am bagat un PP dar n-ati fost in stare sa mi luati un sat in tot timpul asta :))))))) Nj ce relevanta aveti voi BMB, oricum sunteti ajutoarele MNK, nimic mai mult.
Spartacus iun 02, 16:46
Te salut coleule. Cum merge?

FLaPPY iun 02, 16:49
:woman-rowing-boat::woman-rowing-boat:

Spartacus iun 02, 16:50
Ai nobili sa iti fac o propunere frumoasa?

FLaPPY iun 02, 16:51
ce anume?

Spartacus iun 02, 16:51
Sa iti dau 2 sate de la noi

FLaPPY iun 02, 16:52
care?

Spartacus iun 02, 16:55
Pai ar fi mai multe variante daca vrei, le dai la schimb cu 2 ale tale si te luam la noi

FLaPPY iun 02, 16:56
:joy::joy: mersi de oferta, dar refuz.

Spartacus iun 02, 16:59
Pai oricum este o chestiune de timp pana se duce tot NG-ul, asa ca ai mai avea o sansa, si oricum cei din NG nu va dau sanse la niciunul dintre "straini", doar le cresteti sate.

FLaPPY iun 02, 17:01
eu nu-s asa, nu e gata nimic si stiu sa si pierd.

Spartacus iun 02, 17:01
Atunci bafta multa !

FLaPPY iun 02, 17:02
la fel!
Sa nu mai zic de incercarile astea, probabil chestii de genul au fost si cu NG Y care au cedat satele goale si asa ati luat granita asa usor.
 
Scor reacție
0
Sunt un jucator ff slab, nu ma consider nicio scula pe jocul asta, am 3 sate de cand a inceput lumea si ma joc total 4fun n-am bagat un PP dar n-ati fost in stare sa mi luati un sat in tot timpul asta :))))))) Nj ce relevanta aveti voi BMB, oricum sunteti ajutoarele MNK, nimic mai mult.

Sa nu mai zic de incercarile astea, probabil chestii de genul au fost si cu NG Y care au cedat satele goale si asa ati luat granita asa usor.

Săracii:))
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Am moral 30% pe tine slapulet ca altfel zburai de mult :))) ii ok o sa ramai fara buncar curand si o sa iti vina randu :))
 

FLaPPY

member
Scor reacție
0
Am moral 30% pe tine slapulet ca altfel zburai de mult :))) ii ok o sa ramai fara buncar curand si o sa iti vina randu :))
Pai si mesaje d-astea dati voi la jucatori irelevanti? Nu stiu care care din noi e mai pi2da in cazul asta... pi$dulets.
 
Sus